Nista ne radi a nista mu ne valja!!!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Nista ne radi a nista mu ne valja!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nista ne radi a nista mu ne valja!!!

Imam mladjeg brata godinu dana, u kuci obicno ne radi nista, sem kad dodju prijatelji , devojka tj neko pa da se uslihta onda ga ne mozes prepoznati. E kad smo sami mi i roditelji nece da mrdne prstom. Ali sve to nema veze. Nego on ide i drzi meni pridike, i stalno mu nesto ne valja. "Nisam ja naviko da zivim u svinjcu" pazi molim te!!! Ali da pomogne da se taj svinjac malo sredi to nema sanse. Ali zato kad treba da mi drzi predavanja pred drugima tu mu nema ravnog, isto tako kad ja njega opomenem zbog necega oce da popizdi jer covek je sebi utuvio u golavu nekako da je on taj koji treba da deli opomene i ponizava druge a da je on sam bog kome niko nista ne sme da kaze. Juce dolazi sa nekim drugaricama i krene meni kao nesto da komentarise za stvari na stolu!!!! Kaze "Samo da raspremim ovaj svinjac" zbog 2 stvari na stolu, koji crni svinjac. Da bi se napravio faca. Da decko bar nesto pomogne u kuci, pa da sme nesto da komentarise. Nego ladi jajca vecinu vremena i komentarise druge.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano Re: Nista ne radi a nista mu ne valja!!!

ccc aco aj malo da se menjamo,mesec dana ti na moje mesto a ja na tvoje

sredicu ti more riba,brat ce biti disciplinovan a roditelji umilni
    a ti samo gledaj da mi ukucani ne polude bas bas

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1937

Aco, mislim da je preterano ocekivati od deteta koje je tek napunilo godinu dana da ti pomaze u kucnim poslovima.
    Sacekaj malo da ojaca.
    Mislim da je vec veliki napredak to sto je tvoj brat prohodao i ume da verbalizuje svoje prohteve.
    Pozdrav.

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Julian_Duranona
    Aco, mislim da je preterano ocekivati od deteta koje je tek napunilo godinu dana da ti pomaze u kucnim poslovima.
    Sacekaj malo da ojaca.
    Mislim da je vec veliki napredak to sto je tvoj brat prohodao i ume da verbalizuje svoje prohteve.
    Pozdrav.
    Rekoh da je godinu dana mladji od mene dakle ima 23 godine!!!!

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Ацо, мисилм да ту причу о брату нисмо чули....пааа...има већ једно два месеца.... Баш смо се зажелели да се поново саосећамо са тобом!

Јадан ти! Баш ти је тешко! Свака ти част како уопште издржаваш са њим!

Primećen član Misanthropos (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Aca_Banovani
    Rekoh da je godinu dana mladji od mene dakle ima 23 godine!!!!
    Ne delujete mi zrelo ni ti, ni tvoj batica, ni tvoja priča. Imam ja malo mlađeg brata (21 godinu ima), koji je hvalisavac a neradnik, jednostavno, sve ono što ne volim kod ljudi u njemu se skupilo. Tako ga i posmatram, i od toga ne može da se pobegne. Međutim, najviše mi u svem tom smeta to što ostali navaljuju da moramo govoriti i da ga moram poštovati. E, to je problem.

Primećen član eldarion (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2006.
    Pol
    muški
    Man on the Silver Mountain, from place of snow and ice where rule good price
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Aca_Banovani
    Imam mladjeg brata godinu dana, u kuci obicno ne radi nista, sem kad dodju prijatelji , devojka tj neko pa da se uslihta onda ga ne mozes prepoznati. E kad smo sami mi i roditelji nece da mrdne prstom. Ali sve to nema veze. Nego on ide i drzi meni pridike, i stalno mu nesto ne valja. "Nisam ja naviko da zivim u svinjcu" pazi molim te!!! Ali da pomogne da se taj svinjac malo sredi to nema sanse. Ali zato kad treba da mi drzi predavanja pred drugima tu mu nema ravnog, isto tako kad ja njega opomenem zbog necega oce da popizdi jer covek je sebi utuvio u golavu nekako da je on taj koji treba da deli opomene i ponizava druge a da je on sam bog kome niko nista ne sme da kaze. Juce dolazi sa nekim drugaricama i krene meni kao nesto da komentarise za stvari na stolu!!!! Kaze "Samo da raspremim ovaj svinjac" zbog 2 stvari na stolu, koji crni svinjac. Da bi se napravio faca. Da decko bar nesto pomogne u kuci, pa da sme nesto da komentarise. Nego ladi jajca vecinu vremena i komentarise druge.
    Svaki put kada te iznervira, ti ga poljubi...
    Kako se vec nisi navikao?
    Poslednji put ažurirao/la eldarion : 26.03.2007. u 00:28

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

ACOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.... .... .....
    Samo jedan pogled,samo jedan jedini njegov pogled bio je dovoljan za moju srecu...nedostaje.. zauvek ce mi nedostajati...19.09.2014 :(

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.04.2008., 01:11
  2. NE VALJA NISTA
    Autor NovaIsta u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.03.2008., 14:14
  3. Odjednom, nista ne radi // Pomoc hitno!!!
    Autor ArkantoS-Vrbas u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007., 14:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •