Skiatos

sporadigr

Početnik
Poruka
2
Molim vas nesto o Skiatosu. Sve sto mi kazete, dobro ce mi doci. Gledala sam neke slike ovog ostrva, osvojile su me, jako sam radoznala da saznam sto vise. Letovala bih ovde. Unapred vam mnogo hvala svima. Pozdrav!
 
Mislim stvaaaaaarno !

Kakvi smo mi to ljudi ?
Zašto ne pustite dobronamernog čoveka na miru ?
Meni ako se ne svidja neka tema, ja je zaobidjem, možda ponekad bacim neki zloban komentar, čisto iz zezanja, ali ovo što neki od vas rade, konstantno miniranje teme, to mi izgleda kao da vas neko plaća za to. Zar nemate pametnija posla ?
Ako je temu posetilo toliko ljudi, znači da ih interesuje, i da su našli BAREM nešto korisno.

OVAKO.....

NIKO od aktera prepirke nije NIŠTA dobio, a izgubili su svi koje je tema zanimala.
Neću nikoga da prozivam, ali 'ajde da se malo spusti lopta....
 
Čak i da si SVE u pravu, možda i jesi....Objasni mi šta TI imaš od svega toga !?
Raskrikavaš prevarante ? Neostvarena želja iz detinjstva ti je da budeš policajac ?

Kad sam u našoj prelepoj Srbiji, živim u blizini restorana čiji je vlasnik Hrvat i isključivo pušta hrvatsku pop muziku. Ja tu vrstu muzike zaista ne volim, ne zato što sam šovinista, nego što su sve pesme na isti kalup, kao jedna ista pesma, sa različitim tekstom.

Na sve to reagujem tako što NIKADA nisam ušao u njegov restoran, a kada god me neko pita u kvartu gde je taj restoran, lepo im objasnim i ne govorim NIŠTA loše o tom restoranu, mada je, usput rečeno, vlasnik UBIO svoga kuma, a još uvek je na slobodi.

Ali to NIJE MOJ PROBLEM, a ti očigledno neke svoje frustracije rešavaš preko foruma....
 

Back
Top