Samo za simpatizere ds i ldp
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Samo za simpatizere ds i ldp

Zainteresovan član kololoco (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Samo za simpatizere ds i ldp

Sad je izgleda definitivno prelomljeno da ce ili biti novi izbori ili Kostunica za prenijera, a Jocic za pravdu. Sta je vama bliza opcija i obrazlozite i ako ste za izbore sta ocekujete od njih. Ja licno sam za koaliciju bez obzira sto mrzim iz dna duse olos od coveka kakav je Kostunica i jos vise Jocica. Problem je sto ne vidim sta bi doneli novi izbori. Mislim da bi smo gubili vreme, apstinencija bi porasla i i dalje bi u najboljoj varijanti ostalo da vlada moze da se pravi samo u koaliciji sa dss. Ako se napravi vlada u kojoj ce ds voditi finansije, policiju, energetiku, privatizaciju, spoljne poslove i ako ti ljudi budu radili dobar posao mislim da mozemo ocekivati velike pozitivne promene. Kada se predaju Mladic i Karadzic ili kada se u to uveri medjunarodna zajednica (a i mi pravdoljubivi gradjani) i budu nastavljeni pregovori sa EU i dodju nove investicije doci ce do postepenog povecanja zivotnog standarda. U tom nekom periodu imacemo prilicno sigurni gubitak Kosova sto ce napraviti svoje probleme u periodu od pola godine do godinu dana ali ce na duge staze jako olaksati situaciju u zemlji jer cemo imati cistu drzavnu situaciju i sve teme ce biti okrenute ne ka velikim drzavnim pitanjima vec ka ekonomiji, prosveti, kulturi... A tu ds ima najjaci kadar. Reforme u pravosudju koje slazem se su ekstremno bitne ce ipak morati da budu zrtvovane na jos 4 godine ali to je cena koja mora da se plati zbog 600000 dss-ns glasaca. Znaci ja licno bih presao preko ponosa jer to pravi drzavnici cine (sto ocigledno Kostunica nije) i napravio koaliciju sa djavolom sa idejom da dalekosezni rezultati toga u slucaju da se karte dobro odigraju mogu biti izbijanje dss sa politicke mape Srbije kroz 4 godine (oni su bez Kosova izduvan balon i stranka koja nema nacina da privuce glasace necim konkretnim i opipljivim), sps i g17 imace veliku sansu takodje inercijom da budu izbijeni iz cele price (kada se uvidi da ds ima neuporedivo bolje"eksperte" od gejeva, a sps po inerciji) i da se cela politicka scena stabilizuje na dve velike stranke ds i srs i dve nesto manje dss i ldp. Jedini probelm ce biti predsednicki izbori koji mogu da se osvete ds i Tadicu ako budu posmatrani kao gubitnici iz pregovora sa Kostunicom i lokalni, ali mislim da ce situacija biti u najmanju ruku gora ako se bude islo na nove izbore.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Samo za simpatizere ds i ldp

Koliko sam upoznat, POSLEDNJA PONUDA glasi Koštunica premijer ostali iz DS-a.
    To je toliko bitno moždano izdrndavanje da su u stanju da ovu državu bace u nov trošak sa izborima zbog nekih samo njima poznatih političkih razloga.

Dotle o Kosovu odlučuju drugi.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Iron Lord
    Koliko sam upoznat, POSLEDNJA PONUDA glasi Koštunica premijer ostali iz DS-a.
    To je toliko bitno moždano izdrndavanje da su u stanju da ovu državu bace u nov trošak sa izborima zbog nekih samo njima poznatih političkih razloga.

Dotle o Kosovu odlučuju drugi.
    Ироне,
    ово је ван теме, али, молим те, ако можеш пошаљи ми адресу оне фотке коју си једном постовао (због које сам се смејао недељу дана) оно: једна баба прелази улицу ка контејнеру и на конопчету вуче монитор као куче......
    поз.......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Neproveren član Cossack (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja smatram da Tadic nije nikakav drzavnik.
    kostunica hoce mesto premijera da prva tri coveka Srbije (premijer, predsednik i gradonacelnik Beograda) ne bi bili iz DS. DSS bi onda, ubuduce imao jos manje glasova, a ako DS-u ne odgovara DSS, pa neka naprave koaliciju sa nekim drugim. :-)
    Ne slazem se da Kostunica nije nikakav drzavnik- da nije njega Kosovo bi vec bilo nezavisno, Tadic i ekipica bi to olako dopustili, ovako moraju i oni malo da se cimaju, a sve zbog Kostunice.
    Cini mi se da je njemu najmanje stalo do vlasti iz licnih interesa, covek nesto non stop mulja...
    Ne znam samo dokle ce da tera ovo sa Kosovom, ovo vec pocinje da mi se ne svidja, al ajd da mu verujem...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

da nije kostunice,u zemlji bi se stvari brze i efikasnije odvijale.
    on ne da nijenikakav drzavnik,nego je egocentricni,sujetni,vlasti zeljan moron na cije podvale i prazne price ljudi nazalost jos uvek padaju.
    you make me sick because i adore you so

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Господе Боже ... Неће ваљда нови избори ... Е, за ово, стварно заслужују куку и мотику !

Učlanjen
    07.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Samo me zanima da li bi bilo kao za vreme vlade Zorana Djindjica kada su ljudi hapseni i izrucivani bez ikakvog zakona, sto ce reci platis ne ides u Hag, sredicemo bar na neko vreme, ali ako ne platis
    cao. Dok su braca Mazreku koji su Kleckoj pobili 200-300 civila oslobodjeni POSLE SAMO 2 GOD. zatvora. Kako bi bilo kada bi Legija sada bio pusten, a? A Cedica se druzio sa onima koji su ubili premijera... nekoliko puta su pokusali da ga ubiju i niko iz tadasnjih sluzbi bezbednosti NISTA, a sutradan se odmah sve znalo... ajd mi to objasni molim te, i nemoj da kazes da je Kostunica ili Seselj kriv jer oni nisu komandovali bezbednosnim sluzbama tada, ni policijom...
    To vreme je bilo UZAS, gotovo da bih mogao reci da je Sloba bio bolji

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

nisam ni sumnjala da ti je sloba bio bolji
    you make me sick because i adore you so

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1381

DS ce me stvarno razocarati ako popusti po pitanju Jocica i ekipe.Problem vise nije premijersko mesto jer je ocigledno ono prepusteno Kostunici sto kao glasac DS-a mogu donekle da razumem i da prihvatim doduse teskog srca,medjutim sad se insistira da Jocic ostane u mup-u,Velja ovo sto jeste,Dinkic bi opet finansije..DSS je vec dao nalog svojim opstinskim odborima da se spremaju za izbore,valjda kao neka vrsta pritiska,G17 mudro cuti jer su i oni svesni da bi im novi izbori bili verovatno i poslednji,radikali i LDP trljaju ruke i smeju se jer se ispostavilo da su svako sa svoje strane bili u pravu.
    Tadic nikako,ali bas nikako ne sme da ide toliko daleko da ucini vise od ovog ustupka koji je vec dao,jer time ponistava sve ono zasta se DS borio na ovim izborima.Ako DSS nastavi sa ucenjivanjem neka im da adresu Tome Nikolica i Vucica,pa nek njima postavlja "principe" ako ovi uopste budu hteli da ga slusaju.
    Bolje i novi izbori nego da nastavimo ovo ponizavanje stranke,barem bi se neke stvari iskristalisale jednom za svagda.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Ja sam pre izbora kaz'o da se sa DSS-om mora, pošto DSS nije dovoljno izgubio, recimo ispod pola miliončeka, a DS nije dovoljno pobedio, iznad miliončeka onda mora ovako.
    Novi izbori ne menjaju ništa, i rekoh, bolje Koštunica premijer, a najvažnija ministarstva DS nego da bude obrnuto. Lično, Jočiću ne bih dao ni da bude baba sera, čisto zbog sanitarnog "otklona" ali ko sam ja da sudim. Predsednik skupštine DS-ovac i da od te institucije napravimo sliku i priliku države, nema prostačenja, ulaska sa nekim majčicama, nego da se u Parlamentu ponašaju kao dame i gospoda, ako je to moguće u srpskom parlamentu.
    Elem, novi izbori ništa ne donose novo, mandat svima manje više i opet isto. Nego da se dogovore na 4 godine i da je sve jasno do 2011.
    Koštunica sedi, a levo i desno po 3 mesta iz DS-a pa ima da bude kao bubica....

Zainteresovan član Liblet (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Koštunica je ljudi lečeni psihopata..Ne bih volela ni komšija da mi bude...

Žao mi je što je DS toliko popustljiv, stvarno je potrebno da jednom lupe šakom o sto i kažu Koštunici-NEĆEMO NOVOG SLOBU!
    S kojim pravom se on zalepio za tu stolicu premijera?!
    Jeste da su glasovi tu krucijalni, ali ima još stranaka u cenzusu...
    Jao, a zamislite odaberu Vučića za premijera...Uh, sad ću da imam noćne more...

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

...smrdibubica

Iskusan BG5 (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio Banshee
    da nije kostunice,u zemlji bi se stvari brze i efikasnije odvijale.
    on ne da nijenikakav drzavnik,nego je egocentricni,sujetni,vlasti zeljan moron na cije podvale i prazne price ljudi nazalost jos uvek padaju.
    Da nema ljudi poput tebe i radikala Srbija bi bila mnogo lepsa zemlja...

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1381

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Koštunica sedi, a levo i desno po 3 mesta iz DS-a pa ima da bude kao bubica....
    Pa tako bi i trebalo da bude ako vec zele premijersko mesto,problem je sto oni hoce da zadrze kljucne resore iako imaju duplo manje podrske.MUP,BIA,finansije,MIP na tome se mora insistirati,a njima eto vojska,pravda,ovo veljino,g17 neka dobije predsednika skupstine,Dinkica sto dalje od para,u ukupnom broju neka bude DS pola +1,ili bar pola,pa neka po tom principu dele prosvetu,zdravlje,ekologiju...

Zainteresovan član _Quark (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2007.
    Reputaciona moć
    42

Neko rece da treba lupiti u sto? Ma treba da lete samari!

Aktivan član sw-darthBEN (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

ovo bi bilo zanimljivo za ovu temu...KO NE GOVORI ISTINU?

Iz kabineta predsednika i premijera Srbije stižu oprečne izjave o tome da li su se Boris Tadić i Vojislav Koštunica sastali i dogovorili o formiranju nove vlade. U Predsedništvu Srbije kažu da nije bilo sastanka, niti je postignut dogovor da Koštunica bude premijer. Istovremeno, u kabinetu premijera je rečeno da je sastanak održan i da je na njemu postignut dogovor da lider DSS-a bude predsednik i nove vlade.

Mediji javljaju da će lider DSS-a biti mandatar ako DS, uz ministarstva sile, bude imao jasnu većinu ministarstava. Od izvora bliskih pregovaračima, saznaje se da Koštunica nije zadovoljan ponudom da dobije premijersko mesto i neka beznačajna ministarstva. S druge strane, demokrate žele da budu sigurne da će imati kontrolu nad vladom.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kololoco
    Sad je izgleda definitivno prelomljeno da ce ili biti novi izbori ili Kostunica za prenijera, a Jocic za pravdu. Sta je vama bliza opcija i obrazlozite i ako ste za izbore sta ocekujete od njih. Ja licno sam za koaliciju bez obzira sto mrzim iz dna duse olos od coveka kakav je Kostunica i jos vise Jocica. Problem je sto ne vidim sta bi doneli novi izbori. Mislim da bi smo gubili vreme, apstinencija bi porasla i i dalje bi u najboljoj varijanti ostalo da vlada moze da se pravi samo u koaliciji sa dss. Ako se napravi vlada u kojoj ce ds voditi finansije, policiju, energetiku, privatizaciju, spoljne poslove i ako ti ljudi budu radili dobar posao mislim da mozemo ocekivati velike pozitivne promene. Kada se predaju Mladic i Karadzic ili kada se u to uveri medjunarodna zajednica (a i mi pravdoljubivi gradjani) i budu nastavljeni pregovori sa EU i dodju nove investicije doci ce do postepenog povecanja zivotnog standarda. U tom nekom periodu imacemo prilicno sigurni gubitak Kosova sto ce napraviti svoje probleme u periodu od pola godine do godinu dana ali ce na duge staze jako olaksati situaciju u zemlji jer cemo imati cistu drzavnu situaciju i sve teme ce biti okrenute ne ka velikim drzavnim pitanjima vec ka ekonomiji, prosveti, kulturi... A tu ds ima najjaci kadar. Reforme u pravosudju koje slazem se su ekstremno bitne ce ipak morati da budu zrtvovane na jos 4 godine ali to je cena koja mora da se plati zbog 600000 dss-ns glasaca. Znaci ja licno bih presao preko ponosa jer to pravi drzavnici cine (sto ocigledno Kostunica nije) i napravio koaliciju sa djavolom sa idejom da dalekosezni rezultati toga u slucaju da se karte dobro odigraju mogu biti izbijanje dss sa politicke mape Srbije kroz 4 godine (oni su bez Kosova izduvan balon i stranka koja nema nacina da privuce glasace necim konkretnim i opipljivim), sps i g17 imace veliku sansu takodje inercijom da budu izbijeni iz cele price (kada se uvidi da ds ima neuporedivo bolje"eksperte" od gejeva, a sps po inerciji) i da se cela politicka scena stabilizuje na dve velike stranke ds i srs i dve nesto manje dss i ldp. Jedini probelm ce biti predsednicki izbori koji mogu da se osvete ds i Tadicu ako budu posmatrani kao gubitnici iz pregovora sa Kostunicom i lokalni, ali mislim da ce situacija biti u najmanju ruku gora ako se bude islo na nove izbore.
    novi izbori, naravno!
    ne postoji ni jedan jedini razlog da koshtunica bude premijer
    kao i da dinkic bude ministar finansija

predsednik se bira direktno
    koshtunica moze da se kandiduje
    al nikad nece da stigne tadica

u drugom krugu
    ljudi glasaju po savesti
    nek on iduci put podrzi tomu
    ja garantujem da i na proshlim, vishe od polovine marshicaninovih glasova je otishlo tomi!

a na izborima za skupshtinu
    narod je reko svoje

SRS
    pa DS
    pa Mlohavijanac
    pa jedva da je usho - Mladja

i to, DS ko Mlohavijanac i Mladja zajedno

i shta je sad problem???

shto koshtunije kaze "ne vazi!"

pa dobro, njegov problem! 8)

Boki treba da da mandat Tomi
    pa on nek ide kod voje da se on akce s njim

ako se dogovore, super, iduci put, radikali opet na 16%
    ako ne, novi izbori

i novi
    i novi
    i novi...

do god se narod ne opasaljulji...

ili zaebe da izlazi
    pa toma ima 51%...
    shto je dobro
    jer posle 2 godine
    opet ce da ima 16%

a koshtunije nece da moz da ucenjuje 8)

jedini problem je shto skupshtina ima 169 poslanika
    a za vladu treba 126 mandata...
    to vec nije normalno!

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Cossack
    Samo me zanima da li bi bilo kao za vreme vlade Zorana Djindjica kada su ljudi hapseni i izrucivani bez ikakvog zakona, sto ce reci platis ne ides u Hag, sredicemo bar na neko vreme, ali ako ne platis
    cao. Dok su braca Mazreku koji su Kleckoj pobili 200-300 civila oslobodjeni POSLE SAMO 2 GOD. zatvora. Kako bi bilo kada bi Legija sada bio pusten, a? A Cedica se druzio sa onima koji su ubili premijera... nekoliko puta su pokusali da ga ubiju i niko iz tadasnjih sluzbi bezbednosti NISTA, a sutradan se odmah sve znalo... ajd mi to objasni molim te, i nemoj da kazes da je Kostunica ili Seselj kriv jer oni nisu komandovali bezbednosnim sluzbama tada, ni policijom...
    To vreme je bilo UZAS, gotovo da bih mogao reci da je Sloba bio bolji
    ti brate
    od onolike brige oko jadranske lige
    i obozavanja tog geja u avataru
    skroz si otisho u shizofreniju

Zainteresovan član kololoco (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio crow
    novi izbori, naravno!
    ne postoji ni jedan jedini razlog da koshtunica bude premijer
    kao i da dinkic bude ministar finansija

predsednik se bira direktno
    koshtunica moze da se kandiduje
    al nikad nece da stigne tadica

u drugom krugu
    ljudi glasaju po savesti
    nek on iduci put podrzi tomu
    ja garantujem da i na proshlim, vishe od polovine marshicaninovih glasova je otishlo tomi!

a na izborima za skupshtinu
    narod je reko svoje

SRS
    pa DS
    pa Mlohavijanac
    pa jedva da je usho - Mladja

i to, DS ko Mlohavijanac i Mladja zajedno

i shta je sad problem???

shto koshtunije kaze "ne vazi!"

pa dobro, njegov problem! 8)

Boki treba da da mandat Tomi
    pa on nek ide kod voje da se on akce s njim

ako se dogovore, super, iduci put, radikali opet na 16%
    ako ne, novi izbori

i novi
    i novi
    i novi...

do god se narod ne opasaljulji...

ili zaebe da izlazi
    pa toma ima 51%...
    shto je dobro
    jer posle 2 godine
    opet ce da ima 16%

a koshtunije nece da moz da ucenjuje 8)

jedini problem je shto skupshtina ima 169 poslanika
    a za vladu treba 126 mandata...
    to vec nije normalno!
    Skupstina ima 250 poslanika ako se ne varam? A ja se slazem da je frustrirajuce ali je po mom misljenju i samodestruktivno ici na sto izbora za redom. Jer ce ljudi na to da reaguju apstinencijom. Znam brdo njih kojima su oni svi isti i koji njihovu nemogucnost da se dogovore vide kao nesposobnost svih bez zelje ili volje da se potrude da vide ko je manje, ako vise kriv za situaciju. Sto filatelista rece nazalost ds nije dobijo dovoljno mnogo, a dss dovoljno malo da ucenjuje. Svi bi da se napravi koaliciona vlada ds, dss ig17 s tim sto zele da u njoj ds drzi premijera, policiju, pravdu, finansije, odbranu i spoljne poslove. A uz to da ove ucenjuju sa tim koga ce da ponude za ostala mesta religije i nauke. Nazalost 600000 ljudi je glasalo za dss i nisu oni sisali vesla. I ja sam ogorcen zbog tog podatka ali trebace dobre 4 godine da se ta cifra spusti na pola ili dace bog i manje. Zato ih treba istrpeti jer ce se videti ko radi, a ko sabotira u novoj vladi i kazna ce uslediti. Jer narod na proslim izborima kao sto vidimo sad nije kaznio Djelica, Vlahovica i Matkovicku vec Zikovica, Cedu, Kolesara, Janjusevica, Bebu i ostale sto su se bahato ili nesposobno ili korumpirano ponasali, a Djelic je sa sve nadimkom Boza Derikoza ucestvovao kao figura za koju je glasalo 900000 ljudi. Znaci politika ne sme da se vodi srcem vec iskljucivo mozgom.

Primećen član bogibatina (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

...ha, demokratski blok...uvredjeni ljubavnici...ne zna se ko je koga, al svi su je.... ...

Zainteresovan član apolid (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ukoliko dodje do novih izbora DSS i G17 ce biti ti koje ce pokupiti odgovornost za nesastavljanje vlade. Cisto sumnjam da ce pataloski pohlepnici u liku i delu ove dve stranke da se odvaze na novi izbor parlamenta. Mislim da je cak verovatnija i opcija manjinske vlade DS-a koju bi podrzavale ove dve stranke nego novi izbori.

Mada je najverovatnija moja prognoza jos od pre izbora da ce novu vladu sastaviti DSS i SRS. Doslo je vreme da se braca po materi i zvanicno obljube.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kololoco
    Skupstina ima 250 poslanika ako se ne varam? A ja se slazem da je frustrirajuce ali je po mom misljenju i samodestruktivno ici na sto izbora za redom. Jer ce ljudi na to da reaguju apstinencijom. Znam brdo njih kojima su oni svi isti i koji njihovu nemogucnost da se dogovore vide kao nesposobnost svih bez zelje ili volje da se potrude da vide ko je manje, ako vise kriv za situaciju. Sto filatelista rece nazalost ds nije dobijo dovoljno mnogo, a dss dovoljno malo da ucenjuje. Svi bi da se napravi koaliciona vlada ds, dss ig17 s tim sto zele da u njoj ds drzi premijera, policiju, pravdu, finansije, odbranu i spoljne poslove. A uz to da ove ucenjuju sa tim koga ce da ponude za ostala mesta religije i nauke. Nazalost 600000 ljudi je glasalo za dss i nisu oni sisali vesla. I ja sam ogorcen zbog tog podatka ali trebace dobre 4 godine da se ta cifra spusti na pola ili dace bog i manje. Zato ih treba istrpeti jer ce se videti ko radi, a ko sabotira u novoj vladi i kazna ce uslediti. Jer narod na proslim izborima kao sto vidimo sad nije kaznio Djelica, Vlahovica i Matkovicku vec Zikovica, Cedu, Kolesara, Janjusevica, Bebu i ostale sto su se bahato ili nesposobno ili korumpirano ponasali, a Djelic je sa sve nadimkom Boza Derikoza ucestvovao kao figura za koju je glasalo 900000 ljudi. Znaci politika ne sme da se vodi srcem vec iskljucivo mozgom.
    da narod neshto zna
    ne bi bacao 81 mandat
    u pravu si, ima 250
    od kojih 81 dolaze samo da se glupiraju pred kamerama i primaju platu
    i ima ih najvishe!

DS nema razloga da prepusti mandat, ni jedan!

dokle vishe???

pa makar na novim moja stranka ne ushla u skupshtinu
    ili djelic ili izbori

Učlanjen
    07.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio crow
    ti brate
    od onolike brige oko jadranske lige
    i obozavanja tog geja u avataru
    skroz si otisho u shizofreniju
    Nervirala me je jadranska zato sto su manji klubovi u Srbiji toliko osiromasili da je to katastrofa- to je tacno, pricao sam ti kako je propao klub u kome sam ja trenirao kada sam bio mladji.
    Nadal je GEJ?!- nisam cuo nista o tome, a ja njega ni ne OBOZAVAM, samo ga cenim kao odlicnog i borbenog tenisera, ZASTO TI SMETA MOJ AVATAR, stvarno ne kontam.
    Reci mi molim te sta je pogresno u onome sto sam pogresno napisao.
    Jeste Slobo bio kreten- to jeste tako, ali ipak ne razumem kako opravdavate cinjenicu da su za vreme Vlade Zorana Djindjica cinjene mnoge nezakonite stvari pa i nemoralne i totalno idiotske (oslobadjanje brace Mazreku, masovnih ubica u Kleckoj).

Sizofrenija- cemu vredjanje, necu da se cimam, ajde odgovori mi bar nesto pametno AKO VEC NISAM U PRAVU, I TI I OSTALI.

NE RAZUMEM ZASTO SE SVI VI TOLIKO JOS UVEK CIMATE NA SLOBU- TO VREME JE PROSLOST.
    LDP I DS SAMO O TOME GOVORE.
    Poslednji put ažurirao/la Cossack : 25.03.2007. u 13:59

Slične teme

1. Za sve navijace i simpatizere FK Partizan!!!
    Autor goocha u forumu Fudbal
    Odgovora: 274
    Poslednja poruka: 16.09.2006., 19:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •