Sims life stories

@labo
the sims je dobra igra, drugi je problem sto su iz EA sad poceli da je toliko forsiraju i plasiraju na trziste jednom na svaka tri meseca, a moze im se jer su napalili sa originalom i navukli ljude. Sad se taru o staru slavu. I sam sam je igrao jedno vreme i to kao bolestan, ali mogu da kazem da svaki naredni deo koji izadje je za nijansu gori od prethodnog.

Mozda gresim ali vi ste tu da me ispravite.
 
radabaser:
@labo
the sims je dobra igra, drugi je problem sto su iz EA sad poceli da je toliko forsiraju i plasiraju na trziste jednom na svaka tri meseca, a moze im se jer su napalili sa originalom i navukli ljude. Sad se taru o staru slavu. I sam sam je igrao jedno vreme i to kao bolestan, ali mogu da kazem da svaki naredni deo koji izadje je za nijansu gori od prethodnog.

Mozda gresim ali vi ste tu da me ispravite.
Hoces da kazes da je sims 1 bolji od nanjnovijeg?
 
Cekajte , cekajte ... Molim vas za objasnjenje . Imam 1. deo Simsa sa svim nastavcima ( igrao sam ih k'o lud ) . 2. deo imam ali mi od dodataka fale Glamur Life i Pets . Sta je Sims life stories ? Hocete da kazete da se dodaci za 2. deo vise ne prave i da je Sims life stories najnoviji deo Simsa - nezavistan od svojih predhodnika 1. i 2 . ?
To je prva stvar koja me interesuje , a druga je - navedite mi molim vas sve nastavke za Sims 2 . Igrao sam 2. deo i vise od 1. ali sam stopirao . Znam da nemam nastavke Glamur Life i Pets , a da imam Nightlife i University . Postoji li jos neki dodatak za 2. deo Simsa ?
 
Imas i Seasons,Open for business,Family stuff pack i to je to(valjda).Nisu prestali da prave nastavke za Sims2.Ova life stories jeste zasebna igra,ali je kampanja.Znaci imas nekoliko likova koje vodis kroz zivot prema njihovim zeljama i aspiracijama.Ako si ikada igrao Sims2 za PS2,znas sta hocu da kazem.
 
Cao!Imam jedno pitanje vezano za sims2 nightlife ali da ne bih pravila novu temu,jer je ista igrica.Molim vas,bilo ko da mi kaze ako zna kako se pokrece nightlife?Meni izlazi obavestenje neko vezano za university,nece da mi se pokrene nikako...Ima li neko taj deo i kako ga je ukljucio? :?
 
Please eject and re-insert The Sims 2 University disc,select OK and restart the aplication. I ima ok,da pritisnem.Pri tom,imam university i super je radio dok nisam instalirala nightlife,ne znam zasto nece da se pusti... :confused:
 
Jako bih volela da to nisam znala i da si ti u pravu,ali pokusala sam odmah posle instaliranja ali nece...opciju crack ni nemam a kopirala sam ono sto za crack treba i prebacila u ea games gde mi stoji i opet nece...ni preko daemon tools-a,nikako nece... :cry:
 

Back
Top