fantazija na nebu iznad Beograda
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: fantazija na nebu iznad Beograda

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano fantazija na nebu iznad Beograda

Veceras, oko 23.45 po nasem vremenu (CET), dok sam ispijao redovno pivo sa drugarima iz kraja, i dok smo gledali u nebo, ukazao nam se jedan izuzetno bljestav i sjajan meteor. Bio je belo-zut-zelen, preko neba je putavo skoro 2 sekunde, i iza njega su se mogli videti komadici njegovog materijala koji su otpadali prilikom sagorevanja....
    Ako je ovaj baja bio u nizim slojevima atmosfere, vrlo je moguce da je pao negde juzno, jugoistocno od Beograda....
    Jednom recju - FANTASTICNO
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: fantazija na nebu iznad Beograda

To ti se ucinilo od piva. Da si pio plzenjsko video bi Svetu i Ristoba kako padaju.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

hahah
    moguce, ali takve stvari mi se ne prividjaju imam prekidac u glavu koji reaguje automatski
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Ističe se proximo (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Druze, nemoj se molim te naljutiti sto cu ovo napisati ali sam se setio Sumpora i Avaksa iz filma" Kad porastem bicu kengur". U onom delu kada daje interviju pred televizijom na vrhu zgrade gde kaze, mi smo tu sedeli i duvali, ovaj duvanili i kad pocne opisivati onaj leteci tanjir.

Nemoj se ljutiti molim te. ;-)

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

e ljudi, pa nisam samo ja to video, nas trojica smo zinuli u nebo, i svi videli isto
    mozda je greska sto sam dodao pivo u post
    ali definitivno je bilo to...
    evo, koga ne mrzi da skida, prizor je bio identican ovome: http://aquarid.physics.uwo.ca/~pbrown/Videos/peekskill.htm

Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

ljudi, pa nisam samo ja to video, nas trojica smo zinuli u nebo, i svi videli isto
    mozda je greska sto sam dodao pivo u post
    ali definitivno je bilo to...
    evo, koga ne mrzi da skida, prizor je bio identican ovome: http://aquarid.physics.uwo.ca/~pbro...s/peekskill.htm

Sumpor,Avaks i Hibrid.;-)

Ubices me

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

sad vidim da ovja link strajkuje....
    aj da probam ponovo
    http://aquarid.physics.uwo.ca/~pbrown/Videos/peekskill.htm

Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Link koji si postavio je ekstra. Prva scena je takodje nesto sto sam i ja video tamo negde 2001 godine kada sam isao sa prijateljem do grada. Samo sto je bilo jako blizu i sto se cuo kao zvuk grmljavine koji prati to i posle par sekundi kada je zamaklo za obliznje brdo video se bljesak iz tog pravca.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

e, isto kao sto se vidi na tim snimcima, tako je izgledao i ovaj moj
    na kojoj visini je bio ne mogu da procenim, mogao je biti na 20km, a mogao je biti i na 1000 metara....

nego, da prica bude zanimljivija, 10 minuta pre toga sam pricao drugaru o sajtu http://www.armageddononline.org/ i baljezgao o udaru meteora velikih razmera
    e sad bi neki rekli - eto vidis, vidovitost, ovo ono...al sta ces, ja inace pricam o takvim stvarima, ali jedino ce ovo ostati u secanju

Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Hmm... a ja celo vece sedim i gledam i citam o cernobilu i eksploziji. Naucnici se plase da ce se sarkofag urusiti i da ce se radijacija osloboditi cime se Evropa dovodi u opasnost.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

aaa, zato si ti zapalio odavde

Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

aaa, zato si ti zapalio odavde
    Hehe, nadam se da ces i ti moci da zapalis odatle. ;-)

Veoma poznat ristob (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1291

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    e, isto kao sto se vidi na tim snimcima, tako je izgledao i ovaj moj
    na kojoj visini je bio ne mogu da procenim, mogao je biti na 20km, a mogao je biti i na 1000 metara....

nego, da prica bude zanimljivija, 10 minuta pre toga sam pricao drugaru o sajtu http://www.armageddononline.org/ i baljezgao o udaru meteora velikih razmera
    e sad bi neki rekli - eto vidis, vidovitost, ovo ono...al sta ces, ja inace pricam o takvim stvarima, ali jedino ce ovo ostati u secanju
    Naravno da će ti reći! Ja tvrdim da tvoja razmišljanja neposredno pre meteora, nisu slučajna i nisu došla niotkuda. Ja tvrdim da Bog neprestano ostavlja poruke svakom čoveku. Samo ih treba ukapirati. Ako se malo više udubiš u ovo što ti govorim, shvatićeš da sam ti ovaj doživljaj predvidio, kao direktni dokaz postojanja Boga. Rekao sam još i da ćete mi lično javiti kad se to dogodi. (Za mene je to javljanje, ne od vas, nego... znate).
    Verovatno ćeš se kiselo nasmejati, ali ipak, još jednom porazmisli o svemu.

Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Naravno da će ti reći! Ja tvrdim da tvoja razmišljanja neposredno pre meteora, nisu slučajna i nisu došla niotkuda. Ja tvrdim da Bog neprestano ostavlja poruke svakom čoveku. Samo ih treba ukapirati. Ako se malo više udubiš u ovo što ti govorim, shvatićeš da sam ti ovaj doživljaj predvidio, kao direktni dokaz postojanja Boga. Rekao sam još i da ćete mi lično javiti kad se to dogodi. (Za mene je to javljanje, ne od vas, nego... znate).
    Vidis, mogao bih ovo objasniti na naucnofilosofski nacin i opet doci do zakljucka da je on predvideo da ce se desto desiti a da nije ni svestan toga.

Covek je u vezi s prirodom jer je deo nje. Covek utice na prirodu i menja je, istom merom ona utice na njega i menja njega. Medjutim, priroda je mnogo " inteligentnija" i ima odgovor na svaki covekov uticaj, ima odredjeno ponasanje kao odgovor na svako covekovo. Covek je obdaren sa 5 cula plus razum. Nije obraden culom da detektuje recimo elektromagnetno zracenje, vremenom je uspeo da ga detektuje preko odredjenih pojava i uredjaja ali samo zracenje sa svojim culima, ne. Imamo 4 poznate fizicke sile. Ne znaci da su to jedine ali do sada jesu jedine otkrivene. Koracali smo putem i sutnuli kamen. Priroda ( deo koji obuhvata fizicke zakone koje mi poznajemo ) je tacno " znala" ponasanje kamena. Neka je kamen upao u reku i uplasio ribu koja je nameravala da zagrize mamac ribolovca...Uzrok i posledica.
    Covekov mozak emituje elektromagnetne talase u ultramikro talase. Jonosfera takodje u svom sastavu sadrzi ove talase. Nije dokazano ljudi imaju moc da percipiraju promene elektromagnetnog polja direktno ali je primeceno na psiholoskoj bazi da u smrak raspolozenje kod 83% ljudi se menja od neprimetnog uozbiljavanja, preko nagle depresije, histerije ili nagle pospanosti odmah po zalasku Sunca. Sunce emituje takodje veliko elektromagnetno zracenje koje je u sprezi sa nasom jonosferom koja je opet u sprezi sa nama samim.
    "Infinitezimalna promena jednog, bilo kog entiteta unutar sistema obavezno rezultuje potpunom promenom celog sistema, moguce cak i do njegove neprepoznatljivosti."

U slucaju da je Ober centar jednog sistema, meteor koji ce imati putanju pored njega, narusava pre svega jonosferu svojim prodiranjem i kretanjem u neposrednoj blizini posmatraca. Polje je u momentu fluktuacije a samim tim utice i na procese koji se odvijaju u drugim sistemima takodje u sistemu posmatraca kao izvoru polja.

E sad, zasto jej on bas razmisljao o meteoritu, tu bi trebalo biti jos mastovitiji.;-)

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1291

Citat Original postavio proximo
    Covek je u vezi s prirodom jer je deo nje. Covek utice na prirodu i menja je, istom merom ona utice na njega i menja njega. Medjutim, priroda je mnogo " inteligentnija" i ima odgovor na svaki covekov uticaj, ima odredjeno ponasanje kao odgovor na svako covekovo.
    Ja mogu ovo protumačiti samo kao potvrdu da je inteligencija prisutan svukuda oko nas, dakle: sva priroda i sva vasiona je inteligentna!

Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Ja mogu ovo protumačiti samo kao potvrdu da je inteligencija prisutan svukuda oko nas, dakle: sva priroda i sva vasiona je inteligentna!
    Slazem se.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio ristob
    naravno da cu se nasmejati...
    potpuno gubis najvazniju cinjenicu iz vida - ja svaki dan razmisljam o tome, tako da je bilo pitanje trenutka kada ce se ovo desiti...
    i prestani vise da ovakve stvari koristis kao "direktni dokaz postojanja boga", nekoliko puta sam te zamolio da to dokazes na drugi nacin, ali ti si zaobisao sva moguca pitanja i "eksperimente"....

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1291

potpuno gubis najvazniju cinjenicu iz vida - ja svaki dan razmisljam o tome, tako da je bilo pitanje trenutka kada ce se ovo desiti...
    i prestani vise da ovakve stvari koristis kao "direktni dokaz postojanja boga", nekoliko puta sam te zamolio da to dokazes na drugi nacin, ali ti si zaobisao sva moguca pitanja i "eksperimente"....
    E, pa nije tačno! Odgovaram ti konkretno na svako pitanje, samo što ti vidiš samo ono što tebi odgovara, a ono drugo ismevaš! Pošto si eksplicitan, neću te više direktno uznemiravati.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

nisi ti meni skoro nista odgovorio...
    od nojeve barke, preko crkava i bolnica, bolesti i statitjaznam, do pogresno kreiranih organa....
    svi tvoji odgovori (ako ih dobijem) u zakljucku imaju "bog je tako hteo"...

Elita stnco (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    280

Citat Original postavio v.v.ilic
    To ti se ucinilo od piva. Da si pio plzenjsko video bi Svetu i Ristoba kako padaju.
    Nikako da dođem do onih smajlija jer si zaslužio zato samo: ha, ha, ha..........

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1291

Citat Original postavio v.v.ilic
    Možda ne bi padali. Možda bi levitirali.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

ko nema sta da kaze na temu, nek cuti.

Veceras, oko 23.45 po nasem vremenu (CET), dok sam ispijao redovno pivo sa drugarima iz kraja, i dok smo gledali u nebo, ukazao nam se jedan izuzetno bljestav i sjajan meteor. Bio je belo-zut-zelen, preko neba je putavo skoro 2 sekunde, i iza njega su se mogli videti komadici njegovog materijala koji su otpadali prilikom sagorevanja....
    Ako je ovaj baja bio u nizim slojevima atmosfere, vrlo je moguce da je pao negde juzno, jugoistocno od Beograda....
    Jednom recju - FANTASTICNO
    Bio je na visini od oko 80km
    Poz

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

i jos jedan!
    sinoc!

Primećen član Ninjarijeka (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    46

Ali ja mogu da se poslužim kao dokaz o postojanju onog 6 čula koje si ti nedavno osporavao još kada pridodam k tome ono proximovo ????

Slične teme

1. Re: Novosti na sat nebu
    Autor kareli n.k. u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.06.2008., 20:05
  2. Sex ili fantazija
    Autor dante_gatuzov u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.11.2006., 11:26
  3. Fantazija
    Autor rosie u forumu Žene
    Odgovora: 82