koji od ovih je savremen?

webhanuma

Primećen član
Poruka
926
Jel' ovaj lud, savremen, savremeno lud?

1. Bio mi rodjendan pre vise desetina sati. Dosao ON, iz svoje ucmalosti i zemlje kojoj ni viza ne treba da progoni mene u mom domu. Dakle ako ja necu brak, necu potomstvo s istim, necu prijateljstvo, necu novac, necu dokumenta, necu (i nisam imala) bilo koju vrstu fizickog kontakta, od pre par desetina sati ni precnik od par stotina metara necu da delimo, sta je to sto coveka koji je skolovan, postovan, imucan natera da mi se SUNJA u ponoc ispod prozora ostavlja ceduljice, smsove, nudi prstenje i zelju da me gusi do kraja zivota. Sta je to sto normalnog coveka natera da ne vidi granicu ponizenja? Jel' on sad savremen sto putuje +bi da se zeni, a taman doso' s treninga?

2. Pre nekog vremena bio jedan sav sladak divan krasan (citaj ozenjen) razumeo sve vrednosti, gradio kule sa mnom, sve stimalo dok nije poco' da sumnja. Nije mi bilo jasno ko' lud jos sumnja u mene kad dlaku na jeziku nemam al' kontam faza mu pa proci ce.... pa prosla je... upoznali smo se na drugom forumu gde je trazio ..jel'te drugu zabavu. Nikad nije pokusao ni da kaze izvini, jer je jurio na neku festu :-( Jel' ovaj savremen? Sav je mirisan i obrijan gde vecina nije i mazan, prati sve trendove, javno prica o sexu i ima ko zna koliko licnosti?

3. Bili nerazdvojni vise od deceniju. Svaka njegova normalna pratilja me volela i onda dosla ova Miss Nesigurnosti kojoj sam trn u oku.i koja me proterala u zemlju Petra Pana da zvonim njemu. Stvarno divan decko bio, onako tatin sin, ugladjen, popularan, vedar i evo od nedavno ustrojen? Jel' savremeni moze da bude papucar?

4. Cekao me na kisi da predjem ulicu (pre par meseci) divio se ko zna cemu dok je trcao sa mnom do faxa noseci kisobran. Fin gospodin, godina mog tate, ocigledno nema kcerku, ...nasao mi (ilegalno) naknadno broj telefona i slao lascivne poruke. A bas onako uctiv, kulturan, elokventan,..ko bi reko' da i matora drtina moze da bude savremena?

5. Drug clan politicke partije, mlad i uspesan. Prati zbivanja i javno mnjenje, veran devojkama ali ne i partijama. Lep ko' upisan. Jel' on savremen? Posle se propio, ugojio, dobio neku funkciju ali u stranci koja nit' je na vlasti nit' je u parama, al' je covek funkcioner.

6. Skolovana familija svi nAki doktori, polagalo se na obrazovanje vise nego na hranu. Sportista, popularan, pametan, uspesan, svi nasmejani za ruckom u kafani, svi naoruzani za kucnim stolom. Mlad i extra brz. Meni se bas cinio savremen nekad? Posle sam shvatila da su svi dr zbog familijarne geneze, bas sam se razocarala.

7. Jako prijatan, stranac koji se adaptira u svaku sredinu brzo, zapazen od pripadnica lepseg pola, sarmer, stalozen. Bas smo skladno ziveli zajedno, do momenta dok nisam pocela da odgajam njegovog sina sama jer je shvatio da ga ne voli i da nikad nije dao pristanak za njegovo rodjenje. Mislim savremen zakljucak moram priznati!

Elem hoce neko da mi objasni jel' savremenost osim trenda ukljucuje humanoidne karakteristike. Jel' Mr Savremeni sme da oseca, i ako sme jesu usko fokusirane emocije ili moze da bude dobar i posten?
 
"Elem hoce neko da mi objasni jel' savremenost osim trenda ukljucuje humanoidne karakteristike. Jel' Mr Savremeni sme da oseca, i ako sme jesu usko fokusirane emocije ili moze da bude dobar i posten"

...a smes li ti da osecas....jesi li ti imala emozije...ili si ceo zivot bila plen neciji...
...problem je u tebi....ti moras da pravis izbor....da znas sta ti odgovara ili treba...ono sto je neko prijatan ili uklapa se dobro u sredinu...ili omiljen u zenskom drustvu...je jako premalo da ti napravi dete....heeeh
....gakle,greska je u tebi...moras da posvetis paznju sebi i svojim zeljama...potrebama ,osecaninjima itd.....
 
webhanuma:
prati temu... nisu u pitanju moje emocije...gospoda koju srecem na ulici nisu dobila ni naklonost, a ne raspodelu emocije
pitanje je koji od gore pobrojanih je savremen? sta mu dodje ta savremenost?
...nisam bas siguran da savremen muskarac odgovara zenama....ako npr to savremen,shvatimo kao moderan...hehehhh....sta sve danas nije u modi...?
...zenskoj prirodi odgovara muskarac u pravom smislu te reci..da je u svakoj situaciji musko......da sa njim nikad nije dosadno.....a to savremen...to je samo zvaka :lol:
 
Dosadan komentar, Bobo. I da, sad svi znamo da si ti originalan i da si primetio nešto što niko nije.

Ženskoj prirodi kao i muškoj odgovara onaj sa kojim se uklapa. Neka ne voli jbnog drvoseču i to ti je! Šta god da joj kaže, gde god da je pritisne, nju nervira. Jer je grebu njegove ruke i smrde mu noge.
Neka ne voli štrebera jer je nežnost asocira na decu. Pa joj, eto, ne treba dete već "muško".
Ali stvarno čemu lomljenje prstiju oko tog izraza? El savremen treba da znači savršen? Ae raščlanite mi to, pa da znam i ja. Mislim, da li su to sinonimi? Savremen = savršen?
 
hanuma je kao riba, muškarci su kao šonje i večeras se pomera sat unapred, obavezno to učiniti da bi ostao savremen. Taj isti sat se vraća unazad 28. oktobra, a ja sumnjam da će se do tada neko setiti da promeni naziv ovog pdf-a.
 
ovo je kao neki autobiografski pregled muskaraca sa kojima si se prcnula.... znaci sa sedmoricom.... slusaj dosta gradje, neke spisateljice to pretoce u roman a tebi je bio dovoljan jedan post......
i sad znaci pitas nas koji je od njih savremen? nesto kao otkrijte zagonetnu licnost.... hm.... sumnjiv mi je ovaj razimi krasnici, prosvetni radnik izz gnjilana
 
webhanuma:
Elem hoce neko da mi objasni jel' savremenost osim trenda ukljucuje humanoidne karakteristike. Jel' Mr Savremeni sme da oseca, i ako sme jesu usko fokusirane emocije ili moze da bude dobar i posten?
Evo iz 3.puta...skro sve prochitao,nisam mogao celo,majke mi a trudio sam se,mnogo smarash.
Sestro,ako stalno birash pogreshne nije problem u njima.A i opis mu dodje ko da su kucni ljubimci-jedan ima umio pogled,drugi je uredan,treci skoro savrshen ali sere na tepihu....itd.A i mnogo neki prorachunat rezon za odabir(zanimanje,imovinsko stanje,porodichni pedigre,..bla,bla) da bi se posle bio "ogorchen" shto nisi nashla"ljubav svog zivota".Mnogo providno.
 
e bas ste neki...samo nesto zvocate, a niko zeni da odgovori na pitanje koje je muci:
Hoce li mi neko objasniti jel' savremenost osim trenda ukljucuje humanoidne karakteristike. Jel' Mr Savremeni sme da oseca, i ako sme jesu usko fokusirane emocije ili moze da bude dobar i posten?
ja bih ali ne znam sta su to humanoidne karakteristike i usko fokusirane emocije...a ponajmanje sta je to mr savremeni...to je vecito filozofsko pitanje koje iznova i iznova uzburkava duhove foruma i na koje niko jos nije dao zadovoljavajuci odgovor... :D
 
@webhanuma
Jel' ovaj lud, savremen, savremeno lud?

Mislim da si ubola krem srpskog (ex YU) savremenog muškarca. Niko među navedenim se ne ustručava da aromatizira okoliš nekom svojom poSEBItošću, a, prijalo nam to ili ne, makar se korsite tehničkim pomagalima koja ih svrstavaju u savremene. Štono bi se reklo, s punom moralnom i materijalnom odgovornošću tvrdim da na ovim prostorima ne mrducka nijedan, da – NIJEDAN muškarac koji u pokušaju da postane savremen nije okačio i etiketu KVAZI. Jer, očigledno je iz priloženih primjera, da nastojanja da budeš dostojan vremena u kome živiš završavaju u nastranosti, poniženja, srljanja i opšta mejsta…

Ono malo tzv. ili stvarnog džet-seta, aj’ nek im bude, koji se u pauzama kakve premijere ili promocije pogledom može na’vatati na terasama IN zdanja, ljudi koje novac i izlaktani renome ušuškavaju u statusne simbole, u meni izaziva osjećaj ogavnosti recipročan utisku o pomamljenicima za šundom, sportskim i inim kladionicama…


Pa mi lakne, pa me štrecne...
kad zablista neko brilijantnouman poput tebe, WH...

:nema_adekvatnog_smajlija:



P.S. Zato i smatram da je naziv ovog podforuma posve deplasiran, i ne kačim se na ev. bistrinu pomisli koje se na SM mogu ispiliti. Radije popapam čak i vrščić bure nečije infantilnosti, sujete, ljubomore i čega sve ne (ali iskrenijeg i neisfoliranijeg) kod svaštaričanstvenih forumaša, koji se i ovdje, doduše, daju sresti.

Zez i geg su jedini relaksanti koje ištem(o)
 
Što je ženka nevernija to su mužjaku potrebnija veća jaja.....


Često pomislim da su žene ćurke, baš zato što traže savremenog , a ne svevremenog.....
osim naravno ako im s..vremen(a)i (na.vreme_ni) odgovara.......

Naravno da se po zakonima prirode podrazumeva da je to mužjak sa jako velikim jajima.....
 
Savremen je onaj muskarac koji je pomirio u sebi viteske i nezne emocije starog doba sa agresivnim spletom emocija koje zahteva ovo moderno doba. Ali da je to sve ukusno izbalansirano u njemu.

Sve u svemu, od Mr. Savremenog trazi se puno. Pa sad, ko hoce da bude savremen - .nek proba...

Cene se i pokusaji.
 
****š savremenost! Kad jedem sarmu, neću da strepim da li ću da se isflekam. Niti ću da jedem ćevape bez luka da mi ne bi smrdelo iz usta. Niti da gazim preko drugih, da mi niko ne bi stao na kraj.

A ljubopitljivu gospoju bi uvek rado menjao za pitoljubivu vragolanku.
 
gossca:
Savremen je onaj muskarac koji je pomirio u sebi viteske i nezne emocije starog doba sa agresivnim spletom emocija koje zahteva ovo moderno doba. Ali da je to sve ukusno izbalansirano u njemu.

Sve u svemu, od Mr. Savremenog trazi se puno. Pa sad, ko hoce da bude savremen - .nek proba...

Cene se i pokusaji.

Pokušaji su jedino što se i isplati.....
Tražio se puno , ne nudi se ništa.....


Vitez je vitez , samo ako je dama pored njega , inače je ratnik, smrdljiv i prljav i telom i duhom......
 

Back
Top