Poligamija

  • Začetnik teme S.S.S.Erbijanac
  • Datum pokretanja
S

S.S.S.Erbijanac

Gost
Ebo nas polarni medved-kolko smo samo izraza preuzeli od Turaka,a ono najlepsse,tipa hareme i po par zzena na gomili,pa sve to legalno+dobrodosslo--nismo.
 
Ajd da podjem od najverovatnijeg scenarija:
Sad,recimo da sam u braku vecc neko vreme,jel.
Imam zennu i dvoje lepe dece,al naravno da i jebavam unaokolo(ja sam samo ccoek,jel).
Ako mi ta cura zatrudni,umesto--aj pali ili abortusa,ja je lepo dovedem kucci,upoznam je sa svojom novom sestrom po muzzu jedincu,a zzeni objasnim kako je sve to zbog deteta,tj.u plemenite svrhe.
 
Eto,viss,ko kazze da --smo--neemotivni,grubi,ssta ti ja znam...
Gledano iz zzenskog ugla,pa njima cce samo biti laksse i udobnije u daljem zzivotu.
Sad jedna sedi kucci,a druga ide na njivu da radi umessto i da ide na njivu i da radi po kucci.
 
Ako se iz nepoznatog razloga uznemire,taj nemir cce biti usmeren-iz pravca jedne u pravcu druge.Zznass
ono ko kad gazda ima dva psa,uvek cce se glodati medjusobno
 
Ssta occu da ti kazzem je da bi poveccanjem konkurentnosti na tom planu,dobio efekat da ti se obraccaju samo kad u njih jasno upress prstom.
 
Ma, konkurencija je zakon, nema šta.
Sad si mi malo zagolicao maštu. Pazi ovo:

Koja spremi bolju klopu može da računa na više naklonosti ! A ?

Ili:
Koja se bolje pokaže u krevetu, može da kupi nove cipele !
 
Ma to ti priccam.Pazi opsste je poznata ccinjenica
da musskarac mozze da napravi dete i sa 60.Dok je zzena u voznom stanju,pa tu negde do 40.
Poligamija uopsste ne mora da se svede na bigamiju(znass ono samo dve zzene)
 
Ne radi su tu o nipodasstavanju zzene ili sada --ja,ja--meni trebaju 3.
Naprotiv-dosslo bi do usavrssavanja zzene u oblasti kojom bi se bavila.Recimo ako samo ide u kupovinu-bila bi apsolutni struccnjak u tome,a odakle bi zatim
profitirala i cela"komuna".
Imala bi visse vremena za sebe,jer ne bi morala da brine npr:desu deca,jel gotov ruccak itd.Sestre po muzzu jedincu bi se brinule o tome.
I tako...
 
Kako ko?Pa ja-naravno do izvesne mere.Nebih razume se, sa 60 doveo kucci ccetvrtu zzenu od 20.Izmedju ostalog--ako im dajess na pipetu--visse cce ga cene.
 
Hahaha, samo se ti tjesi...
Nemoj dzaba da se zavaravas, sve bi se one udarale sa strane... Ako bi taj drugi jos bio pravo dobar yebac, tebe bi samo sutnule...
Sto da cekaju kad ce doci na red, kad kod drugog imaju stalnu kompletnu uslugu... :P
 
Pa ne radi se curo ovde o meni.Ja sam prosto zagovornik jednog sistema,koji bi po meni bio pravedniji prema zzenama(npr.ako mussko necce das zzeni uopsste,a s druge strane ima neko ko je ozzenjen i nije mu greda das zzeni opet--ssto bi zzene bile ostavljene da pate same do kraja zzivota?)
 
Gazdarica:
Hahaha, samo se ti tjesi...
Nemoj dzaba da se zavaravas, sve bi se one udarale sa strane... Ako bi taj drugi jos bio pravo dobar yebac, tebe bi samo sutnule...
Sto da cekaju kad ce doci na red, kad kod drugog imaju stalnu kompletnu uslugu... :P
Gazdarice,BRAVO! :lol: :lol:
 
Paz-ja ti tu nudim:visse slobodnog vremena,pomocc u kucci,jednu opsstu-da tako kazzem bezbrizznost i blagostanje+sestre po muzzu,a ti pitass ko cce to sve da...
 
Gazdarica:
Hahaha, samo se ti tjesi...
Nemoj dzaba da se zavaravas, sve bi se one udarale sa strane... Ako bi taj drugi jos bio pravo dobar yebac, tebe bi samo sutnule...
Sto da cekaju kad ce doci na red, kad kod drugog imaju stalnu kompletnu uslugu... :P
A ako je baš dobar ebač ? Onda ne bi tražile pomoć sa strane, jel da ?
 
S.S.S.Erbijanac:
Pa ne radi se curo ovde o meni.Ja sam prosto zagovornik jednog sistema,koji bi po meni bio pravedniji prema zzenama(npr.ako mussko necce das zzeni uopsste,a s druge strane ima neko ko je ozzenjen i nije mu greda das zzeni opet--ssto bi zzene bile ostavljene da pate same do kraja zzivota?)

Dokazano je da muskarac tesko moze da zadovolji i jednu zenu (statistika kaze da u preko 60% seksualnih odnosa, zene foliraju orgazam kako ne bi uvredile partnera), a za vise i da ne pricam...

I kako bi bio, majke ti, pravedniji prema zenama... Pa ti hoces harem koji ce da te sluzi, a ti da sedis ispred TV-a i krkas ceo dan... Zasto zena mora da ide u prodavnicu? Zasto mora da usisava kucu? ... Pa zar ti ne mozes nesto sam da uradis?

Pravednije bi prema zeni bilo da podelite kucne poslove pola-pola, nego da dovodis jos par zena da te sluze...

cccc... svasta se izradjalo na ovom svetu...
 
Incognito:
Dokazano je da muskarac tesko moze da zadovolji i jednu zenu (statistika kaze da u preko 60% seksualnih odnosa, zene foliraju orgazam kako ne bi uvredile partnera), a za vise i da ne pricam...

I kako bi bio, majke ti, pravedniji prema zenama... Pa ti hoces harem koji ce da te sluzi, a ti da sedis ispred TV-a i krkas ceo dan... Zasto zena mora da ide u prodavnicu? Zasto mora da usisava kucu? ... Pa zar ti ne mozes nesto sam da uradis?

Pravednije bi prema zeni bilo da podelite kucne poslove pola-pola, nego da dovodis jos par zena da te sluze...

cccc... svasta se izradjalo na ovom svetu...
A ti si za poliandriju, kao mala Gazdarica ?
 

Back
Top