partibrejkers

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
ne , ne mislim na bend partibrejkers nego mislim na ljude koji su partibrejkeri. Da to su oni koji kad krenes u neko zezanje zivi nisu ako ne naprave neko sr*nje a sto je najcrnje sve ih je vise ... uglavnom su egocentrcni i nedokazani i naravno svoja sr*nja opravdavaju pijanstvom (iako nisu pijani) ...joj sto ih ne volim ... ili oni koji jednostavno sede i ne rade nista ... smaraju ...
Kako se boriti protiv njih???
Kako nekoga ko je postao partibrejker vratiti u normalne???


+Ko je po vama partibrejker na forumu (admini i moderatori se ne racunaju oni su to po default-u)
 
Joj, sto volim one sto dodju na zurku,a onda cokcu i prevrcu ocima zbog ovakve ili onakve muzike, ili vidi ovog, vidi onog, blam me da igram, joj sto se ovaj blamira, joj sto me sramota, ccc, jao kakva muzika,vidi ljudi, kakvi ljudi, pa sto si bre dosao???Kako ih preobratiti?
NIKAKO!!
 
ne volim partibrejkere, generalno se ne druzim sa ljudima koji nisu uvek za akciju.
kod nas se zna, bukvalno see pobijemo k'o ce pre da organizuje provod

partibrejkeri su ljudi koji ce namerno da se muse i kvare drugima raspolozenje i koji namerno nece da se uklope u drugaciju muziku, drustvo...takodje, tu svrstavam ljude koje ne mozes da nateras da popiju malo alkohola, jeee .. ok, ne pijes, ali uzmi gutljaj i nazdravi sa svima, ne glumi ........
 
Desilo mi se hiljadu puta da sam na nekoj rock zurci i tu se nadje jedna osoba koja insistira da se puste narodnjaci, jer ta osoba smatra da je trenutna muzika grozna. Ne shvatam sto dolaze?
Konkretno pre par meseci sam bila kod drugarice na zurci i svi su bili u rock fazonu ali se nasla jedna devojka koja je sela pored kompa i odvalila po nekoj psihodeliji jedva smo je se otarasili.
 
Nata_lijaBG:
Joj, sto volim one sto dodju na zurku,a onda cokcu i prevrcu ocima zbog ovakve ili onakve muzike, ili vidi ovog, vidi onog, blam me da igram, joj sto se ovaj blamira, joj sto me sramota, ccc, jao kakva muzika,vidi ljudi, kakvi ljudi, pa sto si bre dosao???Kako ih preobratiti?
NIKAKO!!



I moj odgovor na ovu temu je identican kao od Nata_lije ;)
 
Ja nisam partibrejker...ja sam dooobar moderator :P
Vole me,toliko da mi nude placjanje grobnog mesta kad zakljucham temu o Velikom bratu(nekad bilo) ili Rebelde. :cool:
inache
Mrzim takve ljude...ostade mi u secjanju jedna gadna exkurzija od jednog od takih.
 
Ja partibrejkere smatram posebnom vrstom ljudi koje treba proterati ili spaliti na lomaci! :evil: Nazalost takvih je mnogo i trudim se da ih izbegavam! Ne razumem ih nikako :confused: U cemu je fora,volela bih da mi neko kaze?
 
W.A.S.P.:
ko zna u cemu je fora ... al moj fax ih je pun, niko nije covek/zena od akcije ...
@ little me (offtopic) - super ti avatar ;) jos kad bi nam malo zasvirao ...
A tek moja visa...no comment! @ W.A.S.P. (offtopic)-hvala, i tebi je super nick, jesi li bio na njihovom koncertu 10.10.2006. u SKC-u?
 

Back
Top