DEXTER

pirat_w

Zainteresovan član
Poruka
446
Gleda li neko ovu seriju?

On radi u policiji na hvatanju seriskih ubica a pritom je i sam seriski ubica koji ubija seriske ubice koje se izvuku od zakona. Malko je krvavo neki kazu i morbidno ali svakako mi se dopada muzika i njegova stalna razmisljanja u toku epizode.

v.

p.s. daje se na fox crime televiziji....
 
gledala sam jednu epizodu...
sta reci, malo je klise,malo je filozofiranje vidi se da je ultra skupa...ne znam...ja volim kad su likovi pozitivci :)...mada je vechi problem , problemi koje sam gore navela...nije loshe...pogledacu sledecu
 
sarabubasara:
gledala sam jednu epizodu...
sta reci, malo je klise,malo je filozofiranje vidi se da je ultra skupa...ne znam...ja volim kad su likovi pozitivci :)...mada je vechi problem , problemi koje sam gore navela...nije loshe...pogledacu sledecu
Mislim da nije klise, bas iskace iz klise samim tim sto je glavni lik istovremeno i serijki ubica...
Ja sam ocekivao da bude malo mracnija atmosfera, i najvise me je to privukla, ali u kasnijim epizodama se vedelo da ni od toga nema nista.Fina serijica, ali nista posebno, 12 epizoda resavaju slucaj ubice iz hladnjace, pritom to je glavna radnja, nema onoga da pored rade jos na nekom slucaju, pa mi je kako su epizode odmicale postajalo sve dosadnije, do pred kraj naravno.
Ne vidim po cemu je ova serija ultra skupa, ili uopste nadprosecno skupa.
Ako hocete da vidite neku skupu( i pre svega kvalitetnu i originalnu) seriju pogledajte nesto iz HBO produkcije, npr. Rome( preko 100 miliona dolara za prvih 12 epizoda), stvarno genijalna serija, a tu su i Deadwood, Sopranosi, Six Feet Under...
 

Back
Top