На данашњи дан 1999. године

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Европа и Сједињене Америчке Државе пошле су Адолфовим стопама.

300px-National_flag_of_Serbia_2004-2006.svg.png


Стотинама цивила и војника вечна слава и хвала за одбрану наше земље!

сну о слободној и демократској Европи, лака земља...
 
Alekasandar2:
Европа и Сједињене Америчке Државе пошле су Адолфовим стопама.

300px-National_flag_of_Serbia_2004-2006.svg.png


Стотинама цивила и војника вечна слава и хвала за одбрану наше земље!

сну о слободној и демократској Европи, лака земља...

Usput, zar ne fali nešto na toj zastavi?
 
Слава нашим јунацима и жртвама. А сви који су учествовали у прављењу пакла нама овде, нека их исти стигне. Слатко ћу за мог живота мрзети посебно Американце и Енглезе, а вала и Холанђане и Немце. Све најгоре им желим.
 
Alekasandar2:
Зипа када данас нећеш да ме испровоцираш ни ти ни ико...
pa čoveka koji čeka otkucaj ponoći da stavlja neke rakete i lazarevića zajedno u konotaciju sa svima koji su ostavili svoje živote za Srbiju je bedno. Ginuli su i birači i jednih i drugih, ginuli su stanovnici Srbije...ali ...neću, nemam stomak...
 
fosilvaso:
Ma to oni kojima se ide u NATO i EU pokušavaju objasniti da su UGLAVNOM sami Srbi krivi za to bombardovanje!

Paralela je sa savezničkim bombardovanjem Nemačke: Nemci su to sami izazvali početkom rata!:)

Рече ми један Јевреј ."Сваки пут када чујем реч `Дрезден`, измами ми осмех на усне..."

Бомба у Лондонском метроу?
Мрмрхмрхмфмфмммф...

СВе су сами себи закували и Љујорк и Лондон све захваљујући подршци Исламофашистима.

Ох, и ко је крив за рат на Косову,
Прочитајте аутобиографију пакистанског председника Мушарафа:

As Musharraf notes in his book, it is believed that Omar was originally recruited by the MI6 to fight in Bosnia, and later sent to “join the jihad” in Kosovo. What Musharraf neglects to mention is that both the U.S. and Pakistan played an instrumental role in these operations—continuing a strategy used by both countries during the Afghan jihad of the 1980s when the CIA and the ISI backed Osama bin Laden and the Islamic ‘mujahedin’ against the Soviets.10

http://www.fromthewilderness.com/members/102506_possible_names.shtml

"Како Мушараф верује МИ6 је регрутовала Омара да се бори у Босни, а касније га послала у "Џихад" на Косово"
 

Back
Top