flert

majem se gradom,posmatram i gledam i bas se pitam koliko je flert cest?Znate u smislu koliko ljudi tj muskarci na prvu ili u opste flertuju sa mnom.Pa i zene!Vrlo cesta pojava.Svuda je i ima je na svakom koraku?
I to kako to da ti pogledi u sustini ne znace?
Sta je to u ocima nekog drugog sto mozemo shvatiti kao ozbiljno?
ah taj flert!

gledam nick pa gledam naslov pa mi nije jasno...bolesna od ljubavi a flertuje
ili možda flertuje sa voljenim :think:
 
majem se gradom,posmatram i gledam i bas se pitam koliko je flert cest?Znate u smislu koliko ljudi tj muskarci na prvu ili u opste flertuju sa mnom.Pa i zene!Vrlo cesta pojava.Svuda je i ima je na svakom koraku?
I to kako to da ti pogledi u sustini ne znace?
Sta je to u ocima nekog drugog sto mozemo shvatiti kao ozbiljno?
ah taj flert!
Pogledi sami po sebi mogu biti i odraz najtrivijalnije radoznalosti, nema tu neke misticnosti, eroticnosti i tako tih skakljivih trica i kucina, to nije razlog za tripovanje da smo nekome zanimljivi, a kamoli pozeljni i privlacni. Postoji nekolicina zena sa kojima se povremeno susrecem u prolazu, koje zvanicno ne poznajem, ali prepoznajemo se kao slucajni prolaznici jer koristimo iste ulice, i skoro pa redovno se zableje u mene, diskretno, ali ipak primetno, zato sto je zenska radoznalost neutaziva, a ja relativno cesto menjam fizionomiju, u zavisnosti od faza mog zdravstvenog stanja, i pretpostavljam da su im zanimljive te moje spoljasnje transformacije. :D Meni je to smesno, ako uopste obratim paznju na njihove reakcije, a uglavnom ne obracam, ne zurim u njih, iako fino izgledaju, posto nisam u tom fazonu.
 

Back
Top