da li bi se udala neka sa vizom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
E ovako...
U vezi sam sa covekom koji mi veoma odgovara. Razveden je, otac troje dece. Verovatno bi nasa veza isla u drugom pravcu da on nije jako, ali jako zainteresovan za odlazak u inostranstvo... Naravno, sad je, narocito u njegovim godinama (43), odavde to jedino moguce ako se ozeni zenom koja ima drzavljanstvo...
E sad... Istovremeno pitam ima li neka takva (ako vec ne mogu da ga zadrzim, bar da mu pomognem a posle cu plakati) koja bi ga prihvatila (pri tome on govori, a rekla bih da i razmislja i o emocijama) i pokusala sa njim, a i pokusavam da saznam ima li to smisla? Ja verujem da nema bas mnogo, ne osporavajuci njegove divne osobine i kvalitete, ne samo zbog zene koju bi, pretpostavljam i mogao naci, vec i zbog cinjenice da je tesko naci posao i u Evropi (po struci je gradjevinski tehnicar), narocito sa 43 godine... bez obzira na sposobnosti...
 
Nemoj to dfa radis.Zasto bi kovala srecu,nekoj nepoznatoj drugoj zeni? Ostani ti sa njim.Lepo bi bilo,da mu poklonis i ti,jedno dete.Videces,kada ostanes ti,u drugom stanju,proci ce ga volja,za odlazak u inostranstvo.Nije u drugim zemljama,nista bolje nego ovde.A znaj,svoja zemlja,je svoja zemlja.Ne ka ze dzabe ,reci one cuvene pesme:ostajte ovde,sunce tudjeg neba,nece vas grejat,kako ovo greje!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top