Стоја већа патриоткиња од Иване Жигон!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Свака част Ивани Жигон на политичким ставовима али Стоја - рулез!
Она је у језгровитом стиху објаснила економско-социјално-политички програм који се поприлично поклапа са изборним обећањима најпатриотскије странке на речима у Срба. Такву лепршавост покрета, искрен осмех и онолики свет не видех скоро на митинзима пардон, Гранд Шоу-у. Питате се откуд Ајрон у свету Гранда? Па ето сад кад сте ме зезнули за посао није ми остало ништа него да пијем вињаке на екс, слушам народњаке а волео сам Т-Рекс.

Шта нам нуди Стоја? Много тога! Као прво Европу и све оне који јој журе баца на колена својим високоумним демагошким ставовима у стиху. Такав избор речи нисам видео још од оне Оде посвећене глупости и таштини. То што има код нас нема у Јевропи. Ма каква Јевропа на овом свету нема то! Сви на сто и тако то...

Ко не воли Стоју тај је демократа! Сваки патриотски расположен човек јасно види из ове песме шта нас чека у Јевропи а шта губимо. Послушајте, снимите и предложите вашим патриотским странкама и одборима да пред сваки митинг (а и после) пуштате ову маестралну песму. Ем ће се руља распаметити ем ће вас слушати до краја митинга да би опет чули програм укратко, у стиху: И у џепу стоја две то за срећу доста је...
STOJA-Evropa.JPG

Живела Стоја, стуб носилац патриотске политичке елите и културе!


НЕ ЗАБОРАВИТЕ 5 ЗВЕЗДИЦА ЗА ПАТРИОТСКУ ТЕМУ!
 
Stoja i ostali su samo pokazatelji sirovosti naseg mentaliteta. Ali nismo jedini. Svugde na svetu postoji nazadna muzika, kao i ljudi koji to slusaju. Ali sam protiv da se u politicke reklamne svrhe povezuje muzika i politika. Mislim da pravi muzicari treba uvek da budu u opoziciji, narocito kad je rec o muzici mladih. Jer je osobina mladosti da se iskreno pobuni protiv svake nepravde ljudi na vlasti.
 
~Petar~:
sto je njima pusti san,
to je nama svaki dan....
...
ma kakva evropa, n' ovom svetu nema tooo?


extra je :lol:

ko zna kol'ko bi ovo glasova pobralo u piramidi samo kad bi mu dozvolili da kaze koju
btw...ovoj patriotkinji orah iz ruke, sto se kaze, ne bi...:mrgreen:

To je ozbiljan propust urednika "Piramide". Ovakava patriotsko-politička pesma sa dubokim smislom za nešto zaista zaslužuje i više od toga - celu naslovnu stranu "Kurir"-a i "NIN"-a!
Ale djubre:
Shto?,sta joj fali,bas je dobra riba..
Kad se napiješ bude još lepša...
gossca:
Stoja i ostali su samo pokazatelji sirovosti naseg mentaliteta. Ali nismo jedini. Svugde na svetu postoji nazadna muzika, kao i ljudi koji to slusaju. Ali sam protiv da se u politicke reklamne svrhe povezuje muzika i politika. Mislim da pravi muzicari treba uvek da budu u opoziciji, narocito kad je rec o muzici mladih. Jer je osobina mladosti da se iskreno pobuni protiv svake nepravde ljudi na vlasti.
Neozbiljno! Pa baš su se povele teme o raznim muzikantima u zavisnosti koji je kojoj stranci prišao. To bitno utiče na tiraž albuma. Sada su počeli i glumci da se petljaju onako - masovno...
marlon:
opet otvara temu i priča sam sa sobom... jel to zato sto vrh podrzava ds, a?
Komentar je isti ko od taje :wink:
 
Iron Lord:
Hvala, hvala, hvala Samo za moju publiku!

Pa opet nema pet zvezdica, neko dao keca...
A ne vidim zašto?
Logika o patriotizmu na osnovu rečenog je ista kao u temi o onoj glumici?
Mislim - ćureća logika...

Ko nije glasao?

Немам сада времена...али вечерас због ове теме има од тебе
да направим резанца........има да те рециклирам... :lol: :lol: :lol:

Како те, бре, није срамота...... :razz: :razz: :razz:
 
" Još jednom pa hopa
zajedno svi na sto
ma kakva Evropa
na svetu nema to "

Crna Stoja, dobro se kreće s onim balvanima. :lol: :lol: :lol:

Јбг, ово је добро кад си неком дернеку, кад се урокаш од алкохола ... :lol:
А онда запевамо, хехехе , па нећемо ваљда, Лове ме тендер, лове ме сввеет ... :lol:

Сутрадан платимо главобољом, :cry: па терамо даље ... :wink:
 
Iron Lord:
Ко не воли Стоју тај је демократа! Сваки патриотски расположен човек јасно види из ове песме шта нас чека у Јевропи а шта губимо. Послушајте, снимите и предложите вашим патриотским странкама и одборима да пред сваки митинг (а и после) пуштате ову маестралну песму. Ем ће се руља распаметити ем ће вас слушати до краја митинга да би опет чули програм укратко, у стиху: И у џепу стоја две то за срећу доста је...

trebalo bi da puštaju i:


pošto i patriotkinje posećuju mitinge. inače, ovo je društveno angažovana poezija at its finest.
pošto su dosmanlije uzurpirale drugi dnevnik, mogli bi da puštaju ovu pesmu i u osnovnim i srednjim školama, svakog dana u 8 i 14, na velikom odmoru i pred veronauku, da se deca uče pravim vrednostima.
 
Mala kuća, mali prag
ti ko život meni drag
i u džepu stoja dve
to za sreću dosta je

Nema niko to da znaš
ovaj život kao naš
Što je njima pusti san
to je nama svaki dan

Ref.
Još jednom, pa hopa,
zajedno svi na sto!
Ma kakva Evropa,
na svetu nema to

Sve što imam, ja sve dam
a šta mogu takva sam,
sve što imam to si ti
a šta drugo treba mi

Ref.
Još jednom, pa hopa,
zajedno svi na sto!
Ma kakva Evropa,
na svetu nema to

STOJA-Evropa.JPG


Hey, DU bist vielleicht mit Stoja verwandt. :arrow: HIER KLICKEN UND PRÜFEN
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top