Prijateli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

danka>bgd

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
102
Koliko imate prijatelja?
ali onih pravih, iskrenih, prijatelja koji vas nikad nisu zajebali, onih kojima mozete da citate misli, onih sa kojima mozete da pricate o svemu?
Na cemu se zasniva vase prijateljstvo i koliko dugo traje???
 
Nas jre u raji 9 i pored njih imam jos jednog druga s kojim mogu pricati o svemu zanci ukupno 10.....Sa svima sam maximalno iskrena, kao i oni sa mnom:) 7 od njih znam oko 7-8 mjeseci a 2-oje 9 godina:)Drago mi je da imam prave prijatelje:D
Prijateljstvo nam se zasniva na iskrenosti jedan od prijatelja je i nina_gov
 
imam 3-4 dobra druga sa kojima pricam o svemu jednog znam 5god, sa jednim sam isao u obdaniste pa je bio rat preselili smo se i necete da verujete sad idemo u istu srednju skolu isto odeljenje sto je ekstra,treceg znam oko 2 god a 4 oko 5god.
 
dusko radovic je rekao
"covek koji ima jednog pravog,iskrenog prijatelja moze sebe smatrati veoma srecnim covekom"
tako da ako neko od vas do sada nije smatrao da je srecan, odmah nek menja misljenje!!!!!
 
Njih tri, za koje sam 100% sigurna da me nikad ne bi prodale (a kamoli nesto gore) :lol:
Jednu znam ceo zivot, jos dok smo bile klinke,
a ove dve iz osnovne, s tim sto mi je jedna najnajnajortakinja vec 8 god. a ova druga oko godinu...
Znam kako disu, kako misle, isto tako i one znaju mene...
vise od toga mi i ne treba
 
Imam ih troje(dve drugarice&jednog druga),imam josh 6-7 njih koji su potencijalni da udju u taj krug,ali ne mogu da kazem da im verujem 100% bez obzira shto smo svi prilichno bliski.Smatram da nikome ne treba potpuno verovati...Postoje neke stvari koje treba da zadrzish samo za sebe.
 
imam dvojicu naj drugova/ortaka/prijatelja.Znam ih nekih 14 godina i za sve te godine nika se nismo posvadjali probali da sakrijemo neshto jedan od drugog.Sve bi delili i u svemu bi uchesvovali.Njima mogu da verujem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top