Zbunjen

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vam se desilo?

Danas me zove drugarica i kaze da ju je decko povredio i sad sam ocekivao pricu da je problem u emocijama, a ona ustvari pala s kreveta kad ju je ovaj yebo.
 
...jok...visok 190 i tezak 80...tezi su ti misici od sala...:)
...ja tu dodjem kao musica...
..kako god krevet je ionako bio malo drndav , i samo je rekao krrc...:D
 
Zefirra:
...bivsi i ja slomili jedan krevet...
...zamisli blama kad je to skontala njegova keva...:)
Meni moj babo, rek'o jednom davno, dok sam jos bio relativno mali i nesto mi zapelo da menjam moj krevet, starinski, od dobre stare pune hrastovine... ovako meni reche babo tada:
"Nemoj sine menjati, danas ti je sve od iverice ili nekog jeftinog, mekanog drveta. To je kilavo, izblamiraces se jednog dana..."
Sad kad sam porast'o, razum'o sam ga :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Meni moj babo, rek'o jednom davno, dok sam jos bio relativno mali i nesto mi zapelo da menjam moj krevet, starinski, od dobre stare pune hrastovine... ovako meni reche babo tada:
"Nemoj sine menjati, danas ti je sve od iverice ili nekog jeftinog, mekanog drveta. To je kilavo, izblamiraces se jednog dana..."
Sad kad sam porast'o, razum'o sam ga :lol:
..biser narodne mudrosti - uvek slushaj starije i iskusnije.... :)
 
Kad_LupimLupim:
Meni moj babo, rek'o jednom davno, dok sam jos bio relativno mali i nesto mi zapelo da menjam moj krevet, starinski, od dobre stare pune hrastovine... ovako meni reche babo tada:
"Nemoj sine menjati, danas ti je sve od iverice ili nekog jeftinog, mekanog drveta. To je kilavo, izblamiraces se jednog dana..."
Sad kad sam porast'o, razum'o sam ga :lol:
...e da znas da to cudo necu ni da gajim u kuci...
...dakle DUSEK NA POD :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top