"lepota"kosta

dva sapuna merima njegomir šeset dinari
tri taolet papira u listiće triesšes dinari
napola tube na kaladonat četeres dinari
to sve jesjednako cirka stotriesšes dinari
malo li je n ovu glad
 
Pa naravno, prvo odradi genetika, voda, mleko, jaja, povrce i voce, pesacenje, ne jedenje masnog, spavanje, spavanje, spavanje, ne dodirivanje lica rukama, odmaranje, nenaprezanje, to je sve prirodno, a tek onda hemija kad treba to sto je priroda stvorila da se sacuva za stare dane.
 
Pa zavisi...kako kad...nekad 50€ , nekad vise....manje.....najvise me nerviraju Lorealove reklame...jer se cenim ..balbala...a proizvodi i nisu nesto, postoje mnogo bolji i cak jeftiniji....

Jaoooo pun mi orman...imam ceo orman kozemtike...lakova, sminki, parfema, sapuna...ajmene...kad otvorim orman miris se siri po celoj sobi...sto je previse previse je.
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_132.gif
..moram, da se pohvalim, da sam ovaj mesec kupila samo jedan proizvod...dobro dva...ustvari tri al ajd.....ko broji...
c062.gif
c018.gif
 
Najvise mrzim kad vidim da gomilaju kozmetiku, te "Ova je krema za ovo", "Ova je krema za ono", "Ova je Avon", "Ova je Loreal" i onda im prodje rok trajanja. Koristim jednu kremu dok je ne potrosim celu, i mislim da na moje lice nema dobar efekat jedna krema ako je pomesam sa 100 drugih krema.
 
Ne kupujem ni ja nista mesecno, nego kad zatreba. Jedino farbu za kosu svakog drugog meseca jer mi je dosta pola za jedno farbanje. U sustini ne trosim mnogo i ne volim da trpam pa da prodje rok trajanja.
Trenutno imam samo jedan lak za nokte! I ja sam neko zena... Sta cu sitna deca, kuvaj, cisti, uvek neka frka. Nokte mazem samo u retkim prilikama a svakodnevno se zadovoljim uredno sredjenim noktima bez laka.
 
I to mrzim kad se lakiraju nokti samo za posebne prilike! Ja u stvari mrzim skoro sve navike drugih zena i devojaka u negovanju koze, kose, noktiju, koje se razlikuju od mojih navika. :D Ali bas se gadim na navike drugih zena u ulepsavanju i kozmetici, bas, bas, mrzim to. To najvise mrzim. :D
 
trejsi:
Ne kupujem ni ja nista mesecno, nego kad zatreba. Jedino farbu za kosu svakog drugog meseca jer mi je dosta pola za jedno farbanje. U sustini ne trosim mnogo i ne volim da trpam pa da prodje rok trajanja.
Trenutno imam samo jedan lak za nokte! I ja sam neko zena... Sta cu sitna deca, kuvaj, cisti, uvek neka frka. Nokte mazem samo u retkim prilikama a svakodnevno se zadovoljim uredno sredjenim noktima bez laka.

Nisam ozbiljno mislila kad sam napisala, da zena nije zena ako nema 50 lakova.... ;) bivsa saradnica na poslu ( 30+ ), nikad nije lakirala nokte zbog obaveza...znam, da su obaveze bile velike ( radile smo zajedno )...ali uz dobru organizaciju moze se naci par minuta i odraditi i to.....i tako sam ja njoj zvocala i kljucala nek nalakira nokte....kad kroz izvesno vreme dodje ona na posao sa nalakiranim noktima...i sredjena....

Obaveze su velike ali ipak treba naci vremena za takve stvari..
 
heh, ja sam svojevrsni kolekcionar kozmetičkih proizvoda, pogotovo dekorativne kozmetike. od krema i sapuna za lice koristim jedno te isto već mesecima i vrlo sam zadovoljna. ali zato, imam više od deset lakova za nokte, karmina, sjajeva,... nekoliko maskara, olovaka, senki,... volim da sve to skupljam, iako ne koristim baš sve. nekako, šminka mi je jedna od "ženskih" stvari koje baš volim.
ono za šta najlakše dam pare je maskara.
 
ali sam sklona da idem iz krajnosti u krajnost...jednom su mi stavljali techni puder rumenilo kako to vec ide i nekako sam se osecala zashticeno dok sam setala gradom kao sigurno..shvatam kad se ljudi navuku na to
uzas mozda se pretvorim u to
a to kao za stare dane...mada i to je pitanje te kreme su sastavljene od svega i svacega...imaju sigurno i nusefekte samo sto se to jos ne zna jer nase babe to nisu koristile. aluminijum iz proizvoda utice na senilnost

ok stoji riba je u pravu navukla me je povodljiva sam..idem da jedem
:(
nije me sad navukla ali bi mogla
idem da se sklonim od svih uticaja
ma ebale vas kreme
 
jedno vreme sam kupovala lakove za nokte.....eno ih sushe se...cak sam se i mazala i nekako to nije to na meni....fali mi neshto za to ali se ne uzbudjujem sada
oce neko mozda se neki nije sasusio...zadrzala bih neki

u stvari ja sam izdrzavano lice zao mi da trosim dzeparac na to sada...
volim lush sapun potrosice mi se..ali ne znam da li cu kupiti novi
 
Za maskaru, kreon, i mleko i losione za skidanje šminke nikad mi nije žao da dam pare.
Kao ni za dobru pastu za zube (i četkicu...ako se to može podvesti pod ''kozmetika'').
I da...labelo od višnje.
 
Ja bas ne volim Labelo....meni je najbolja Grozdana mast - DALIA Beograd....kad sam u Srbiji uvek pokupujem 10-tak komada....to kod mene ide ko za veceru... :lol: :lol:
Zaista jedini proizvodi koji bas neguje usne...i nos, manje ranice....itd....i za decu je super...
 
topmodelsica:
I to mrzim kad se lakiraju nokti samo za posebne prilike! Ja u stvari mrzim skoro sve navike drugih zena i devojaka u negovanju koze, kose, noktiju, koje se razlikuju od mojih navika. :D Ali bas se gadim na navike drugih zena u ulepsavanju i kozmetici, bas, bas, mrzim to. To najvise mrzim. :D
Ovoliko mrznje na jednom mestu ili da bolje kazem u jednoj osobi.
 
alya:
Nisam ozbiljno mislila kad sam napisala, da zena nije zena ako nema 50 lakova.... ;) bivsa saradnica na poslu ( 30+ ), nikad nije lakirala nokte zbog obaveza...znam, da su obaveze bile velike ( radile smo zajedno )...ali uz dobru organizaciju moze se naci par minuta i odraditi i to.....i tako sam ja njoj zvocala i kljucala nek nalakira nokte....kad kroz izvesno vreme dodje ona na posao sa nalakiranim noktima...i sredjena....

Obaveze su velike ali ipak treba naci vremena za takve stvari..
Ma ne govorim o sredjivanju naravno da za to imam vremena.
Ma imam vremena i za mazanje laka ali ga posle treba skinuti.
 
ne trosim ni euric:mrgreen:
dobro,kupim ponesto jer sam radoznala inace sve dobijam od firme
ranije sam bila previse radoznala tako da ne znam da li postoji proizvod koji nemam
u mojoj fioci mozes naci bar 4 vrste kreme za kosu,3-4 pilinga za lice,isto toliko za telo,pa maske,nega za nokte,ulja sa raznim svojstvima,ampule za skalp,po 7-8 seruma,sminku i ne brojim svaki put zagrabim sakom kad dodju neke devojcice kod mene,nosite deco pokvarice mi se
znam da mnogi smatraju moje kupatilo rajem,ja sam postala malo ravnodusna
 
Otkad sam pocela da radim trosim puno na kozmetiku. samo nije stvar samo u potrosnji. treba kupiti kvalitetno. :???: Cesto mi drugarice farmaceuti preporuce neke kreme koje nisu uposte teko poznate, i ne reklamiraju se, a nisu tako skupe. ;-) npr. cula sam da je Vichy kozmetika dobra, ali precenjena.Tesko je nama, laicima, da procenimo, nego kupujemo popularno, lepo upakovano, skupo, pa testiramo na svojoj kozi. :lol:
 

Back
Top