DotA help

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TheUniversalCreep

Zainteresovan član
Poruka
258
kao prvo, nemojte da mi zatvorite temu(bar ne odmah) zato sto je u svastari a ne u igrama, jer tamo je zadnji post 13.3 a meni je ovo hitno.kog heroja mi je najbolje da uzmem u doti, koje iteme da mu kupujem, sve mi treba...ja sam dosad uzimao svena, balanara i faceless voida.ima li neko dobar predlog posto nam je sutra turnir.
write, fellows, write
 
Ljudi, vi ili me mrzite, ili ne znate sta je dota, ili ste bas pakosni, ili ste lijeni i spori, ili volite da gledate kako se neko muci, ili vas je malo, ili cekate nesta trece pa ne pisete.Sta je ovo homies?
 
Bas bih voleo da nam zacetnik ove teme na kraju kaze kog je heroja uzeo i koje mu je iteme kupio, koje heroje je imao za saigrace, a protiv kojih je igrao...

Ima 2 razloga zasto nisam odgovorio na ovu temu:
1) Nisam je ni video
2) I da sam je video, ne bih odgovorio. Zasto? Zato sto je Dota timska igra i prilagodjava se situaciji, treba da uzmes heroje da se prilagodis situaciji - uskladjivanje sa saigracima i kontriranje protivnicima istovremeno, ne postoji "savrsen" heroj kog mozes uzeti bilo kada (dobro, neki su univerzalniji od drugih i generalno gledano imaju uvek neku funkciju, ali nije u tome stvar, sta ako ga uzme neki od protivnika na brzinu, sta ces onda?). A tek koliko item-i zavise od toga koje su heroje protivnici uzeli... to je otprilike i glavna stvar u igri (pored toga da uopste umes da je igras, kao sto ti ocigledno ne znas), ali ti si ocigledno nikakav timski igrac (i nikakav igrac uopste) pa si i zasluzio isti takav odgovor na ovu temu.

Jedino sto cu da ti kazem je sledece: Cim postavljas ovakva pitanja, znaci da si NOOOOOOOOOOOOOB, a cim si noob, definitivno vise nikad nemoj da uzimas balanara i faceless voida koji su i inace beskorisni, a kamoli kad jos i ne znas da igras sa njima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top