DEEN

DeteSunca:
He he, romantični Oktobar. :D Ja em sam mator, em ružan, em glup, nije to za mene...:D
bash nisko mishljenje o sebi imash .
a ja te bash zgotivila .
nisi mator , nisi glup , shto se vidi po postovima , a ako nisi mator i glup ne mozesh biti ruzan .
eto .
 
katy:
0637532914, zadovoljan
Ali pazi, ovaj ne prodaje djubre, ....samo čistu robu!!
Alo devojko sta nam dilera petljas u ovo...ako bude saznao ode glava i meni i tebi...... :)
On ti je zajeban covek,to i sam znas tako da ga se cuvaj...i potudi se da mene ne spominjes jer sam ja uglavnom ivek sve na mene svaljujes!!!!!!!!!!
 
Andjelčić:
Alo devojko sta nam dilera petljas u ovo...ako bude saznao ode glava i meni i tebi...... :)
On ti je zajeban covek,to i sam znas tako da ga se cuvaj...i potudi se da mene ne spominjes jer sam ja uglavnom ivek sve na mene svaljujes!!!!!!!!!!

devojcice, pogledaj malo boje u broj fona...ne secas se....jedan od tvoja 3 broja sa 063.
U stvari, ti si taj narkos koga sam mu preporucila....e, lujko jedna ;)
Moras da mi das onaj omot sa Deenovog cd-a....onaj gde lezi obnazen...hahaaaaa...jaoj..mamicu ti tvoju, nisi ni vratila Jeleni onaj Cd...lik si keve mi RO!
P.S. smisli scenu vezanu za deena, ralfa,dzesiku i alonsa...pa da se igramo većeras...mene mrzi da idjemo do Obilićevog....aj samo do Kališa jedan krug, malo do crvenog krsta, do Vračara-da uzmem skripte od Bisere, i onda ovde da glumatamo po kraju sa decom...ili do trim staze, bajs da vozimo...
Ziveo DEEN
 
eh sad,nije da nemamo,ali je poznata cinjenica(nazalost) da su svi isfeminizirani tipovi gayevi....a nasi muskarci kakvi su to retko tolerisu,pa mu je zato losije sto je ovde dosao...
 

Back
Top