NAJLEPSI DEO BEOGRADA:))))

Voždovac mi je nekad bio prelep, sad se prilično urbanizovao, ali tu živim, pa ga volim po difoltu. Veoma volim Mirijevo. Miran kraj, pun zelenila, parkići, niske zgrade, a imaš sve što ti treba. Prevoz je isto super, vozim se pola sata do centra. Sa Voždovca gde sam bliža centru sam se ponekad duže vozila. :D
 
Dobila sam komentar na post kako je moguće da mi se sviđa Mirijevo, od neke osobe koja ga organski ne podnosi. Ne vidim nikakve negativne strane Mirijeva. Porodičan kraj, prepun zelenila, čistiji vazduh, brdo parkića koji su čitavi, blizu škole, nekoliko vrtića, pijaca, maltene nov dom zdravlja, veliki marketi, nema solitera, miran kraj gde možeš noću k'o čovek da spavaš. Prevozom se brzo stiže do centra, ponekad sam brže stizala nego sa Voždovca, a bukvalno sam, ako prevoz radi kako treba što nije slučaj u poslednje duže vreme, na manje od 10 min od Slavije. Rado bih živela u tom kraju.

Uistinu, i po Mirijevu sve više grade, ali još uvek je najlepši kraj za mene.
 
Београд има неколико најлепших делова а сви су они помало скривени од очију туриста - Сењак, Неимар, Професорска колонија, Његошева, Крунска, део испод Васине.

Ako je tebi ideal da zivis u Krunskoj i da se po ceo dan gusis od saobracajnog dima onda u redu, ali taj deo grada se ne istice ni po cemu osim po kolicini saobracaja.
 
Припада.

:super: Onda sam početak Čarlija čaplina je baš lep deo,brzo se stiže do užeg centra grada,samo što je tamo vazduh malo više zagadjen....one stare zgrade daju baš neki posebni šmek.
6te7fa.jpg
ek28mp.jpg
 
Dobila sam komentar na post kako je moguće da mi se sviđa Mirijevo, od neke osobe koja ga organski ne podnosi. Ne vidim nikakve negativne strane Mirijeva. Porodičan kraj, prepun zelenila, čistiji vazduh, brdo parkića koji su čitavi, blizu škole, nekoliko vrtića, pijaca, maltene nov dom zdravlja, veliki marketi, nema solitera, miran kraj gde možeš noću k'o čovek da spavaš. Prevozom se brzo stiže do centra, ponekad sam brže stizala nego sa Voždovca, a bukvalno sam, ako prevoz radi kako treba što nije slučaj u poslednje duže vreme, na manje od 10 min od Slavije. Rado bih živela u tom kraju.

Uistinu, i po Mirijevu sve više grade, ali još uvek je najlepši kraj za mene.
http://www.blic.rs/vesti/beograd/te...-gadaju-ljude-i-automobile-zaledjenim/k2eplg1 :eek::mrgreen::rotf:
 

Back
Top