За љубитеље Ирана: Шта мисле о нама

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
http://www.irandefence.net/showthread.php?t=6324

a low life serb who really hates jews but is giving in to international jewry because he knows they run america and to prove my point how does a little piace of **** land that depends on american aid and has totally no say in the world got to do with serbia. anwser the eternal jew that runs capital hill.

како описују Насера Орића:

Oric stood trial and answered all charges against him, he isn't running like a criminal somewhere in the woods. And regarding the other issue
 
"Срспки нижи облик живота који мрзи Јевреје али се продаје светским Јеврејима јер зна да они воде Америку и зна да његова земља која ниј еништа друго до малог парчета срања зависи од америчке помоћи"

Орић:

"Орић је одговарао за све оптужбе, није се крио по шуми као криминалац"

О Косову:

Шта друго очекивати од Срба. Скоро су направили нови устав где кажу да никада неће да дају Косово, а то нема везе са стварношћу, као да је Авганистан прогласио Америку својом територијом која никад неће бити одвојена од авганистана. Сада се (Срби) увлаче у страна дупета да добију страну подршку"
 
My goodness i thought serbia had distanced itself from this sort of thing. I have no idea why these people must search the world to court new and old enemies. The balkans is a lovely region , it holds some of my fondess memories and some of my worst, it doesn't need another war. The zionist helped serbia during it's last genocidal war , it didn't help. What makes their leadership think it's going to help this time around. If serbia transgresses against the independent state of kosovo, it'll open up a race between the two sides to see who can fill the vacuum. The two sides are the u.s. hegemony and the free muslim world, either side wins it'll mean serbia loses. Serbia can't afford to lose anymore wars or it will only be found in history books. Her neighbors; montenegro, kosovo, macedonia , bosnia h, croatia and slovenia all just want peace and economic development; this too should be serbia's goals not more ethnic wars.

Ох, боже, помислио сам да се Србија опаметила.... балкан је тако леп регион, имам неке најлепше и најружније успомене на њега, Ционисти су помогли Србији током задњег геноцидног рата, па није било помоћи. зашто њихова (Српска) влада мисли да ће им сада њихова помоћ да помогне? Ако се Србија супротставља независности косова, то ће само ствроити трку између две стране да се испуни вакуум. То је сукоб САД са Слободним Муслиманским светом, Србија ће у сваком случају да изгуби. Србија неможе да губи више ратове јер ће моћи да се наће само у књигама историје, њени суседи, Црна Гора, БиХ. , ХрватскаКосови, Словенија... само желе мир и економски развој, то би требала и Србија. а не да изазива етничке ратове.
 
Ми желимо рат?А они граде около џамије,наоружавају дебиле и шире тероризам?
Болесни ликови.Стварно треба држати докторе у резерви...Ми морамо да се бавимо развојем,а њихови штићеници продају џанк?Додуше,имамо превише корумпираних го****,а немамо механизам да их ликвидирамо!А ти корумпирни се зачас претворе у демократе,либерале и ко зна шта,и не можеш им ништа!Чиста мимикрија.:shock:
 
Alekasandar2:
Ционисти су помогли Србији током задњег геноцидног рата, па није било помоћи.

Znas kako su nam pomogli :
1.Proglasili su Srbe novim nacistima koji prave nove logore za Hrvate i strane drzavljane u Srbiji.
2.Kod Amerikanaca su trazili obimnu pomoc za Hrvate, kako bi ih spasli invazije srpskih belih rasista.
:evil:
 
adem_ks:
ako si srbin a zalazes se za "prvi deo biblije" onda si ili lud ili ***** u ...znas sam... pa koliko bi vas ostalo kada bi se taj zakon sprovodio
Заборављаш да говори из позиције Мосада, тј. Јевреја. Обзиром да је етикетиран као Циониста - нормално. Па ти сад гледај кад мења улоге. :lol:
 
Lacibg:
Заборављаш да говори из позиције Мосада, тј. Јевреја. Обзиром да је етикетиран као Циониста - нормално. Па ти сад гледај кад мења улоге. :lol:

Јесте и ја имам у сету признато право да када кажем да мрзим Муслимане, Немце, и Хрвате, не испољавам говор мржње:)
 
Lacibg:
То ће и урадити кад га прогласе за Србина Православне вере. :lol: То је што се тиче љубави према "човеку" (Како ово уме и настрано да звучи :lol: )

Да, таман да кажем да треба да се окренем љубави према жени:)
 

Back
Top