fatalna zena ..

pcelica

Primećen član
Poruka
590
kakava je to zena za vas?
nedostizna? misteriozna? ona koja nije svesna svog sexipila? ona koja to jeste i koristi ga? ili ga ne koristi. fenomenalna riba koja vas moze izludeti pogledom?
ona zbog koje biste prekrsili neke svoje principe?
da li ste upoznali neku takvu? itd..
 
Hm, unapred se izvinjavam ako se ovo nekom ne dopadne...ali fatalna zena je samo i jedino STEREOTIP, slika koja ne postoji (sem u muskoj fantaziji)...Kao sto su to i (idealna) majka, svetica, ***** i tome slicno...ili, drugim recima, fatalna zena je musko sredstsvo da nas postave u nekakve fiokice kako bi s nama lakse izasli na kraj, lepeci nam te svoje lazne etikete...i sto je najgore, mi to prihvatamo...Dok je, na primer, cedna devojka simbol neznog i podatnog bica, koje ceka svog princa na belom konju koji ce je uciniti "postenom zenom", fatalna zena je opasna zavodnica, koja preti toj idili bracnog zivota i cesto odvlaci "sirotog" muskarca u propast...Fatalne zene postoje samo u holivudskim filmovima, koji sluze odrzavanju takvih stereotipa. U stvarnosti, postoje beskrajno razlicite zene, od kojih mnoge jesu privlacne i zavodljive, ali samo ako su u tome potpuno spontane. Moj savet svim devojkama je da nikad ne pokusavaju da od sebe naprave fatalnu zavodnicu, jer ce samo ispasti smesne. Be yourself!
 
Ima tu istine... fatalne zene postoje samo u filmovima! Recimo kao ona iz James Bonda sto ubija muskarce stiskanjem butina... miss "onatop". Da ima takvih bas bi volio da se sretnemo za jedno rvanje. :))
 
ne mislim da fatalna zena mora biti opasna zavodnica, htela sam da cujem od tipova koja zenska osobina njih, licno, ostavlja bez daha.
to moze biti nesto sasvim obicno, npr. kako ih gleda, i sigurna sam da se razlikuje od tipa do tipa. pa eto...
 
Nico:
Hm, unapred se izvinjavam ako se ovo nekom ne dopadne...ali fatalna zena je samo i jedino STEREOTIP, slika koja ne postoji (sem u muskoj fantaziji)...Kao sto su to i (idealna) majka, svetica, ***** i tome slicno...ili, drugim recima, fatalna zena je musko sredstsvo da nas postave u nekakve fiokice kako bi s nama lakse izasli na kraj, lepeci nam te svoje lazne etikete...i sto je najgore, mi to prihvatamo...Dok je, na primer, cedna devojka simbol neznog i podatnog bica, koje ceka svog princa na belom konju koji ce je uciniti "postenom zenom", fatalna zena je opasna zavodnica, koja preti toj idili bracnog zivota i cesto odvlaci "sirotog" muskarca u propast...Fatalne zene postoje samo u holivudskim filmovima, koji sluze odrzavanju takvih stereotipa. U stvarnosti, postoje beskrajno razlicite zene, od kojih mnoge jesu privlacne i zavodljive, ali samo ako su u tome potpuno spontane. Moj savet svim devojkama je da nikad ne pokusavaju da od sebe naprave fatalnu zavodnicu, jer ce samo ispasti smesne. Be yourself!

Svaka ti na mestu.
Svako treba da bude ono sto jeste i bice BAR za nekog fatalan 8)
 
Mrav, to su sad varijacije na temu :) za mene je to bas takav osecaj kao sto sa opisao, zaljubljenost je nesto drugo, bio sam mnogo puta zaljubljen, al nikad ovako nesto nisam osecao...
 
zavisi kakav te period u zivotu drma, u kom si raspolozenju
fatalna zena je mit, pa ako si u fazonu da je trazis mozes i da se istripujes i to sasvim lagano, u principu svaka riba ima nesto zbog cega je ok, pa ako se tripujes na pozitivno onda mozes da upadnes u tu legendarnu nebulozu iz koje se tesko izlazi
 

Back
Top