Da li biste spavali sa ruznim muskarcem

Marin55:
Zamislite da imate muskaraca koji ruzan, ruzan ama da nema niceg lepog na njegovom licu, ali da ima dugacak penis i da dobro seksualno opsti.
Da li biste spavali sa jednim tako ruznim muskarcem?Zamislite na primjer lepotu Oliver Khana golmana Bayern minhena.


Pitanje je malo kontradiktorno.
Kako znaš da ima dugačak penis i da dobro seksualno opšti ako već nisi spavala sa njim :shock:

Naravno da bih ..... jer poneki ružni muškarci (kao što je jedan moj bivši sexi frend) imaju takvu energiju .... magnetnu energiju ... koja bez obzira što je on toliko ružan, čini ga neodoljivim i privlačnim. Sex je sa njim zaista bio dobar ..... a ružnoća mu nije bila mana, već vrlina.
 
Meni je Oliver Kan toliko sexy da to booooliiii.... Mislim stvaaarnoooo mi se svidja... Uopshte ne mislim da je ruzzan.... mislim.... sve je to pitanje ukusa.... ali gde njega nadje..... uf.....
(nisam upoznata sa velichinom njegovog penisa, mada deluje kao da bi mogao da ima pozamashan primerak)
 
Muskarac mora da mi se svidja i fizicki, ne mora da bude lep kao Bred Pit, jer mene taj tip muskarca ni ne privlaci seksualno. Muskarac mora imati sarm i licnost i inteligenciju. A dal su mu crte lica lepe ili ne, nije mi toliko vazno. Ako on celom svojom licnoscu pali i zari i budi zelju u meni, njegove crte lica ce mi biti lepe, pa kakve god da su. Moj orgazam ne zavisi od velicine penisa.Muskarac mora biti mentalno uzbudvljiv, pa tek onda i fizicki. Pokojni Steva Zigon nije bio lep, ali ga je mnogo zena volelo, a supruga mu je prelepa... Od klasicnih lepotana svidja mi se samo Ben Aflek. Svi ostali koji su mi seksualno privlacni mozda bi vas zacudili... Pamet je seksi i ona cini da privlacnost traje. A strast zasnovana samo na fizickoj privlacnosti sagori brzo kao sibica. Ali ako je muskarac i duhovno i fizicki uzbudljiv, onda je to dobitna kombinacija. Znaci da, spavala bih sa ruznim muskarcem, ali ne zbog velicine njegovog penisa, vec ako me me mentalno uzbudjuje on kao osoba.
 
lepota/ruznoca je subjektivna stvar.
meni npr taj oliver khan nije cak toliko ruzan,tj nije mi ruzan uopste,potpuno mi je obican.licno mnogo ruznijih tipova cu videti pre da se prosetam knezom.

i ako je toliko ruzan,da me ne privlaci uopste,ne bih.
sex mi nije preterano bitan tako da me boli uvo kako opsti i koliki mu je penis,a posebno ako se uplasim ili zgrozim svaki put kad ga vidim.
 

Back
Top