Sex na prvom sastanku DA ili NE?

lara love

Početnik
Poruka
17
Subota vece,ludilo,sve gori.1001 izlazak mene i Mr Pazljivog.Fin,pazljiv,osecajan,sve naj.Intimni u konverzaciji vrlo,sex ne konzumiran.Kao, idemo polako,postujemo se.Pred kraj veceri,akcija.Utisak posle-ne daj Boze veceg zla.Nevidjeno lose,bez sanse da krene na bolje.Ne bih o detaljima,jos sam pod stresom.Sad,em se pojede sto je bilo lose,em sto sam izgubila toliko vremena na nekog ko mi,sad vidim,nikako ne odgovara.A da ne pricam o onom crnom batici koji me danima guta pogledom,i od cijeg mi slucajnog dodira i traga mirisa koji za njim ostane podivljaju hormoni i zatreperi telo.U pogledu mu se vidi sta trazi.Al...nedam se,kao da mu dokazem da ne moze da ima sve sto vidi,druga stvar da ne ispadnem droljasta.Dilema je-sta je gore,biti droljasta ili lose hebena?.....
 
lara love:
Subota vece,ludilo,sve gori.1001 izlazak mene i Mr Pazljivog.Fin,pazljiv,osecajan,sve naj.Intimni u konverzaciji vrlo,sex ne konzumiran.Kao, idemo polako,postujemo se.Pred kraj veceri,akcija.Utisak posle-ne daj Boze veceg zla.Nevidjeno lose,bez sanse da krene na bolje.Ne bih o detaljima,jos sam pod stresom.Sad,em se pojede sto je bilo lose,em sto sam izgubila toliko vremena na nekog ko mi,sad vidim,nikako ne odgovara.A da ne pricam o onom crnom batici koji me danima guta pogledom,i od cijeg mi slucajnog dodira i traga mirisa koji za njim ostane podivljaju hormoni i zatreperi telo.U pogledu mu se vidi sta trazi.Al...nedam se,kao da mu dokazem da ne moze da ima sve sto vidi,druga stvar da ne ispadnem droljasta.Dilema je-sta je gore,biti droljasta ili lose hebena?.....

Moras da pricas o sexu - malo unapred. To opet ne garantuje dobar sex, ali svakako suzava "izbor".

A ovo droljasta - sram te bilo. Sama si uvidela da si dangubila...
 
Pitanje je vise upuceno zenskoj populaciji,ipak smo mi u toj prici hebena strana...mada se uvek obradujem zdravom muskom sovinizmu!Ne razumem zasto nije moguce pohebati frajera ako ti se bas hoce,bez rizika da ispadnes bedevija?Covece njima ako se ne dize u svakom momentu,to je onda tema za visoki konzilijum.Banjsko lecenje odmah!Ali ako ribi to padne na pamet u neadekvatno vreme,odmah je kalastura,kamenjarka itd...Ne ocekujete valjda od svakog tipa sa kojim budete da vas zeni?!Mislim,zar bi se za svakog udale,radjale mu decu,i prale prnje?Naravno da ne.Niti su svi muzevi niti su svi ljubavnici...Pa zasto onda ne uzeti najbolje od njih?
 
lara love:
Pitanje je vise upuceno zenskoj populaciji,ipak smo mi u toj prici hebena strana...mada se uvek obradujem zdravom muskom sovinizmu!Ne razumem zasto nije moguce pohebati frajera ako ti se bas hoce,bez rizika da ispadnes bedevija?Covece njima ako se ne dize u svakom momentu,to je onda tema za visoki konzilijum.Banjsko lecenje odmah!Ali ako ribi to padne na pamet u neadekvatno vreme,odmah je kalastura,kamenjarka itd...Ne ocekujete valjda od svakog tipa sa kojim budete da vas zeni?!Mislim,zar bi se za svakog udale,radjale mu decu,i prale prnje?Naravno da ne.Niti su svi muzevi niti su svi ljubavnici...Pa zasto onda ne uzeti najbolje od njih?[/QUOTE]



Tako jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :lol: Al kompjuter ti ne dam ;)
 
Tako jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :lol: Al kompjuter ti ne dam ;)[/QUOTE]
Care,nisi dete,nadam se.Psi se vode na povodcu,a kod muskaraca je taj povodac improvizovan.Nebitno,sluzi svrsi,i uhvatis li gde treba,jednako dobro setas i psa i tipa.E onda ti riba uzme ne komp,nego kozu s ledja,i to u totalnoj anesteziji........ :lol: :lol: :lol: menjam nick u RITCH BITCH...... :oops:
 
Care,nisi dete,nadam se.Psi se vode na povodcu,a kod muskaraca je taj povodac improvizovan.Nebitno,sluzi svrsi,i uhvatis li gde treba,jednako dobro setas i psa i tipa.E onda ti riba uzme ne komp,nego kozu s ledja,i to u totalnoj anesteziji........ :lol: :lol: :lol: menjam nick u RITCH BITCH...... :oops:[/QUOTE]

Eh pa neće svaki tako jeftino prodat svoju kožu...s leđa :lol:
 
lara love:
Subota vece,ludilo,sve gori.1001 izlazak mene i Mr Pazljivog.Fin,pazljiv,osecajan,sve naj.Intimni u konverzaciji vrlo,sex ne konzumiran.Kao, idemo polako,postujemo se.Pred kraj veceri,akcija.Utisak posle-ne daj Boze veceg zla.Nevidjeno lose,bez sanse da krene na bolje.Ne bih o detaljima,jos sam pod stresom.Sad,em se pojede sto je bilo lose,em sto sam izgubila toliko vremena na nekog ko mi,sad vidim,nikako ne odgovara.A da ne pricam o onom crnom batici koji me danima guta pogledom,i od cijeg mi slucajnog dodira i traga mirisa koji za njim ostane podivljaju hormoni i zatreperi telo.U pogledu mu se vidi sta trazi.Al...nedam se,kao da mu dokazem da ne moze da ima sve sto vidi,druga stvar da ne ispadnem droljasta.Dilema je-sta je gore,biti droljasta ili lose hebena?.....

A sta je to tako bilo lose...detaljnije malo...?
 

Back
Top