УБИЛИ СТЕ ПОГРЕЕЕШНОООГ ЧОВЕЕЕКАААА!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onaj koji nema prihvatanje sopstvenog realnog ili dokumentovanog-objektivnog odraza vec samo i samo odbijanje istog ...bilo u ogledalu ili viuzuelnom kreiranju onoga sto je.......a ima nagon ili zelju za eliminaciju oliti egzekuciju onih koji mu kvare sopstveno prihvatanje......najbolje je da sebe stavi na OF ili u glalol prvog dela naziva teme.............ajd skonto si ti to.....nisi bas levat......................
 
eremita:
Хајде једном и ја да се сложим са Длакавом стрвином....... мислим, стварно не разумем о чему се ту заправо ради, анимозитет... шта ли је...

Што више будеш размишљао више ћеш се слагати са Длакавим.
Е сад, немам појма шта је било. Нисам у обавези да читам све натписе.
Руку на срце, Јомини јесте толерантнији по питању неких ствари.
Ова тема нема будућност и служи само за убијање времена.
 
eremita:
Да, Јомини је 1 000 пута толерантнији и разумнији од тебе, зато се и чудим,
јер Биља је пре свега добро васпитана и позитивна особа..... 8-)

Толика количина толерантности и разума овде, само шкоди мом колеги.
САМО РАДИКАЛНО!

Рекох, не видех о чему је реч да ли је била самовољна анализа лика и дела Јоминија (што је недозвољена активност) или отворено п(р)озивање на бановање (што је недозвољена активност), што нема везе са васпитањем већ са досадом...
 
filatelista:
nije valjda banovana zbog one pesmice ili jeste :shock:
he,he,he...puk'o mu film, siroti jomini :p


Које, где, шта?
Ја прочитах песмицу срочену о мени где корисници са логикама првог реда не виде да су поменуте личности у тој песми - само дупликати вукова форума зарад провере политичких ставова у зависности која се идеја заступа...
 
Ipak LEVAT je LEVAT.......................
Kada ti jedan kaze da si magarac......reci u sebi..ma koga ebe.......
Kada ti dva to kazu.............predlog........ZAMISLI SE..........
Vec kada ti tri a i vise njih to sa namerom isto imaju reci.......ne cekaj...STAVLJAJ SAMAR SAM......................LAKSE CE BITI PODNETI ISTI....NIJE TI GA DRUGI STAVIO............
NIJE SAVET............ vec narodna poslovica..........................
AJD........................... DA SE SKONTATI.........IMA VREMENA.................
 
opanak:
Ipak LEVAT je LEVAT.......................
Kada ti jedan kaze da si magarac......reci u sebi..ma koga ebe.......
Kada ti dva to kazu.............predlog........ZAMISLI SE..........
Vec kada ti tri a i vise njih to sa namerom isto imaju reci.......ne cekaj...STAVLJAJ SAmar SAM......................LAKSE CE BITI............
NIJE SAVET............ vec narodna poslovica..........................
AJD........................... DA SE SKONTATI.........IMA VREMENA.................

Ово не пије воду овде. Имао сам прилике да видим твоје идиотске коментаре одавно, одмах иза мојих.
Пријатељу - кажи ти нама шта нам ваља чинити са тобом на челу па да затвармо форум.
И да га отворимо после са преживелим.
 
Iron Lord:
Толика количина толерантности и разума овде, само шкоди мом колеги.
САМО РАДИКАЛНО!

Рекох, не видех о чему је реч да ли је била самовољна анализа лика и дела Јоминија (што је недозвољена активност) или отворено п(р)озивање на бановање (што је недозвољена активност), што нема везе са васпитањем већ са досадом...

Није било ништа.
Биља је постирала песмицу, Јомини се изнервирао и бановао је.
Нити се свађала нити ишта говорила.
Једноставно је бановао услед сопствених фрустрација.

ваљда је антисемита, шта ли?
 
KADA SAM PROVALIS IGRU KOJU IGRAS.........nisi otkrio sebe koliko si otkrio one koji ti iza igre stoje, mentorisu i odobravaju.............
Нпр.
ТИ
-Пријатељу - кажи ти нама шта нам ваља чинити са тобом на челу па да затвармо форум.
И да га отворимо после са преживелим.-

ПС

Ипак вреди она народна ....када га ставиш сам лакше је....није бар други.....................
 
opanak:
KADA SAM PROVALIS IGRU KOJU IGRAS.........nisi otkrio sebe koliko si otkrio one koji ti iza igre stoje, mentorisu i odobravaju.............
Нпр.
ТИ
-Пријатељу - кажи ти нама шта нам ваља чинити са тобом на челу па да затвармо форум.
И да га отворимо после са преживелим.-

ПС

Ипак вреди она народна ....када га ставиш сам лакше је....није бар други.....................

e ako si mu rekao :D:D:D
 
Iron Lord:
Које, где, шта?
Ја прочитах песмицу срочену о мени где корисници са логикама првог реда не виде да су поменуте личности у тој песми - само дупликати вукова форума зарад провере политичких ставова у зависности која се идеја заступа...
ovo je raison d' etre
 
opanak:
@Mito............
Sta te je uplasilo ili te unutar tebe nateralo da obrises receno ili napisano.........PA COVEK IZA RECI STOJI......ako nije neko drugi..................

Ништа ме није уплашило, далеко од тога, једино нећу да допустим да нас Ирон
на овакав начин злоупотребљава.
Иза свега стојим што сам написао а све што сам обрисао модератори могу да прочитају иако сам ја обрисао.
 
marlon:
mož da je napišeš ponovo... i da je još pesnički obojiš jačim bojama :)

Па ево, хоћу да кажем да је Ирон кваран као каријес, и да је овакву тему отворио само зато да би онемогућио Јоминија да одбанује Биљу - (а сигуран сам да би Јом то данас учинио) јер Јомини сада не може да због овакве прозивке мења своју одлуку, а на тај начин Ирон успешно потхрањује незадовољство учесника према Јоминију што је за мене чист каријес...........ма какав каријес - гангрена...... :lol:

п.с. ето, "обојио" сам.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top