Zvezde Granda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni to nije smešno. Više mi je smešno što su u Grandu digli toliku frku oko toga kako on izgleda jer on zaista mnooodo štrči u odnosu na grandovce, a kad bi ga uporedili sa MTV-ovcima, on izgleda tako klasično.
Ali je stvarno super. Ja volim taj stil i ne peva loše.
Nadam se njegovoj pobedi.

Možda počnem gledati Grand ako on pobedi (Šalim se naravno)
 
A onaj njihov tutor,pedofilicar,sada glumi lika koji kao ima odgovornost prema muzickoj sceni,ja prosto nemogu da nadjem reci kojima bi opisao tu,tu,tu...pojavu...to cak nije ni covek...a tek one dramske pauze kod izbacivanja... jaaaoooooojjjjjj !!!!
 
Meni bucka lepo beva ali ne razumem zasto ne zeli da smrsa?Dusan mi je super.."mali plavi" ce pobediti,najbolji je i super mu je imidz!imam njegov autogram.....sta je bilo u subotu,nisam gledala zbog evrovizije???....
 
Jao gledala sam juce..."Ma super si ti decko, extra pevas, evo kad ti kaze cika Pedja d`boy ":lol: :lol: :lol: E kad ti on kaze onda si stvarno super :lol: :lol: :lol: Koji ziri, tuga...
Isprozivase onog malog Svilara...a stvarno super peva...mozda cak i najbolje...Dobro i onaj Milan je isto ok, lepo peva...A ne bi bio tako simpatican da nema onaj friz i stil oblacenja...inace nije lep.
 
Pogledao sam nekoliko puta na kratko i video da tamo postoji nekoliko ljudi sa dobrim glasom.
Nemojte da generalizujete, to nije odlika inteligentnih ljudi.
Milan Stankovic i devojka koju zovu Bucka, a zatim i Dusan Svilar (mislim da sam pogodio) su jako dobri, kao i Silvija koja je, cujem, ispala.

To sto ljudi imaju negativne asocijacije vezane za Grand ne znaci da ti ljudi ne pevaju dobro.
Cak mi je drago da mogu da pocnu da pevaju na bilo koji nacin.
Ja bih takodje voleo, samo sebe ne vidim u Grandu, ali na nekom slicnom takmicenju sigurno
 
svetovid:
Pogledao sam nekoliko puta na kratko i video da tamo postoji nekoliko ljudi sa dobrim glasom.
Nemojte da generalizujete, to nije odlika inteligentnih ljudi.
Milan Stankovic i devojka koju zovu Bucka, a zatim i Dusan Svilar (mislim da sam pogodio) su jako dobri, kao i Silvija koja je, cujem, ispala.

To sto ljudi imaju negativne asocijacije vezane za Grand ne znaci da ti ljudi ne pevaju dobro.
Cak mi je drago da mogu da pocnu da pevaju na bilo koji nacin.
Ja bih takodje voleo, samo sebe ne vidim u Grandu, ali na nekom slicnom takmicenju sigurno
Pogledao sam i ja jednom...i mislim da je totalna glupost...jedino ona Bucka zna da peva,ovi ostali su jadni...:(
 
Jao Boze,juce je ovo vredelo gledati zbog onih politicara :lol: .Kao u skupstini.
Koliko sam ja cula jedan od ispalih takmicara ce se vratiti,a ja iskreno navijam za onu crvenokosu Silvija valjda...
 
Milan,Dusan,Silvija i Bucka su extra,ali ove dve su ispale...Zato znam da Milan nece pobediti jer je ova nasa drzava ocajna,nista drugo nego ocajna i pobedice neko osrednji....Neko ko nije toliki favorit....Milan Stankovic 4EVER! Kakvu on glascinu ima....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top