APARATI ZA ELEKTRONSKU DOPUNU MOBILNIH TELEFONA
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: APARATI ZA ELEKTRONSKU DOPUNU MOBILNIH TELEFONA

Aktivan član miskov (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano APARATI ZA ELEKTRONSKU DOPUNU MOBILNIH TELEFONA

Kakva su vasa iskustva sa aparatima za elektronsku dopunu.Vasa iskustva,od koje firme,rabati,itd.?
    Naravno pitanje je za vlasnike trgovinskih radnji.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.02.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: APARATI ZA ELEKTRONSKU DOPUNU MOBILNIH TELEFONA

Citat Original postavio miskov
    Kakva su vasa iskustva sa aparatima za elektronsku dopunu.Vasa iskustva,od koje firme,rabati,itd.?
    Naravno pitanje je za vlasnike trgovinskih radnji.

Provizija je tuzna, oko 400din na 10000, mislim da je to negde oko 2,5% (da ne racunam sad...)
    Naravno, ako imate lokal na prometnom mestu uopste ne mora biti zanemraljiva zarada, ali ono sto je mnogo bitnije: 'leba ne jede, a donosi musterije. Jer ako ljudi idu po dopunu na drugu trafiku ili u drugu radnju, tamo ce kupiti i ostalo sto im treba. A i deca su danas luda za sms-om.
    I jos jedna caka...novac ne morate da uplatite odmah firmi preko cijeg terminala radite, tako da mnogi to koriste da kreditiraju sami sebe i premoste se nekom paricom. Naravno posledica toga je da vam privremeno iskljuce terminal, ali po uplati sve opet radi. To je ono kad vam neko kaze "ne rade nam trenutno dopune". Znaci gazdi je trebala neka parica, pa je uzeo.

Uf, kako ih izreklamirah...ako neko prodaje ove terminale, neka me postavi za direktora prodaje..ma eskimima bi led prodao , umem , sta cu8)

Aktivan član miskov (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio zzzzzzz
    Provizija je tuzna, oko 400din na 10000, mislim da je to negde oko 2,5% (da ne racunam sad...)
    Naravno, ako imate lokal na prometnom mestu uopste ne mora biti zanemraljiva zarada, ali ono sto je mnogo bitnije: 'leba ne jede, a donosi musterije. Jer ako ljudi idu po dopunu na drugu trafiku ili u drugu radnju, tamo ce kupiti i ostalo sto im treba. A i deca su danas luda za sms-om.
    I jos jedna caka...novac ne morate da uplatite odmah firmi preko cijeg terminala radite, tako da mnogi to koriste da kreditiraju sami sebe i premoste se nekom paricom. Naravno posledica toga je da vam privremeno iskljuce terminal, ali po uplati sve opet radi. To je ono kad vam neko kaze "ne rade nam trenutno dopune". Znaci gazdi je trebala neka parica, pa je uzeo.

Uf, kako ih izreklamirah...ako neko prodaje ove terminale, neka me postavi za direktora prodaje..ma eskimima bi led prodao , umem , sta cu8)
    2,5% zarada i jos ako ti musterija plati karticom,onda si u minusu 0,5%

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.02.2006.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio miskov
    2,5% zarada i jos ako ti musterija plati karticom,onda si u minusu 0,5%
    Pa da, zato opet mnogi i drze samo dopune na karticama, ali ja ipak mislim da je dobra fora za privlacenje ljudi. A taj sto placa karticom, kupice valjda jos nesto kod vas, majku mu... Ali da ne pametujem vise, nadam se da sam bio od pomoci, pozdrav.

Slične teme

1. Da li ste zavisnici mobilnih telefona?
    Autor dobricko u forumu Arhiva
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 27.12.2006., 14:31
  2. Prodavnica mobilnih telefona
    Autor NetExpress u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.11.2006., 21:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku