KLADIONICHARSKI TRIP

  • Začetnik teme treba_mi_lova
  • Datum pokretanja
Jag:
Parma : Bolonja X2 -Krajnje je vreme da Parma padne.
Liverpul : Njukasl X -Isti su lomovi.
Lece : Lacio 2 -Lece je simpatican ali vreme je da se Lazio * pa da pobedi.
Modena : Inter 2 -I oni su se dosta izmotavali, mozda je taj Faketi novi vetar koi ce da donese promene ovim 'baksuzima'.
Empoli : Juventus 2 -Empoli nema nikakve sanse.
Roma : Udineze X2 -Ovo jeste rizicno, ali pogledajte kako Udine igra kod kuce, drugo Roma je pokazala da je psihicki slab tim, mislim da oni nece da osvoje titulu (tri puta u mesec dana od Milana, mnogo je).
Arsenal : Midlsboro 1 -Arsenal dobija sigurno.

Sa srecom!

Ma koji baksuzi!
Situacija u Interu se sredila, pod tim mislim pre svega na Vierija koji ostaje u Interu i nikad nije ni pomisljao da ode, a da ne govorim o Adrianu!
Tako da momci imate tim na koji mozete igrati narednih par nedelja!
 
maksimus:
Postaol je interesantno. Pre pola sata sam tek uzeo listu pa evo jedan sisitem onako na blic prema filingu (pozdrav Vijeriju)
3/5
Parma - Bolonja x, vredi probati x-x
Albasete-A. Madrid x
Sampdorija - Ređina 1-1
Sevilja - Barselona 2, vreme joj je
Kjevo - Breša x ako igara Bađo, 1 ako je na klupi. Pod znakom pitanja je od počeka nedelje, još nisam stigao da vidim igra li.

f Real M.- Viljareal 1
f Valensija - Osasna 1
f Modena - Inter 2
f Arsenal - MIdlsboro 1
f Livorno - Albinolefe 1 dosta je bilo poraza kući ako hoće u seriju A
Selta bi mogla da dobije Sosijedad, dvojka na toj utakmici bi bila pravo iznenađenje. Ne bi me začudilo kada bi Beis oduvao Espanjola. Ne bih se zaletao na Lacio iako je primamljiva dvojka, a i vreme mu je, ali ga u poslednje vreme više okupiraju problemi van terena (novac i transferi) nego na terenu. Obzirom na pojačanja Ankone možda i ne bude mnogo golova na toj utakmici.

Toliko za sada.

Real je malo rizican za fix (ne igra Zidan, a i viljareal nije nimalo naivna ekipa)
A sto se tice Badja, on i kad nije bio neizvestan nije mogao da odigra celu utakmicu, mogu misliti koliko ce igrati sad ako se pojavi na terenu!
 
kad nece nece :twisted: Na onom sistemu 4-6 imam 3,i plus perugia vodila do 88 minute,a da bude gore imao sam bolji tip...Tranmere,ali kad se neda
a sto se tice top beta,ovo mi cetvri put salju tip i mase :twisted: Kostali su me 3-400€,mada se nisam pretplatio kod njih,valjda oce da se reklamiraju :twisted:
eto opet ne kasiram a mogao sam.Cist primer,da sam onih 6 odigrao sve u singlu po 100€ bio bih u plusu 2-300€
bice bolje :D
 
Raja onaj sistem bi mogao da donese pare. Prošlo je za danas. Izgleda da je bio dobar filing, da zlo ne čuje. Ne znam zašto ali mi se čini da bi Betis mogao da dobije, Selta takođe, Everton treba probati svakako, M.Siti čekam da proradi ima sigurno sedam osam kola možda mu je vreme. Inter bi se mogao u nekoj finoj kombinaciji (rizičnijoj) tražiti 2-2, obzirom da Parma i nema više kvalitetnih napadača a Bolonja je poznata po granitnoj odbrani možda bi se na taj isti rizični sistem moglo tražiti 0-1. Za tu utakmicu mislim da ako bude x onda jedino može da dođe iz x. Evertona bi svakako trebalo probati 1-1. Zašto ne probati Barselonu?!!! Sevilja jeste dobar domaćin ali smatram da Barsa ima priliku da uhvati priključak za evropu, pa čak da se nada ligi šampiona, a svi znamo da ima dobar tim pogotovo sredinu terena. Sevilja je dobar domaćin za vađenje iz krize jer i njoj ne ide baš najbolje u poslednj vreme.
Vredi probati.
Do sutrašnjeg tiketa :lol:
 
evo sadacu dati i razloge kao sto je to hteo neko ovde.
modena-inter 2
inter je prosle nedelje izgubio u sred milana od empolia.dovodjenjem adriana inter bi trebaop da dobije ovu utakmicu.moj tip 2
kijevo-bresa x-1
kijevo je zaista dobar tim koji zna svakog da pobedi ,ali i da izgubi od svakog tima kao i udineze.u kladionicama je velika kvota na kijevo i zato netreba igrati 1-1,nego x-1.moj tip x-1
moja procena je izjasnjena samo jos cekam vase
 
Raja, svi kladioničari ovog sveta danas traže dvojku na Intera. Juče su svi favoriti došli, dosta realno. Vieri ti Inter znaš u dušu, kaži realno bez navijačkih strasti, kolika je šansa da Inter danas proda utakmicu zbog kladionica i odigra x? Realno sagledaj situaciju!!!
 
dobro razmisljanje u vezi intera :!:
evo da vam dam neke parove gde su moguca iznenadjenja
Utrecht 2----6,5
Sheff.Utd 2---2,3
West Ham 2 ---3,5
Fiorentina 2 ---4,0
Messina 2---3,3
Saragosa 1 ---2,2
celta de V. 1 ---2,2
Sevilla 1 ---2,7
Xanthi 1 ---2,2
Pa ko voli dobre kvote neka izvoli,znaci moze nesto da se izabere iz ovoga
 
Kada smo kod rizičnijih tipova smatramda vredi probati nešto od sledećeg:

Everton-Fulam 1-1
M.Siti-Totenhem x-1
Roma-Udineze x-1
Parma-Bolonja x-x
Selta-Sosijedad 4+
Sevilja-Barelona 2
Espanjol-Betis Ljudi kad god pogledam ovaj par pred očima mi sevne dvojka ne znam zašto
Saragosa-Majorka x
Livorno-Albinolefe 1-1
Askoli-Kaljari x-2 u svakom slučaju ppx, možda i 0-1
Leće-Lacio x-x, x, ili 0-1

Veliki rizik ali velike i kvote.
Jedan pametan čovek mi jednom reče: "Ne igraš tiket tako da ti njih pogodiš, nego ga igraš da oni pogode tebe"!
Dobra filozofija :wink:
Puno sreće od 1400h pa nadalje
 
maksimus:
3/5
Parma - Bolonja x, vredi probati x-x
Albasete-A. Madrid x
Sampdorija - Ređina 1-1
Sevilja - Barselona 2, vreme joj je
Kjevo - Breša x ako igara Bađo, 1 ako je na klupi. Pod znakom pitanja je od počeka nedelje, još nisam stigao da vidim igra li.

f Real M.- Viljareal 1
f Valensija - Osasna 1
f Modena - Inter 2
f Arsenal - MIdlsboro 1
f Livorno - Albinolefe 1 dosta je bilo poraza kući ako hoće u seriju A

Da li je moguće da ponovo padam zbog fiksa.
INTER NEVEROVATNO :x :x :x
 
Sve u svemu začin C.
Raja ima li neko da je zaradio nešto. Vieri Inter me zaklao za kamaru para , a već sam ih video u džepu.
Ali glavu gore, sve je to igra i zabava nas običnih smrtnika, i po onoj staroj dobroj narodnoj umotvorini
NOVO KOLO NOVA SREĆA DANAS MANJA SUTRA VEĆA :lol: :wink:
Do novih tipova ostajte mi zdravi i veseli :D
 
Sutra ujutu ocekujte nesto lepo od mene!!!COME ON

INTER, COME ON INTER,

COME ON INTER, COME ON


COME ON INTER, COME ON INTER,

COME ON INTER, COME ON

OH, OH, OH, OH, OH, OH, OH, OH,

OH, OH, OH, OH, OH, OH,

OH, OH, OH, OH, OH, OH, OH, OH,

OH, OH, OH, OH, OH, OH, OH
 
evo mene opet vidim da ste se napalili na kladionicu i bar se nadam da dobijete kao i ja evo nekih "realnih" tipova za predstojeci vikend a vi izaberite zlatnu sredinu i opichite tiket
pozdrav 1x2

celsi 2
arsenal 1
juventus 1
real 2
sosijedad 1
verder 1
bajern m 2
lyon 2
psv 2+ p.p(prvo poluvreme -veoma primamljiva kvotica)
oopchite ovo na 100 djunti(dinara)
dobitak ooko 7500 malo li je na ovu krizu aj pa josh jedan pozdrav !!

1x2
 
Bolonja : Milan 2- Najveci svetski klub ikada, nastavice da melje! Ovi Interasi bi stvarno trebali da se pokriju i da cute, kada nesto uradite onda pricajte!(ali dobro vi to svakih 10-15 godina, tako da ima vremena)
Pozdrav za Vieria i bez ljutnje!
Bresa : Roma 2-Trebalo bi tako da bude, prosle nedelje sam pogodio da ce da useru stvar, nadam se da cu i ove!(da pogodim)
Blekburn : Celsi 2-Dosta su se zezali!
Ajntraht : Bajern M. 2-Ako njih ne mogu da pobede onda stvarno neznam sta da kazem!
Barcelona : Albacete 1-U zadnja 3 kola pogadjam Barselonu, realno su dva puta bolji!
La.Korunja : Sevilja 1-Vreme je da Deportivo krene, uspavali su se!

Nesto rizicnije!
Tuluz : Lion 2-Cudi me kvota, ali valjda ce da dobiju!
Malaga : Valensija 2-Isto vazi sto i za Deportivo.
Perudja : Parma x-Jednostavno mislim da je to najrealnije.
Fulam : Totenhem x-Bez objasnjenja!
Udineze : Modena 1-Prosle nedelje su pokazali zasto.

Srecno svima, cak i Vieriu!
 
Dali je moguce da niko nece da igra na Inter!
Nisam imao vremena da igram kladu, u petak mi je bio rodjendan i tek sam sinoc dosao kuci pa tako da sam propustio ovo kolo! ko zana zasto je to dobro!
Begunac pocele su svabe tu se kladim na tebe!!!
 

Back
Top