za pitanje gradjana

Mene bi pridobilo da članovi te nove stranke do sada nisu bili na bilo kojoj funkciji (čak ni poslanici u opštinskoj skupštini) ako su već bili nekada članovi neke partije.
Zatim bi mi bilo važno da do sada nikada nisu primili mito od bilo koga i bilo kada. Da se na to zakunu uz potpise dva svedoka...
Sledeće da odmah prijave svoju imovinu i da je redovno prijavljuju svake godine, tako da znamo šta su i kada stekli...
Potom, da imaju stvaran i realan program koji se ne bi zasnivao na parolama, nego na mogućim projektima.
Onda... da su do sada na bilo kom nivou ostvarili nekakav uspeh, npr. u roku završili fakultet, bili članovi neke ekipe u nekom takmičenju (sportskom, takmičenju znanja, veština...).
I na kraju da nisu (ako su bogati npr.) to bogatstvo stekli na nečijoj nesreći (da su deca komunista koji su se uselili u nečije vile npr.) ili da su deca nekog funkcionera ili direktora koji je tkđ. svoje bogatstvo stekao na nelegalan ili sumnjiv način.

Sve u svemu, poklonio bih poverenje ljudima koji do sada nisu ničim uprljali svoje ruke, ili što bi naš narod rekao "da nemaju oraha u džepovima"...
 
Mali_Oglasi:
Ako bi se oformila neka nova stranka, sta bi trebala da uradi kako bi pridobila vas glas?
Sta vas natera da glasate uopste za neku stranku?
nista i niko me ne tera.

sta bi pridobilo moj glas - surova realnost,bez mitova,lazi i praznih obecanja,bez jeftinog pokusaja pridobijanja glasaca na bazi nacionalnosti/religije,mnogo manje price,a mnogo vise rada - i da ima sposobne ljude.
eto.sve ono sto stranke uglavnom ne ispunjavaju niti planiraju...

(bolje da nosim kratku kosu.....bolje da nosim kratku kosu....bolje da nosim kratku kosu i slusam taj zvuuuuuk)
 

Back
Top