KLADIONICHARSKI TRIP

  • Začetnik teme treba_mi_lova
  • Datum pokretanja
T

treba_mi_lova

Gost
aj svi oni skloni kladjenu uglavnom na fudbal il mozda i na basket predlog je da "bacamo" ovde tipove i razmisljanja o tekmama koje se igraju preko vikenda i za vikend, naravno u cilju da imamo shto vishe dobitnih tiketa......ko se slaze samnom sad za sledeci vikend se vidimo....!!

poz 1x2
 
evo bash sad bacam pogled na listu na sajt lavovi.com i vidim da ima 3,4 cupa spanski ,italijanski,skotski, itd ako neko ima neku dojavicu il neku tekmu sa malo vecom kvotom shto bi trebalo da dodje itd nek ostavi 1x2(ko zna shvatice)

poz 1x2
 
Sad preko vikenda sam imao finih tipova (to ja smatram) ako te interesuje učinak pogledaj temu TREBAJU MI OARE LJUDI DAJTE NEKI SAVET, ne znam da li me je poslušao imao je šta da probere. Favoriti su me ispalili na dva tipa. Ideja ti nije loša to sam ja predlagao na navedenoj temi ali izgleda slaba vajda niko nije imao sluha za predlog.
 
Kladim se od pre par meseci, na pocetku sam nesto dobio i od tada ama bas nista,dopizdelo mi je.. Ideja ti je odlicna,nemoj da odustajes, posalji neke parove sada za vikend. Znam da nisam uspesan u zadnje vreme ali svacije misljenje dobro dodje! Mogao bi da predlozis i neke parove pa da svako tipuje!
 
momci,moglibi zaista da se malo organizujemo na tom planu,sad bas nemam vremena ali napisacu vam par dobrih adresa gde imaju vazne informacije u vezi kladjenja,takodje mogu vas obavestiti o kretanju kvota i sl.
 
Napoli-Verona 1
Citao sam nesto da se napoli exstra spremao za ovu utakmicu(vec nekoliko dana u karantinu)Kvote na internetu padaju lagano zasad....vrlo moguc 1
Donkaster-Lincoln 1
Donkaster u dobroj formi u zadnje vreme,kucni bilans:10 2 1 Izgledan 1,pracen promenama kvota na internetu

martimo-alaverka 1
o ovom paru neznam bas nista ali vredi probati za sitnu lovu,takodje postoje promene qvota.

E poa momci puno srece,ako neko da neke tipove neka pokusa da objasni zasto misli tako(mozda nesto bude od nas)
 
zaboravih da vam kazem da se ne palite na galatasaraj veceras,mozda ce da dodje ali kvote na galatasaraj rastu.....
Samo je pitanje zasto kvote rastu ili padaju,imaju dve mogucnosti....ili puno ljudi igra to ili kladionice imaju neka nova saznanja u vezi te utakmice.E sad nemora da znaci da ce da dodje....ali ponekad dodje sigurno.Prosli vikend sam tako uhvatio tuluz u gostima 2 kvota 5 :D
 
Breda-Volendam 1
Modena-Inter 2
Napoli-Verona 1
Ternana-Bari 1
Portsmaut-Skantrop 1
Ankara-Rize 1
Muskron-Mons 1

Malo zanimljivije, ali dosta rizicnije:
Espanjol-Betis x
Kijevo-Bresa x
Askoli-Kaljari 2
Vicenca-Pjacenca 1
Stokport-Plimut x
Saragosa-Majorka x
Parma-Bolonja x
OVO JE DOBRO ZA SISTEM
 
ok vidim da ipak ima interesovanja za ovu temu tako da ono bacajte tipove,* razmishljanja ,povredjeni igrachi, ekipe u loshoj formu, sve je korisno a nemoze da shkodi moze samo da koristi jel tako...



a shta je ovo momci mnogo loshe za sad
napoli x prognoza 1
galata x prognoza 2
dooncaster 2 prognoza 1 (bilo neponovilo se)

mozda ce ipak biti bolje u subotu i nedelju

pozdrav 1x2
 
Parma : Bolonja X2 -Krajnje je vreme da Parma padne.
Liverpul : Njukasl X -Isti su lomovi.
Lece : Lacio 2 -Lece je simpatican ali vreme je da se Lazio zajebe pa da pobedi.
Modena : Inter 2 -I oni su se dosta izmotavali, mozda je taj Faketi novi vetar koi ce da donese promene ovim 'baksuzima'.
Empoli : Juventus 2 -Empoli nema nikakve sanse.
Roma : Udineze X2 -Ovo jeste rizicno, ali pogledajte kako Udine igra kod kuce, drugo Roma je pokazala da je psihicki slab tim, mislim da oni nece da osvoje titulu (tri puta u mesec dana od Milana, mnogo je).
Arsenal : Midlsboro 1 -Arsenal dobija sigurno.

Sa srecom!
 
da da da slazem se sa ovim likov jag-ovm
mislim da lazio i inter moraju da dodju tj realno je dodje dvojka za juve takodje bez razishljanja jedino ako prodaju, a retardirani engleski cup neznam ko ce da igra ja sigurno necu jer su kvote smeshne a bice sigutno iznenadjenja shto vazi isto iz za francuze tako da pamet u glavu
inter 2
lazio 2
juve 2
kjevo x
milan 1(1.10 smeshno)

pozdrav 1x2
 
lose krenulo sinoc.....mozda je dobro to prvi kucici se u vodu bacaju :D
Znali neko perfektno engleski?The Punterslounge...ukucajte u google i to je najbolja engleska stranica za engleske lige.To je forum,samo treba izabrati izmedju gomile datih tipova,sto nije bas lako.Naprimer par puta sam pao sto nisam razumeo 1 ili2 reci....U svakom slucaju ako neko tamo tvrdi za neku utakmicu da je bank,onda je to 100% bank.
ja inace govorim nemacki(zivim u nemackom govornom podrucju,tako kad pocnu nemci i austrijanci slacu neke dobre tipove.Moje tipove za danas posle podne :arrow:
 
Postaol je interesantno. Pre pola sata sam tek uzeo listu pa evo jedan sisitem onako na blic prema filingu (pozdrav Vijeriju)
3/5
Parma - Bolonja x, vredi probati x-x
Albasete-A. Madrid x
Sampdorija - Ređina 1-1
Sevilja - Barselona 2, vreme joj je
Kjevo - Breša x ako igara Bađo, 1 ako je na klupi. Pod znakom pitanja je od počeka nedelje, još nisam stigao da vidim igra li.

f Real M.- Viljareal 1
f Valensija - Osasna 1
f Modena - Inter 2
f Arsenal - MIdlsboro 1
f Livorno - Albinolefe 1 dosta je bilo poraza kući ako hoće u seriju A
Selta bi mogla da dobije Sosijedad, dvojka na toj utakmici bi bila pravo iznenađenje. Ne bi me začudilo kada bi Beis oduvao Espanjola. Ne bih se zaletao na Lacio iako je primamljiva dvojka, a i vreme mu je, ali ga u poslednje vreme više okupiraju problemi van terena (novac i transferi) nego na terenu. Obzirom na pojačanja Ankone možda i ne bude mnogo golova na toj utakmici.

Toliko za sada.
 
Evo ovako.
Malo sam miksovao vase predloge i dodao neke svoje predloge, pa sta bude.

Koventri-Kolcester 1
Portsmaut-Skantorp 1
Roda-RKC 1
Viljem II-Tvente 1
Real-Viljareal 1
Sampdoria-Redjina 1


Sve se utakmice igraju danas i kvota je oko 15.71. Nije nista posebno, ali da se covek malo razonodi.
 
taman htedoh da igram na Sienu kad videh nesto cudno ponasanje kvota.....moracu za sitnu lovu 2
evo neki parovi ko voli da juri iznenadjenja u sistemu
Southend 2 --4,8
St.mirren 1 --2,5
Twente 2 --3,7
Oldham 2 --3,1
Perugia 2--4,4
Burnley 1 --2,2
sistem 4-6 pa sta bude
 

Back
Top