bez naslova

Ахахаха......одличан текст, марлон, али оно што ми је ипак невероватно ту су стално нека нагађања и приче о "контраверзној личности". Ономе ко чита часопис Митрополије црногорско-приморске "Светигора", јасно ко је он. :lol: :lol: :lol:

Има "куче у чакшире" а ово је "куче у минђуше"..... :lol:


 
marlon:
jel si znao da kad uđe latinka svi ustanu i prekrste se...:)


:lol: :lol: :lol: могу мислити.... чуј Латинка - Шумадинка.....ахахаха........ па то је циркус..... хвала Богу што нисам нека власт, *ебо би им кеву комуњарску...... :lol:
 
Добри су само за циркус.Већина њих и не зна шта је црква...Само што им је Чеда рекао да је то велико зло,па и они мисле тако!:lol:
 
misoni:
Добри су само за циркус.Већина њих и не зна шта је црква...Само што им је Чеда рекао да је то велико зло,па и они мисле тако!:lol:

Ma ovaj tekst je masiranje sive mase. Ispade da je Hrišćanstvo izmislio Amfilohije Stealthfighter
Kakv Isus, deva Marija i njen tunjavi muž koji pusti ona tri mudraca da se napravi sin i sve ostalo duha Svetoga
AMFILOHIJE AMIN!

Medjutim, religija je mnogo ozbiljnija stvar. Sad to što ne shvataju vernici koji su platili dvesta Jevropskih kinti ne čudi uopšte. Malo smo protiv Jevrope kad treba žigosati stoku RFID čipom da ne zaluta u putevima čudnim a opet odgovara kada treba novac Jevropski. Čudo ne uzeše dinare. Može i zlato...

A ovo ko je veći vernik po Amfilohiju, to je zabava za retrdiranu masu koja se podjednako dobro razume u religiju koliko u astronautiku. Kao što rekoh religija je ozbiljna stvar. Ima tu puno čudnih sugestija kojih se ne pridržavaju baš oni koji sugerišu drugima da bi valjalo...
 
@ Iron Lord
{[<-evolving->]}


Баш ти хвала, друже комесару, што си нам одржао

овако леп час веронауке........хехехе.......
 
eremita:
@ Iron Lord
{[<-evolving->]}


Баш ти хвала, друже комесару, што си нам одржао

овако леп час веронауке........хехехе.......

Konačno su komesari nakon 60 godina počeli shvatati da je religija ozbiljna stvar sa kojom nema zezencije!:)

-----------------------------------------------
Za Kralja i Otadžbinu!
 
eremita:
@ Iron Lord
{[<-evolving->]}


Баш ти хвала, друже комесару, што си нам одржао

овако леп час веронауке........хехехе.......

A neće moći samo hvala... Neće moći druže verniče...
Ovo je po Markovom najstarijem jevandjelju prvopisanom pa samim tim pravoslavnim tako da mi dodješ 300 evra.
Skupi nekako pa si spašen.


 
Iron Lord:

A neće moći samo hvala... Neće moći druže verniče...
Ovo je po Markovom najstarijem jevandjelju prvopisanom pa samim tim pravoslavnim tako da mi dodješ 300 evra.
Skupi nekako pa si spašen.



А ти, батко, стално шИљеш неке yutube.condome
к'о да добијаш неку кинту за свако отварање....... :lol:
 
Iron Lord:

A neće moći samo hvala... Neće moći druže verniče...
Ovo je po Markovom najstarijem jevandjelju prvopisanom pa samim tim pravoslavnim tako da mi dodješ 300 evra.
Skupi nekako pa si spašen.



А ти би одмаК да нам продајеш ОПРОШТАЈНИЦЕ - е тога код нас православаца нема... то ћеш морати да одеш код друга Папе, јер римокатолици обожавају "откуп грехова ", платиш и довиђења..... :lol: :lol: :lol:
 
elem, da rezimiramo... cheda je vernik, kršten, pravoslavac, a ne poštuje SPC, naziva je sektom, otpadom, skupom jeretika i ko zna kakvim sve još bljuvptinama. znači kao što ne poštuje versku instituciju gde je Bog vrhovni boss, kako drage kolege ocekujete da poshtuje volju birača, Ustav, i da bude ono... kao Pošteno sa velikim P u zemaljskim stvarima, gde je više mogućnosti da sa zgreši?
 
marlon:
elem, da rezimiramo... cheda je vernik, kršten, pravoslavac, a ne poštuje SPC, naziva je sektom, otpadom, skupom jeretika i ko zna kakvim sve još bljuvptinama. znači kao što ne poštuje versku instituciju gde je Bog vrhovni boss, kako drage kolege ocekujete da poshtuje volju birača, Ustav, i da bude ono... kao Pošteno sa velikim P u zemaljskim stvarima, gde je više mogućnosti da sa zgreši?

Nadam se i da NEĆE da poštuje volju baš svih birača, koja bi to katastrofa bila!?:)
 
pa i ja sam krstena pa ne postujem ne spc,nego bilo koju crkvu kao instituciju - ne zanimaju me ni oni ni njihov uticaj.ionako su me krstili na prevaru.

uporedjivanje boga i vere sa politikom i biracima ne ide,jer se prvo ocigledno zasniva na dogmama cija je jedina jacina necija vera - koja moze da bude potpuno uzaludna u slucaju da bog ne postoji - ko npr za mene.

i uopste mi nije jasna poenta ove teme,a amfilohija nemam nameru da komentarisem - on to dovoljno i sam radi.
 
paz sad kad na siouxsiee amfilohije baci anatemu... :) pa pređi u katolike ko ti brani. ili budi zen budista i citaj koane po ceo dan kao ja... vish kako me duhovno stimulišu.

jes i čeda je na prevaru jadan krsten i to bas trazio amfilohija :) ...
 

Back
Top