Bombardovanje Srbije, osam godina posle

Englez

Zainteresovan član
Poruka
369
:-? Šta se promenilo u Vašim stavovima povodom ovog besmislenog čina NATO pakta, bez obzira na to čime je to je uzrokovano, ko je odgovoran za to, od naših političara. Koje su posledice bombardovanja, da li se ksenofobija, mržnja prema zapadu povećala ili je narod počeo da i u svojim redovima traži indirektne krivce za sve što nas je snašlo te godine. Ima li krivice za sve to i kod nas? Nije valjda da smo mi bezgrešni. :|
 
Englez:
:-? Šta se promenilo u Vašim stavovima povodom ovog besmislenog čina NATO pakta, bez obzira na to čime je to je uzrokovano, ko je odgovoran za to, od naših političara. Koje su posledice bombardovanja, da li se ksenofobija, mržnja prema zapadu povećala ili je narod počeo da i u svojim redovima traži indirektne krivce za sve što nas je snašlo te godine. Ima li krivice za sve to i kod nas? Nije valjda da smo mi bezgrešni. :|
Ko je kriv od nasih zna se i platio je to godinu dana kasnije,ko je kriv od njihovih,takodje se zna ali nije platio-la zbog toga.Oni koji su mrzeli zapad i dalje ga mrze,oni koji teze da postanu zapad i dalje teze to isto.U nasim redovima smo odavno nasli krivca i to direktnog,daleko smo od bezgresnih,ali da je napad bio opravdan,nije.Osim sto je doneo smrt i razaranje,zakomplikovao je situaciju do maximuma i onemogucio bilo kakav kompromisan sporazum i dugotrajan mir izmedju nas i Albanaca.
 
Englez:
:-? Šta se promenilo u Vašim stavovima povodom ovog besmislenog čina NATO pakta, bez obzira na to čime je to je uzrokovano, ko je odgovoran za to, od naših političara. Koje su posledice bombardovanja, da li se ksenofobija, mržnja prema zapadu povećala ili je narod počeo da i u svojim redovima traži indirektne krivce za sve što nas je snašlo te godine. Ima li krivice za sve to i kod nas? Nije valjda da smo mi bezgrešni. :|
Прво,бомбардовање није бесмислен чин.Смислен је и смишљен и те како студиозно.Спремале су га различите стручне екипе,којима је то посао.Што се тиче Запада и ''западњака'',не мрзим их,нити сам их икада мрзео,само треба знати да њихови високи животни стандарди опстају на пљачкању ресурса и радне снаге мање развијених земаља.Наши политичари су итекако криви,само су степен и природа кривице различити.8-)
 
Englez:
:-? Šta se promenilo u Vašim stavovima povodom ovog besmislenog čina NATO pakta, bez obzira na to čime je to je uzrokovano, ko je odgovoran za to, od naših političara. Koje su posledice bombardovanja, da li se ksenofobija, mržnja prema zapadu povećala ili je narod počeo da i u svojim redovima traži indirektne krivce za sve što nas je snašlo te godine. Ima li krivice za sve to i kod nas? Nije valjda da smo mi bezgrešni. :|
Pa ne znam...nisi ti rekao sta ti mislis o tome i zasto...NIKO nije bezgresan a nasa najveca greska je po meni bila nasa naivnost da sa stokom mozemo da razgovaramo...mozemo,ali samo ako imamo nesto tipa atomska bomba u svom posedu...to bi nam bio najjaci argument bar da saslusaju sta imamo da kazemo(inace mi od pocetka sukoba pa do danas nista protivno povelji UN ili medjunarodnom pravu nismo radili pa opet kao nesto nismo u pravu) :roll:
 
Englez:
:-? Šta se promenilo u Vašim stavovima povodom ovog besmislenog čina NATO pakta, bez obzira na to čime je to je uzrokovano, ko je odgovoran za to, od naših političara. Koje su posledice bombardovanja, da li se ksenofobija, mržnja prema zapadu povećala ili je narod počeo da i u svojim redovima traži indirektne krivce za sve što nas je snašlo te godine. Ima li krivice za sve to i kod nas? Nije valjda da smo mi bezgrešni. :|

U moji stavovima se nista nije promenilo i dalje krivim Slobu & com.

Kako je pocinjalo to bombardovanje moje komsije penzioneri i dalje su bili za Slobu ,kako je odmicalo sve vise su ga pljuvali da bi na kraju psovali i spominjali neke usrane motke . :lol:
 
jeremijabg:
Pa ne znam...nisi ti rekao sta ti mislis o tome i zasto...NIKO nije bezgresan a nasa najveca greska je po meni bila nasa naivnost da sa stokom mozemo da razgovaramo...mozemo,ali samo ako imamo nesto tipa atomska bomba u svom posedu...to bi nam bio najjaci argument bar da saslusaju sta imamo da kazemo(inace mi od pocetka sukoba pa do danas nista protivno povelji UN ili medjunarodnom pravu nismo radili pa opet kao nesto nismo u pravu) :roll:
evo iskrenog odgovora... i jos mozete shvatiti zasto bas svi [ ili skoro svi] iz okruzenja vole srbiju... mislim pojedinac koji "radi" za srbiju
 
Bombardovanje je bilo unapred isplanirano da bi se nasilno oduzeo deo nashe teritorije.Samo budala moze i dalje da tvrdi da je za sve kriv"zli Miloshevc".Da je majka Tereza bla na chelu Srbije oni bi nas opet bombardovali.Samo im je trebao nekakav izgovor.Rezultat bombardovanja je da danas Kosovom rukovode OVK teroristi.Jedan Englez je jednom lepo rekao:"Srbi treba da nastave dalje,ali NIKAD ne treba da se zahvaljuju shto su ih bombardovali".Naravno taj Englez nije ovaj shto je postavio nebuloznu temu sa nekom shatro porukom"prihvatanja nashe krivice".Oni koji su snosili odgovornost sa nashe strane su odgovarali,ko shto rekoshe ljudi pre mene,od zapadnjaka i Albanskih terorista niko nije.
 
fosilvaso:
Da li je NATO bombardovanje rušenjem SMrada spasilo Srbiju od još veće štete i žrtava nego što je bilo od same akcije!?
Какав ти је то коментар ? Што лепо не кажеш да си за бомбардовање или било шта друго само да се скине онај кога си уфиксирао ! Запамтио сам један твој такав одговор - типа - шта су могли друго да раде, тј. на који други начин да скину Слобу (а прича је била о Ђинђићу). Што ти ниси узео пушку, нашао истомишљенике и навалио на њега ? Овде их је било пуно - с Вељом Илићем на челу. Јок, теби одговара да неко други праља руке - док ти тамо у Загребу диго све четири, и навијаш. А овде падају бомбе. И уосталом, живиш у "демокрацији", шта тебе заболе како је овде нама. Крив ти мало Тито мало Слоба. Иначе све би било феноменално да њих није било. Ни један актуелни демократа се данас не усуђује да на било који начин правда бомбардовање. Највише што смеју да кажу - за то је крив Слоба и његова политика. И то је бесмислица и скретање пажње са правог кривца. Изазвати неког да војно интервенише можеш само ако си угрозио територијални интегритет неке суверене земље. А разлог овде је био "хуманитарна катастрофа" за коју знамо како је монтирана. И да јесте - била је на нашој територији. Оно што су овде прозвали тим именом код себе кући зову тероризмом. И шта то теби још није јасно - зашто није смело да се догоди бомбардовање ?
 
Englez:
:-? Šta se promenilo u Vašim stavovima povodom ovog besmislenog čina NATO pakta, bez obzira na to čime je to je uzrokovano, ko je odgovoran za to, od naših političara. Koje su posledice bombardovanja, da li se ksenofobija, mržnja prema zapadu povećala ili je narod počeo da i u svojim redovima traži indirektne krivce za sve što nas je snašlo te godine. Ima li krivice za sve to i kod nas? Nije valjda da smo mi bezgrešni. :|
nashe krivice u besmislenom chinu koji je izvrshio drugi? :)
malo tezhe. ali ne zbog te tvoje logichke greshke, vecj zbog drugih stvari.
mislim da je ovo jedina stvar koja se desila na ovim prostorima na koju mi nismo mogli nimalo uticati, ni pozitivno ni negativno, tako je moralo biti i amen.

moji stavovi se nisu promenili, osim shto sam skopchao, neshto u shta nisam mogao da verujem, a to da su neki ovde navijali za bombardovanje, samo da bi se skinuo Zloba. :|

a Zloba je bio blesav shto se qrchio, ja bih odma' prvog dana potpisao Kumanovski i cjao, nismo se morali ovako obogatiti uranijumom niti je morala biti zemlja razrushena niti onih dve iljade poginuti. ishod bi svakako bio isti, posle jednog ili sedamdeset i osam dana.
 
srbija je bombardovana da bi bila okupirana i razbijena identicno kako je to uradjeno 1941. godine

I tad je, 1941. godine "bio kriv Sloba" isto.

Znaci paralela 1941-1999 je identicna. 1999 smo isto bombardovani zatim nam je okupiran deo zemlje, a godinu dana kasnije preko instaliranja marionetskih zapadnih slugu i poslusnika, okupiran je i ostatak Srbije.
 
Strela:
Смрад ти је онај ко те направио!

stipedelpontevv7.jpg

Увуци се овим наказама у б**у...

pozdravrk6.jpg

...и смрди у смрдљивој НДХазији!
...ovo je krajnje .......ovako sta ......ovakvo vrijedjanje.....hitno treba zvati odgovornog.....da se stavi lokot....ajmeeeeeee..........
 
MalaKosava:
...ovo je krajnje .......ovako sta ......ovakvo vrijedjanje.....hitno treba zvati odgovornog.....da se stavi lokot....ajmeeeeeee..........

Не знам шта је овим ујкама, нешто су се накотили у задње време. Шта сте салетели наш форум, мало вам је што сте Србе протерали из Хрватске, сад хоћете и на српским форумима да водите главну реч! Дакле, не само што сте злочинци, већ немате ни стида ни срама!
 
Strela:
Не знам шта је овим ујкама, нешто су се накотили у задње време. Шта сте салетели наш форум, мало вам је што сте Србе протерали из Хрватске, сад хоћете и на српским форумима да водите главну реч! Дакле, не само што сте злочинци, већ немате ни стида ни срама!
Dobro pitanje, mesecima je ovde bio samo jedan hrvat, a onda se odjednom pojavi 5-6 ?!
 
Jerry Ropero:
srbija je bombardovana da bi bila okupirana i razbijena identicno kako je to uradjeno 1941. godine

I tad je, 1941. godine "bio kriv Sloba" isto.

Znaci paralela 1941-1999 je identicna. 1999 smo isto bombardovani zatim nam je okupiran deo zemlje, a godinu dana kasnije preko instaliranja marionetskih zapadnih slugu i poslusnika, okupiran je i ostatak Srbije.

Juuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!

Sta se nalazi u tvojoj glavi?
 

Back
Top