DEEN

katy

Domaćin
Banovan
Poruka
4.765
Da, da...o tom Deenu je reč! Dakle, pošto znam da će većina odmah početi da ga pljuje i omalovažava, neću postavljati konkretno pitanje.
Šta reći....svidja mi se njegov poslednji album,... pa sam tako, opčinjena pesmama rešila da otvorm temu...što znači, želim jednu prijatnu konverzaciju o njemu!!
Heal the world ;)
 
Deen-2002-Ja-sam-vjetar-zaljubljeni.jpg
 
Pajper:
Fuad Bacimovic...pevac sa prostora Bosne i Hercegovine...poznatiji kao DEEN, mozda si ga cula na evroviziji kada je Zeljko nastupao, pevao je pesmu "music"...gej je, pevao duete sa nekim nasim pevacicama, zabavnjak...sve u svemu nista posebno
 
on me nervira jos od kad sam bio mali ... kako kaze sofy ...odvratan je i meni ...

inace na pitanje sta je vaznije scencski nastup ili sama pesma ... on je odgovorio :

" pa mi smo generacija koja je odrasla uz mtv ....svakako da je vazniji scenski nastup "
 
katy:
Fuad Bacimovic...pevac sa prostora Bosne i Hercegovine...poznatiji kao DEEN, mozda si ga cula na evroviziji kada je Zeljko nastupao, pevao je pesmu "music"...gej je, pevao duete sa nekim nasim pevacicama, zabavnjak...sve u svemu nista posebno
Fuad Backović, čini mi se.

Njega doživljavam kao Marilyna Mansona. Obojica s našla odličan način da se prodaju i to cenim kod obojice. Pesmice su mu slatke i pevljive, ljigave kako je to kažem.
Da si me pitala pre dve godine, a možda i manje, nablatio bih ovaj post najgorom prljavštinjom koja mi na um padne, ipak, raste se.

P.S. Upoznao sam momka koji se muvao sa njim :D :D :D
 
fuj, bljak, odvratno...
izvinite sad..ruinisem temu, ali kao pojava mi je....aaaaaa...onako gadan, neverovatno mnogo...!
nije sad sto je gay, stvar licnog opredeljenja, ali mi je kao pojava...fuj!

a i pesme...S?
cuh onu sexy chica...pomagajte...odma sam izgasila tv..ili promenila kanal..:mrgreen:

ima ok pedera..ali on im je svakako unistio reputaciju...
bolesni majmun...:twisted:
 
Oktobar1864:
fuj, bljak, odvratno...
izvinite sad..ruinisem temu, ali kao pojava mi je....aaaaaa...onako gadan, neverovatno mnogo...!
nije sad sto je gay, stvar licnog opredeljenja, ali mi je kao pojava...fuj!

a i pesme...S?
cuh onu sexy chica...pomagajte...odma sam izgasila tv..ili promenila kanal..:mrgreen:

ima ok pedera..ali on im je svakako unistio reputaciju...
bolesni majmun...:twisted:
Shto bi reko Mr. Mackey:"Deen you sick little monkey"
 
iako je isfeminiziran moram priznati da ima kvalitetan vokal.........glas je stvarno super,ali muzika mi je fujj,ko je ona sexy chica da li neko znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :lol: simpatican cikica
 

Back
Top