Vlazni snovi

Huh, sto ovi snovi mogu biti dooobri :grin:
Prije nekoliko noci, sanjao sam jedan...i u njemu djevojku koju poznajem a koja me u stvarnosti i ne privlaci....ali u snu... :p
Mozda bi sad neki Frojd dao svoju "analizu" ali meni je bas bilo krivo kad sam se probudio. :p
U svakom slucaju, u snu smo stajali jedno uz drugo u njenoj radnji...rukama sam ju drzao oko struka. na sebi je imala laganu ljetnu haljinu. tijelo pripijeno uz moje...mogao sam osjetiti miris njene kose, a jedna noga podignuta i povijena oko mojih bokova...
Grudi su joj kipile iz haljine ispod koje nije nosila nista...mogao sam vidjeti malu dlakavu ribicu, mokru po vrhovima usnica...kao da me poziva...ali ja sam bio cvrsto utegnut u farmerke :(
Da li od erekcije u snu ili u stvarnosti, ne znam, ali poceo sam osjecati bol. Nadrazen u ukrucen ud samo je cekao da eksplodira...i onda...probudih se :-?
 
... Naslonila je glavu na njegove grudi i polako tonula u sigurnost cvrstog zagrljaja. Pomilovao ju je po kosi i poljubio u celo, pomazio po licu. Nije podigla glavu da ga pogleda. Spustio je ruku na njena bedra, ruke su polako i neodoljivo mazile pa grabile... Podigao joj je bradu i poljubio je.

Ustala je iz zagrljaja i naslonila se rukama na zid, nije se okrenula. Prisao joj je sledja, poljubio rame, vrat, povukao joj obema rukama kukove u nazad i svojim nogama rasirio njene.
Zid neka prica o strasti...

Legla je nazad u njegov zagljaj i pomislila kako je dala sama sada sta je bilo zahtevano silom pre, ali, oh, kakva razlika doilazi sa izborom.
 
Setam se sa drugarom po bloku. Proslo je vec mesec dana kako je decko otisao na praksu u nemacku. Nas dvoje se setamo i pricamo , a ja primecujem da me drugar nesto drugacije gleda. svlaci me pogledom , tacnije. Sto je najgore i meni prija. Znam vec sta ce se desiti. Hvata me oko struka , prislanja mi usne uz moje , i na bedrima osecam nesto musko , ukruceno , preko odece...
Penje mi se temperatura od zelje i uzbudjenja , a na oci mi se spusta nekakva izmaglica.....
I mislim }Eto sad ces da udovoljis svom telu ...i posle ces da se jedes i da se patis kad se on vrati.Kako si slaba,jadna...{ U tom trenutku moja ruka se nasla izmedju nas , i ja ga snazno odgurnem od sebe....''Nisam tvoja.'' Okrecem se i odlazim....
 
Pogasio sam svetla u sobi, vestacko svetlo je vulgarno, mrak je neinteresantan. Palim svece, svece su praiskonske, izazivaju instinkte, prizivaju pecinu, zivotinje, u treptaju se cuju uzdisaji.
Siluete, senke bezimene, postaju tvoje kada ih osvojis, zgrabis, lice u lice tek oci sjaje.

Mirno iscekujem, igra je stara i dobra, uvek su detalji i sitnice vazni, zacin, mali pokreti - izazivanje, poziv, dozvola, zarobljavanje.
Ulazis gola, polumrak te oblaci u senke koje skrivaju i otkrivaju, vislja si, cipelice, koza i to je iskonsko.

Setas polako, pokazujes se, izazivas me, hvalis se, znas da sve tvoje krivine volim i prepoznajem, sebe oslobadjas pokazivanjem.
Kosu si vezala u pundju, da ne skriva obline vrata, prelome ramena i ledja, siluete su jace, dalje. Kada je raspustis to je poziv, kraj pokazivanja. Kosa je uzbudjenje mirisa, preliva, kontrole, kada je raspustis ona postaje i pruzena ogrlica, lanac. Drzi me! Privuci! Ne daj da se izmaknem... Imas li snage da me drzis? Ako nemas, pobecicu...

Oblizujes dva prsta i polako ih spustas medju noge, nije to mazenje. Meni govoris da me zelis svuda, da udjem i u usta i medju noge, i da zelis uvek vise, dva tri... Samo lagano, bez popustanja... do kraja. Prsti lako skliznu unutra, u mojim mislima tebi su bedra vec sva vlazna.

Polako se okreces, gledas me preko ramena, rukom prelazis preko guzova, zgrabis se cvrsto, kao da se pitas za osecaj kada su to moje ruke i kada ostave trag na tebi... Kosa lagano pada.
 
Pogasio sam svetla u sobi, vestacko svetlo je vulgarno, mrak je neinteresantan. Palim svece, svece su praiskonske, izazivaju instinkte, prizivaju pecinu, zivotinje, u treptaju se cuju uzdisaji.
Siluete, senke bezimene, postaju tvoje kada ih osvojis, zgrabis, lice u lice tek oci sjaje.

Mirno iscekujem, igra je stara i dobra, uvek su detalji i sitnice vazni, zacin, mali pokreti - izazivanje, poziv, dozvola, zarobljavanje.
Ulazis gola, polumrak te oblaci u senke koje skrivaju i otkrivaju, vislja si, cipelice, koza i to je iskonsko.

Setas polako, pokazujes se, izazivas me, hvalis se, znas da sve tvoje krivine volim i prepoznajem, sebe oslobadjas pokazivanjem.
Kosu si vezala u pundju, da ne skriva obline vrata, prelome ramena i ledja, siluete su jace, dalje. Kada je raspustis to je poziv, kraj pokazivanja. Kosa je uzbudjenje mirisa, preliva, kontrole, kada je raspustis ona postaje i pruzena ogrlica, lanac. Drzi me! Privuci! Ne daj da se izmaknem... Imas li snage da me drzis? Ako nemas, pobecicu...

Oblizujes dva prsta i polako ih spustas medju noge, nije to mazenje. Meni govoris da me zelis svuda, da udjem i u usta i medju noge, i da zelis uvek vise, dva tri... Samo lagano, bez popustanja... do kraja. Prsti lako skliznu unutra, u mojim mislima tebi su bedra vec sva vlazna.

Polako se okreces, gledas me preko ramena, rukom prelazis preko guzova, zgrabis se cvrsto, kao da se pitas za osecaj kada su to moje ruke i kada ostave trag na tebi... Kosa lagano pada.

Ummmmmmm.....vredi doziveti...
 
Fenomenalno...

Koja li je uloga tih snova? Uopste te emocije ,koje tako lako eksplodiraju u snovima.A cini mi se da su na javi nedostizne...Ne postoje.
Da li nasha posdsvest pravi jedan vatromet od nejasne varnice...i cemu to vodi?
 

Back
Top