Free hosting + skripte
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Free hosting + skripte

Primećen član RiSK (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Free hosting + skripte

Dakle: postoji li neki server na kom je hostovanje za dz. a podrzava PHP, MySQL, CGI ili bar nesto od toga?

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

www.lycos.co.uk podrzava sve pomenuto, i 50MB spejsa dobijes, naravno besplatno.. Samo ako planiras da installiras forum preporucujem ti onda da nadjes neki jeftin server koji moz da nadjes za 2-5eura mesecno, jer na ovom ima svo vreme da ti stoji neka reklama sa desne strane, sto zna biti vrlo iritirajuce.. a ako ti je samo za test, onda bi ti bolje preporucio da si installiras neki server na masinu, mysql i php, pa tako testiras, manje vremena, manje cimanja, a programi se beslpatno nadju i nisu mnogo teski, mozda par MB..

Primećen član RiSK (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio SisaDaPimp
    www.lycos.co.uk podrzava sve pomenuto, i 50MB spejsa dobijes, naravno besplatno.. Samo ako planiras da installiras forum preporucujem ti onda da nadjes neki jeftin server koji moz da nadjes za 2-5eura mesecno, jer na ovom ima svo vreme da ti stoji neka reklama sa desne strane, sto zna biti vrlo iritirajuce.. a ako ti je samo za test, onda bi ti bolje preporucio da si installiras neki server na masinu, mysql i php, pa tako testiras, manje vremena, manje cimanja, a programi se beslpatno nadju i nisu mnogo teski, mozda par MB..
    Hvala bratac! Necu da pravim moje forume, jer bi to inace mogao da uradim na vise od pola servera sa free hostingom - svi oni podrzavaju postavljanje foruma i sl., ali ne dozvoljavaju da sam pisem skripte vec samo da koristim njihove. E, ja hocu da uradim nesto "mojski". Znaci: neku bazu podataka korisnika, ili recimo nesto sto bi licilo na pricaonicu (ChatRoom) ali bi moglo da se ucita sa svakog mob-a koji drzi GPRS. (Hej, mozda forum za mobilni!!!)
    Nemoj da me pitas kako mislim to da uradim, ali cu vec smisliti nesto normalno...

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Pa tamo ima mysql data baza uradjena ali isto tako ima opcija da dodas svoju, tako da to ne bi trebala da bude frka.. nisam testirao ali ne kosta te nista da probas..

klodovik
    Guest

Podrazumevano ovo bi mogao i da zabelezis

prijatelju, da ti preporucim jedan fin web direktorijum, dmoz.org. evo ti i adresa onoga sto tebi treba:
    http://dmoz.org/Computers/Internet/Web_Design_and_Development/Hosting/Free/Personal/
    pa lepo pregledaj i vidi sta ti odgovara. inace sajt je dobar za sve sto zelis da nadjes na netu.

Slične teme

1. Free hosting
    Autor ZX u forumu Web dizajn
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.08.2004., 21:35
  2. Free Hosting
    Autor Inspector u forumu Web dizajn
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.07.2004., 01:13
  3. FREE WEB HOSTING
    Autor SALE83 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 1