Charmed

neven

Aktivan član
Poruka
1.383
E mene je ova serija odusevila! :lol:
Sta vi mislite o njoj?
Ovde mozemo da razmenjujemo podatke diskutujemo o novim dogadjajima,epizodama...nadam se da ima obozavaoca :lol:
 
nije losa :)
Znam da ce ova shto glumi Pru da bude u seriji do 4.sezone,onda ce da dodje neka tamo njihova izgubljena sestra i da bude 3.veshtica,poshto ce Pru da "umre"
 
britgirl:
nije losa :)
Znam da ce ova shto glumi Pru da bude u seriji do 4.sezone,onda ce da dodje neka tamo njihova izgubljena sestra i da bude 3.veshtica,poshto ce Pru da "umre"
do kraja trece sezone i doci ce njihova polusestra :lol:
i pru ce da izbace jer ce se potuci sa alisom(fibi) :(
 
britgirl:
super,a da,cula sam da je ova glumica mnogo nezgodna.
ja sam je mnogo volela dok je bila u "Beverli Hilsu",ali su je i odatle izbacili
ne da je nezgodna nego je sve kolege mrze,jedino u zivotu voli 3 konja i 2 psa :D glumica je RAZBIJA ali je kao osoba :evil:

znam i ja sam je voleo kao brendu 8)
 
u ovoj poslednjoj epizodi nije bilo cini tako da nema sta da pisem :?

ali ako vas interesuju bilo koje cini ili kletve koje su vec bile kazite ja cu ih napisati :wink:
 
I Endi ce da umre do petka , 6.02.Ubice ga vestac.
Imam sadrzaj svih sezona koje se pustaju u Americi i u Hrvatskoj pa znam ali kada sam procitala da ce Endi da umre , pa Pru a na njeno mesto da dodje polusestra Paige , razocarala sam se jako...
 
Piper:
I Endi ce da umre do petka , 6.02.Ubice ga vestac.
Imam sadrzaj svih sezona koje se pustaju u Americi i u Hrvatskoj pa znam ali kada sam procitala da ce Endi da umre , pa Pru a na njeno mesto da dodje polusestra Paige , razocarala sam se jako...
nece da dodje na pruino mesto nego ce ona da im bude polusestra,cini mi se sa oceve strane,u svakom slucaju ta glumica nikako nije za pruinu ulogu...
samo me interesuje kako ce objasniti ponovo davanje moci trojstva :?
 
Ooooooooo,Nevene.... Sorry sto skrecem sa teme,ali moram da iskoristim priliku da ti cestitam na poslu moderatora.... Bravo... :wink:

P.S.
I tebi se svidja moje lock?! :P
 
Paige ce da dodje na Pruino mesto , bas kako tu i pise...
Ona je Petina(majka zacaranih)cerka kao i cerka Petinog cuvara-belosvica.Paige je odgajana ,valjda u crkvi ili nesto slicno , tako da kada je Pru umrla ,nekako su se njene moci aktivirale...
Kasnije tokom serije Pajperine i Fibine moci ce da se povecaju i da se umnoze.Kako to?Ne znam ali samo znam da ce Fibi moci da prorice i da levitira stvari dok ce Pajper da zamrzava vreme i da izaziva eksplozije.Uzrokovano Pruinom smrcu , Paigine moci se bude i ona (umesto Pru)moze da pomera stvari pomocu svog uma.Pajper ce da se uda Lea (to je jako lepa vest) i imace dete sa njim tako da je to mozda jedina srecna okolnost u seriji.Ona ce prva da postane majka.Fibi ce da se uda takodje ,za nekog polu demona pola coveka Kola, razvesce se od njega ali je on nece kao pustati na miru.
Paige ce da se srece sa mnogo neprilika na svom putu :Kraljicu vampira,mnogo drugih demona i duhova tako da to sto je pronasla svoje sestre je sigurno vredno toga. Devojka nije kriva ni za sta ...Trebalo bi da joj pruzimo sansu...
 
:-):
neven:
u ovoj poslednjoj epizodi nije bilo cini tako da nema sta da pisem :?

ali ako vas interesuju bilo koje cini ili kletve koje su vec bile kazite ja cu ih napisati :wink:


Nevene , kako ide cin za trampu (menjanje) moci ?
cini idu ovako:

What's yours is mine
What's mine is yours
Let our powers cross the line
I offer up this gift to share
Switch our powers through the air

:wink:
 
Pa , Markova , u jednoj seriji je Fibi od jednog duha pozelela aktivnu moc...Ono sto pritom nije znala je da je time oslobodila zmaja u Astralu (zmajevi nisu vidljivi u stvarnom svetu)...
A Pajper :D je trazila od Lea aktivnu moc pa je mogla da ubrzava neke procese statijaznam tako da je njena moc evoluirala i na kraju dostigla perfektnost...
 
U onom sadrzaju epizoda pise samo da je u IV sezoni od Lea trazila da joj da jos jednu moc , jer mislim stvarno nije fer da Fibi ima a da ona nema.
:)
A njene moci su se razvile tako da moze da izaziva eksplozije a "ranije" je mogla da usporava procese ili da ih ubrzava.
Nevene , odakle si?
 
Ovo su sve cini koje ce se koristiti u drugoj sezoni...
Spell to travel to the future
Hear these words,
Hear the rhyme,
We send you,
This burning sign.
In another place and time.

Spell to Create a door
When you find your path is blocked,
All you have to do is knock.

Smart Spell
Spirits send the words,
From all across the land,
Allow me to absorb them,
Through the touch of either hand,
For 24 hours from 7 to 7,
I will understand all meaning,
Of the words from here to heaven.

Spell to go inside a painting
Absolva Amitto Amplus Brevis Semper Mea
English: To free what is lost say these words mine forever.

Spell to free those inside the painting
Verba Omnes Liberant
English: Words free us all

Spell to attract the Succubus
By the forces of heaven and hell,
Drawn to us this women fell,
Run from her fowl desire,
That she might perish,
As moth to fire.

Spell to hear thoughts
As the flame lights shadow and truth ends fear,
Open locked thoughts to my mind's willing ear,
May the smoke from this candle into everywhere creep,
Bringing inner most voices to my mind and speech.

Awakening Spell
Troubled blood with sleep's unease,
Remove the cause of this disease,
Sleep eternal nevermore,
And shift this source of illness born,
To this puppet whom none shall mourn.

Reverse Awakening spell
What was awakened from its sleep,
Must once again slumber deep,
Return to the disease to whence it came,
So life can ease back to the same.

Love Spell
From strike of 12 count 24,
That's how long the spell is for.
If to abate my lonely heart,
Enchant these gifts I thee impart.

Past Life Spell
Remove the chains of time and space,
And make my spirit soar,
Let these mortal arms embrace,
The life that haunts before.

Spell to switch past life with present
In this time and in this place,
Take this spirit I displace,
Bring it forth while I go back,
To inhabit a soul so black.

Spell to Switch present and past lifes back
In this time and in this place,
Take this spirit I displaced,
Bring me forth while she goes back,
To her soul so black.

Spell to send a sign
I beseech all powers above,
Send a sign to free my sister's heart,
One that will lead her to her love.

Good luck Spell
From this moment on,
Your pain is erased,
Your bad luck as well.
Enjoy your good luck, Maggie
You're free from this hell.

Spell to call Cryto
We call on the demon Cryto,
Reach back through the ages,
Humbled by his power,
We invite him into our circle.

To Vanquish Cryto
What witches done and then undone,
Return this spirit back within,
And separate him from his skin.

Spell to vanquish demon of Illusion
Evil that has travelled near,
I call on you to disappear,
Elementals, hear my call,
Remove this creature,
From these walls.

Spell to vanquish Libris
Demon hide your evil face,
Libris, die and leave no trace.

Spell to vanquish demon of Anarchy
Sour of discord,
Your works now must cease.
I vanquish thee now,
With these words of peace.

Spell to vanquish dragon demon
The Power of Three will set us free.
 
Piper:
U onom sadrzaju epizoda pise samo da je u IV sezoni od Lea trazila da joj da jos jednu moc , jer mislim stvarno nije fer da Fibi ima a da ona nema.
:)
A njene moci su se razvile tako da moze da izaziva eksplozije a "ranije" je mogla da usporava procese ili da ih ubrzava.
Nevene , odakle si?
e a znas da ce fibi pored onoga sto moze da radi rukama da ovlada i levitacijom?
ja sam iz vr :wink:
 
Serija nece biti ista bez Pru. Glupo je da umre. Prorocanstvo kaze da ce njih tri biti najvece vestice sveta, i mislim da je to podrazumevalo i Pru, a kako to da bude kad je mrtva?
 
Fibi ce da sklopi pakt sa Tempusom da vrati vreme da spasi Pajper jer je neko ubio,za uzvrat postace zla.
U drugom pokusaju uspece ali mesto ce poci naopako i obe ce da budu mrtve.E sad ulazi Pru spasava dan ali nju ubijaju.To je usra*o jer se zrtvovala za sestre.
U sledecoj sezoni i epizodi Pajper ce da priziva duh svoje mrtve sestre ,jer bez Pru moc trojstva slabi kao i one, ali posto nije imala dovoljno snage :?: ozivece Pruine moci u Paige tako da sve one moci koje je imala Pru imace i ona samo savrsenijeg oblika jer kao pola belosvitac moci ce osim da pomera stvari umom i da stvari materijalizuje u rucikao i da stvara neku vrstu zastitnog kruga oko sebe.Mogu da vam dam potpuna objasnjenja za moci svih sestara , ako ocete?
 
Markova:
Fibi ce da sklopi pakt sa Tempusom da vrati vreme da spasi Pajper jer je neko ubio,za uzvrat postace zla.
U drugom pokusaju uspece ali mesto ce poci naopako i obe ce da budu mrtve.E sad ulazi Pru spasava dan ali nju ubijaju.To je usra*o jer se zrtvovala za sestre.
U sledecoj sezoni i epizodi Pajper ce da priziva duh svoje mrtve sestre ,jer bez Pru moc trojstva slabi kao i one, ali posto nije imala dovoljno snage :?: ozivece Pruine moci u Paige tako da sve one moci koje je imala Pru imace i ona samo savrsenijeg oblika jer kao pola belosvitac moci ce osim da pomera stvari umom i da stvari materijalizuje u rucikao i da stvara neku vrstu zastitnog kruga oko sebe.Mogu da vam dam potpuna objasnjenja za moci svih sestara , ako ocete?

Objasni malo taj deo kad umire Prue... Nisam ga bas najbolje razumela... :?
 

Back
Top