Bora Chorba ubio suprugu !!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Bora Chorba ubio suprugu !!!

Zainteresovan član Lola 111 (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Bora Chorba ubio suprugu !!!

Kako javljaju mediji, a i komshije, supruga poznatog rokera Bore Djordjevica, pronadjena je mrtva u svom stanu.
    Iz komshijskih izvora saznajemo da preminula nije mogla da se nosi sa sramotom koju joj je priredio bivshi suprug Bora Djordjevic. Poznati muzichar je imao u planu da se sledecih dana vencha sa trideset godina mladjom devojkom. Zenu, sa kojom je proveo nekoliko decenija i koja mu je izrodila dvoje dece, jednostavno je ostavio , kao stari automobil na otpadu, i zajahao mladu devojku od 20 i kusur godina.
    Jadnica, nije mogla da se vishe bori sa ponizenjima, koja joj je godinama priredjivao muzichar u alkoholu, ovo je bio vrhunac.

Boro, Boro, pravo si *****.
    To shto idesh u krevet sa svojom kcerkom, a u liku njene drugarice po godinama, zove se pedofilija.
    Sram te bilo, ubio si majku svoje dece. Ako ti to neko nekada oprosti i zaboravi, budi siguran, da deca i Bog nece nikada.
    Ako si chovek, bar mrvu, kao shto je bila tvoja pok. supruga, ubi se odmah, nisi zasluzio da zivish, posrao si se na ceo svoj zivot i svaki dalji nastavak zivota, samo bi te josh vishe kvalifikovao kao izmet u ljudskom obliku. Ti si greshka prirode, ljudi se ne prave od govana, otkuda ti medju nama ?
    Ne zelim vishe da u svom secanju, na tinejdzerske dane i prva zaljubljivanja, koristim muzichku podlogu tvojih pesama, vracam ti ih sve i one su krvave, a ako ne krvave, onda usrane sigurno.
    Popishao si sam sebe,
    Pocheo si, ne samo da se druzish, sa ljudima koje si do juche ismejavao, nego i da lichish na njih.
    Je li te chachanska divlja svinja , nauchila da se supruga odbacuje, kada dodje u odredjen broj godina i ne moze da postigne trazeni broj obrtaja guzice.
    Fuuuj, djubre pokvareno.
    Iz tebe je progovorio onaj najpokvareniji Srbijanac, isti onaj koji siluje svoju kcerku, pa onda i komshijsku. Preobrazio si se u smrdljivog nacionalistu, koji deci u ruke gura krvavu sekiru. Ti si reinkaranacija zla iz devedesetih. Zbog takvih kao shto si ti, nestalo je na hiljade zivota, a zadnja tvoja zrtva je tvoja bivsha supruga.
    Preche ti je da budesh Vojislavljeva i Velimirova podguzna mushica, Cecina pudlica..., nego da izadjesh sa suprugom na vecheru.

Boro, kishna glisto,
    Spasi Srbiju i ubi se, neka od tebe pochne deratizacija, a ako to ne uradish, onda zivi ako mozesh, ali kao okorak govneta na zidu poljskog WC-a.

SINDI
    Guest

Podrazumevano Re: Bora Chorba ubio suprugu !!!

Zainteresovan član cokoladic@ (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Nisam bas simpatizer Bore Corbe (mada mi je muzika Riblje Corbe cool) ali ipak nemozes nekoga optuziti, jer je ostavio zenu i sto je ona bila toliko glupa, da nije podnela to da se resila pijane budale i napravila je samoubistvo.

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Ne rise ovim naslovom i ne manipuliši mrtvom osobom!

Učlanjen
    05.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Nemam nishta lichno, ali njegov odnos prema porodici je tipichana pricha o sunovratu srpskog morala.

Primećen član Misanthropos (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Za ovo prvi put ovde chujem, tako da nisam kompetentan da sudim o sluchaju. Ali da je Bora Djordjevic propao ideoloshki, da je postao oportunista, jasno je chim je nakachio orla i shajkachu na glavu, i konachno, kad se prikljuchio koshtunichinoj bandi.

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Procitala sam jutros u novinama sta se desilo,tj. da je njegova zena izvrsila samoubistvo.Zao mi je u svakom slucaju,ne zato sto je to Borina zena,nego prvenstveno zato sto je covek.Svakog bi mi bilo zao.E sad muzika Riblje Corbe je extra,pogotovu ona iz ranijeg perioda.Boru Djordjevica niti volim niti mrzim.Ponekad je smesan,ponekad glup,ponekad odvali nesto pametno,ili pretara,uostalom kao i svaka poznata faca.Glupo je sto stavljas ovakav naslov.......prvo,on nije ubio svoju zenu,ona je izvrsila samoubistvo.Otkud ti znas da ona nije imala psihickih problema,da je bilo samo pitanje trenutka kada ce nesto da joj pukne u glavi pa da se ubije.Mnogo ti verujes u ono sto cujes i procitas.A moram da te obavestim da to nije bas sve uvek tacno.Jer bitno je da se novine prodaju,nije toliko vazno da li su informacije skroz pouzdane.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lola 111
    Kako javljaju mediji, a i komshije, supruga poznatog rokera Bore Djordjevica, pronadjena je mrtva u svom stanu.
    Iz komshijskih izvora saznajemo da preminula nije mogla da se nosi sa sramotom koju joj je priredio bivshi suprug Bora Djordjevic. Poznati muzichar je imao u planu da se sledecih dana vencha sa trideset godina mladjom devojkom. Zenu, sa kojom je proveo nekoliko decenija i koja mu je izrodila dvoje dece, jednostavno je ostavio , kao stari automobil na otpadu, i zajahao mladu devojku od 20 i kusur godina.
    Jadnica, nije mogla da se vishe bori sa ponizenjima, koja joj je godinama priredjivao muzichar u alkoholu, ovo je bio vrhunac.

Boro, Boro, pravo si *****.
    To shto idesh u krevet sa svojom kcerkom, a u liku njene drugarice po godinama, zove se pedofilija.
    Sram te bilo, ubio si majku svoje dece. Ako ti to neko nekada oprosti i zaboravi, budi siguran, da deca i Bog nece nikada.
    Ako si chovek, bar mrvu, kao shto je bila tvoja pok. supruga, ubi se odmah, nisi zasluzio da zivish, posrao si se na ceo svoj zivot i svaki dalji nastavak zivota, samo bi te josh vishe kvalifikovao kao izmet u ljudskom obliku. Ti si greshka prirode, ljudi se ne prave od govana, otkuda ti medju nama ?
    Ne zelim vishe da u svom secanju, na tinejdzerske dane i prva zaljubljivanja, koristim muzichku podlogu tvojih pesama, vracam ti ih sve i one su krvave, a ako ne krvave, onda usrane sigurno.
    Popishao si sam sebe,
    Pocheo si, ne samo da se druzish, sa ljudima koje si do juche ismejavao, nego i da lichish na njih.
    Je li te chachanska divlja svinja , nauchila da se supruga odbacuje, kada dodje u odredjen broj godina i ne moze da postigne trazeni broj obrtaja guzice.
    Fuuuj, djubre pokvareno.
    Iz tebe je progovorio onaj najpokvareniji Srbijanac, isti onaj koji siluje svoju kcerku, pa onda i komshijsku. Preobrazio si se u smrdljivog nacionalistu, koji deci u ruke gura krvavu sekiru. Ti si reinkaranacija zla iz devedesetih. Zbog takvih kao shto si ti, nestalo je na hiljade zivota, a zadnja tvoja zrtva je tvoja bivsha supruga.
    Preche ti je da budesh Vojislavljeva i Velimirova podguzna mushica, Cecina pudlica..., nego da izadjesh sa suprugom na vecheru.

Boro, kishna glisto,
    Spasi Srbiju i ubi se, neka od tebe pochne deratizacija, a ako to ne uradish, onda zivi ako mozesh, ali kao okorak govneta na zidu poljskog WC-a.

Yebate,Rista, nis znal da si ti ginekolog...

Učlanjen
    05.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Boro pedofilu,.
    Ako nisi znao kako je to karati kcerku, sada imash priliku da saznash sa svojom novom kcerka-devojkom. Ako nisi znao kako ti se **** zensko dete, kako vrti guzom kada sedne na penis, kako pushi nekome ko ima godina kao njen tata..., evo sada si u prilici da saznas. Ako ne moze da ti se digne, kada se njoj prijebe, ti zamisli da je tatina mezimica umesto nje, mozda ti to pomogne.
    Ako ti ni to ne pomogne, ti onda priupitaj svoju gazdaricu iz Zitoradja, kako je to kada te naguzuje tata, ona to najbolje zna.

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

u kojim novinama kada sam ja kupila blic i kurir i nista ne pise

Aktivan član zorab (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2003.
    Reputaciona moć
    65

Lolo, tvoja tema i tvoji postovi su tipicni odraz malogradjanstine, i bilo bi najbolje da moderator ovo zakljuca.
    A ti, umesto kompjutera, zavrni rukave, nalakti se na plot, pa pleko plota, sa nekom slicnom sa sokaka - bljuj!

Zainteresovan član cokoladic@ (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Boro pedofilu,.
    Ako nisi znao kako je to karati kcerku, sada imash priliku da saznash sa svojom novom kcerka-devojkom. Ako nisi znao kako ti se **** zensko dete, kako vrti guzom kada sedne na penis, kako pushi nekome ko ima godina kao njen tata..., evo sada si u prilici da saznas. Ako ne moze da ti se digne, kada se njoj prijebe, ti zamisli da je tatina mezimica umesto nje, mozda ti to pomogne.
    Ako ti ni to ne pomogne, ti onda priupitaj svoju gazdaricu iz Zitoradja, kako je to kada te naguzuje tata, ona to najbolje zna.

Ovo vec lici na malu licnu zameku...
    Jel to tebe Bora odbio, pa se ti sad istresas na forumu?

Mislim, hej, smiri malo hormone.

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bas me interesuje da li je informacija tacna i u kojim novinama ste to citali

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

U blicu koji je izasao u petak je na naslovnoj strani pisalo velikim slovima da mu se ubila zena. Ne znam ko je tome kriv ali mi je on svejedno uvek bio odvratan.

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja obozavam boru i smatram da on nije kriv zbog toga sto se desilo,i da je naslov ove teme vise nego odvratan

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Boro pedofilu,.
    kaj ti stim tvojim kuglagerima igraš klik-klak....sam pazi gdje palac držiš

Ističe se vanesssa56 (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Samo znam da mu ova nova riba ima OGROMNE SISE, i da bi je jako ***** !

Aktivan član
    Učlanjen
    16.01.2007.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio cokoladic@
    Ovo vec lici na malu licnu zameku...
    Jel to tebe Bora odbio, pa se ti sad istresas na forumu?

Mislim, hej, smiri malo hormone.
    Bice da je tako.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vanesssa56
    Samo znam da mu ova nova riba ima OGROMNE SISE, i da bi je jako ***** !
    Gospice,primite moju iskrenu nakanu u vačim namjerama.

Ističe se vanesssa56 (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio marlon
    Gospice,primite moju iskrenu nakanu u vačim namjerama.
    ma sto da radim , kad mi je priroda takva ...
    Sto bi Boro rekao:
    "Kada ja dobru ribu vidim....." E tako i ova njegova SISACHA je *p*o*r*n*o riba ...mmmm Super je.

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

bora mi je krajnje antipatican lik ali otvarati ovakvu temu i pisati ovakve izmisljene stvari i komentarisati tudj privatan zivot na ovakav nacin je blago receno neukusno

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Boro pedofilu,.
    Који је твој проблем?
    Имала си тешко детињство, покупила си Електрин комплекс, а твој тата је ***** твоје другарице, и мама је била кукавица да га остави, па се сад зато тако потресаш?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

Ne mogu da verujem....
    Sta znaci ovakav naslov teme. Toliko parova se razvede i svako nastavi svoj zivot. Ali, posto se ubila BORINA zena ispasce skandal. Bora je tako mogao da nadje neku babu od 70 godina i sta bi onda bilo!? Ostavio je mladju zenu zbog starije-sram ga bilo. Bora je ubio?! Nije-nego! Zao mi je dece, zao mi je i te zene koja nije imala hrabrosti da se izbori sa zivotnim problemom, ali prebacivati krivicu na bivseg muza je suludo....

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hellen
    Који је твој проблем?
    Имала си тешко детињство, покупила си Електрин комплекс, а твој тата је ***** твоје другарице, и мама је била кукавица да га остави, па се сад зато тако потресаш?
    Neverovatno kao ova Hellen kao da mi cita misli

A mozda je Lolu pamprcio rodjeni cale pa sad ima traume.Ili je muz ostavio zbog neke klinke.

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

E pa dragi moji sad ste se izjednacili sa autorkom posta....miiisssliiimmmm....ajde malo jos nagadjajte ko koga zasto i kada! Mislim Lola, Bora i tako to...

Slične teme

1. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.06.2010., 21:48
  2. Klin Chorba
    Autor Dlakava_Strvina u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.07.2004., 22:23
  3. romkinja za suprugu
    Autor u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 07.07.2004., 20:17

Pravila za slanje poruka