Džemper mi se posle pranja skupio!!! Šta sad?!?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kurt2:
Stvarno mi se to dogodilo! Toliko se skupio da sada izgleda dva-tri broja manji, i više ne mogu da uđem u njega!!! Da li postoji neki način da se opet vrati na staro, odnosno da opet bude dovoljno veliki???

Uzmi makaze i napravi neke rese i proseci, napravi neke proseke to je sad moderno, ispod mozes da nosis majcu ako ga suvise iseces :D Kad sam ja kupovala majcu i trazim, trazim, gledam, a prodavac me pita kakvu majcu trazim a ja kazem "Neku isecenu, sa resama" a on kaze "A, pa mozemo odmah da isecemo samo kazi koju" :D
 
daaaj... ili si kupio neki kineski nekvalitetan (ako je tako, kupi drugi, nisu oni skupi ;-) )
ili pak nisi gledao šta piše na etiketi (ccc, ko ti je kriv)
ili se pak skupio pod nekim tajnovitim i misterioznim okolnostima. znaš šta, ja ti predlažem da uvatiš ti za jedan rukav i kažeš nekom da prihvati drugi, i rastežiiiiiiiiii sve dok ti rukavi ne budu taman.
e, a onda uhvatiš za neko drugo mesto i opeeeeeet.... i taaako. :lol:
šalim se. mislim da ti nema pomoći, kad se skupi nema blage šanse da se rastegne. al najozbiljnije. pokušala, veruj mi.....:roll:
 
topmodelsica:
Uzmi makaze i napravi neke rese i proseci, napravi neke proseke to je sad moderno, ispod mozes da nosis majcu ako ga suvise iseces :D Kad sam ja kupovala majcu i trazim, trazim, gledam, a prodavac me pita kakvu majcu trazim a ja kazem "Neku isecenu, sa resama" a on kaze "A, pa mozemo odmah da isecemo samo kazi koju" :D

MUŠKI džemper sa resicama. :-| muški DŽEMPER sa resicama. :-| :-| sa resicama. :| :| :|
džemper.
pa de to ima????????? :|
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top