SITUACIJA!

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Pozove vas lik na stiskavac, pocnete da plesete, a onda primetite da vas nesto bocka oko pupka! Sta biste pomislile: Jbte, koja sam ja riba kad ga i ovako napalim ili, bezi od ovog, ovaj je neki manijak, ili nesto trece? A?
 
smorila bih se.
nekako mi jadno da se neki tamo nepoznati tip kojeg vidim sad i nikad napali ko tinejdzer...
ma sta ja znam.
ionako najvise volim da igram sama :neutral:
 
2pike:
Pozove vas lik na stiskavac, pocnete da plesete, a onda primetite da vas nesto bocka oko pupka! Sta biste pomislile: Jbte, koja sam ja riba kad ga i ovako napalim ili, bezi od ovog, ovaj je neki manijak, ili nesto trece? A?
Ne bih pomislila da je manijak, al bi rekla da moram da prekinem, jer me zuljaju cipelice... Ako sam pristala da plesem, to znaci da mi se i svideo na neki nacin, al ipak neee... Na mene bi to ostavilo los utisak. Ne znam tacno zasto, mozda zato sto bi mi delovao izgladnelo.
 
...pa rekla bi...my job here is done...
...sto znaci jesam riba , uradila sam sta sam htela...i sad bye bye...8)
...obozavala sam to da im radim , dok nisam bila u ozbiljnoj vezi...
 
stoje pop i kaludjerica u javnom prevoyu...guyva..stoje stisnuti jedno uz drugo..i kaludjerica oseti da je NESTO zulja...pogleda popa i kaze>OHO-HO!:)

NIJE TO OHOHO...vec kljuc od manastira:lol:
 
pa ako mi se svidja lik,znam ga od ranije muvamo se i to....ne bi previse razmisljala....:P


a ako je neki bzvz onda bi ga maltretirala dok ne poludi i onda kad vidim da gori kazem e ajde vidimo se idem da igram sa drugaricama xixixi obozavam to da radim :P
 

Back
Top