Skupljate li nepotrebne stvari?

Megy 18

Zainteresovan član
Poruka
453
Da li vam se desava da vam je zao da bacite nešto?
Pa onda još i kupujete nekontrolisano ukrase koje nemate gde da stavite?
I još se ljutnete kad vam neko ne kupi sličnu glupost za rođendan,8mart,NG...
Ja obozavam sve i svasta,
tako da je to već postalo problem "šta s tolikim stvarima?"...a Vi?

Čega se ne odricete?

Kasete,knjige,casopisi,diskovi...
 
Zana:
Nije bas da skupljam nepotrebne stvari, ali mi se desava da po fiokama cuvam neke blokcice, papirice, i tako neke stvaricice... Da bi se posle nekog vremena i sama zapitala sta ce mi to, pa uzmem i pobacam... :lol:
Tako i ja, ali kada sam bila mala svasta sam skupljala i salvete i upaljace, i postanske marke, kutije od cigara i secere i eto nesto sam bacila ali eto nesto je i ostalo.
 
Zana:
Nije bas da skupljam nepotrebne stvari, ali mi se desava da po fiokama cuvam neke blokcice, papirice, i tako neke stvaricice... Da bi se posle nekog vremena i sama zapitala sta ce mi to, pa uzmem i pobacam... :lol:



Skupljanje nepotrebnih stvari u smislu "zao mi da bacim" a i pored toga kupujes iste i gomilas ih?


Ja taj fazon imam sa ukrasnim svecama koje godinama kupujem i naj losije mi je zao da bacim i retko kad iste upalim......
I kad god blejacim po gradu uhvatim sebe cesto kako u izlogu gledam svece.....
masnice za salvete.....figurice.....andjelcice..... sve i svasta.......
 
Zana:
Nije bas da skupljam nepotrebne stvari, ali mi se desava da po fiokama cuvam neke blokcice, papirice, i tako neke stvaricice... Da bi se posle nekog vremena i sama zapitala sta ce mi to, pa uzmem i pobacam... :lol:
takodje....
imam pune fioku papirchina, nekih nota (jedino njih ne bacam), kartonchicja, blokchicja...i svega onoga shto mi ustvari nichemu ne sluzhi.....
a zhao mi da bacim.....;) .....a kad se mnogo toga nakupi....onda vishe i ne gledam shta mi treba, a shta ne, vecj sve bacim....:razz:
 
Megy 18:
Da li vam se desava da vam je zao da bacite nešto?
Pa onda još i kupujete nekontrolisano ukrase koje nemate gde da stavite?
I još se ljutnete kad vam neko ne kupi sličnu glupost za rođendan,8mart,NG...
Ja obozavam sve i svasta,
tako da je to već postalo problem "šta s tolikim stvarima?"...a Vi?

Čega se ne odricete?

Kasete,knjige,casopisi,diskovi...


Iiiiiiiiihh..:roll:..pa igrachaka mi najvishe žao..:mrgreen:
~Pa ne odrichem se knjiga,TO su mi jedini prijatelji u polednje 3 godine..diskova naravno 8)
mada igrice ne skupljam vishe ....(ne secjam se kada sam poslednji put uzeo neku )
chasopise retko chitam...chitao pa prestao - bojkot!!!
ee..kasete sam neke pronashao i to da pobacam treba :twisted:
 
Megy 18:
Da li vam se desava da vam je zao da bacite nešto?
Pa onda još i kupujete nekontrolisano ukrase koje nemate gde da stavite?
I još se ljutnete kad vam neko ne kupi sličnu glupost za rođendan,8mart,NG...
Ja obozavam sve i svasta,
tako da je to već postalo problem "šta s tolikim stvarima?"...a Vi?
Ne, ne skupljam nepotrebne svari, valjda zato shto mi ne trebaju... 8-)
 
recimo da sakupljam filmove,igrice....softver i svakojaka cudesa i baljezgarije ne znam ni sam sta ce mi ...vise od pola filmova(a imam ih preko 1000) nisam pogledo a i verovatno necu nikad,od igara isto
vecinu sigurno necu ni instalirati a opet moram da ih narezem....
sa filmovima sam ipak prestao pre neko vreme...i rezem samo ono sto bas valja ...
 
Megy 18:
Da li vam se desava da vam je zao da bacite nešto?
Pa onda još i kupujete nekontrolisano ukrase koje nemate gde da stavite?
I još se ljutnete kad vam neko ne kupi sličnu glupost za rođendan,8mart,NG...
Ja obozavam sve i svasta,
tako da je to već postalo problem "šta s tolikim stvarima?"...a Vi?

Čega se ne odricete?

Kasete,knjige,casopisi,diskovi...

Znas li ti sta je to nepotrebna stvar, sta znaci ta rec "nepotrebne"?
 
cuvam sve zivo...sve sto ima neku posveticu za mene, dopisivanja iz srednje, neki glupav predmet koji mi neko da (lupam, omot od cokolade ili maslacak ili cvetic napravljen od cevcice) ja obavezno cuvam i podseca me na tu osobu...reeetko, retko bacam nesto tako..jako se vezujem za te predmete...takodje, kada dobijem ruze, malo stoje u vazi i onda ih osusim i cuvam...lepo je to...
 

Back
Top