Srbomrzscu Del ponte krivi srbi sto su zivi
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 271

Tema: Srbomrzscu Del ponte krivi srbi sto su zivi

Primećen član Sorab1 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Srbomrzscu Del ponte krivi srbi sto su zivi

POGANA KARLA
    Karla del Ponte izvređala Srbe nazvavši ih nedostojnim ulaska u Evropsku uniju, jer su, po njenoj oceni, glupi i nekulturni
    BEOGRAD - Izjavom da "Srbija nema pameti ni kulture za ulazak u EU" glavna tužiteljka haškog tribunala Karla del Ponte na nedopustiv način izvređala je građane Srbije. Predstavnici vodećih političkih stranka juče su u izjavama za Kurir izjavu Del Ponteove ocenili kao "glupavu, uvredljivu i fašističku"!

Del Ponteova, koja ne krije da je jedan od najžešćih protivnik ulaska Srbije u EU, u opširnom razgovoru za ljubljanski Dnevnik po ko zna koji put ponovila je svoje protivljenje idejama o popuštanju Srbiji u njenom približavanju EU.

- Dok se ne reši svojih ratnih zločinaca, Srbija nema pameti niti kulture za ulazak u EU - "vrisnula" je Del Ponteova obraćajući se slovenačkoj javnosti. Generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić u izjavi za Kurir kaže da je izjava Karle del Ponte "pokušaj opšte kampovi silovanjadiskvalifikacije srpskog naroda".

DOK JE MENE ŽIVE

- Nakon Miloševića, Karadžić i Mladić su najodgovorniji za zločine koji su počinjeni u bivšoj Jugoslaviji. Obnova pregovora sa Srbijom bila bi vrlo slaba poruka za Beograd. Bez hvatanja Karadžića i Mladića, bez potpune saradnje sa Hagom, to bi bila pogrešna ideja. Mladića i Karadžića potrebno je uhapsiti još ove godine, po mogućnosti pre septembra, dok sam ja još tu - istakla je Karla, dodajući da će, ako se to ne dogodi, odluku morati da donese Savet bezbednosti UN.

RUPEL JE ŠOKIRAO

Karla del Ponte kritikovala je izjavu slovenačkog ministra spoljnih poslova Dimitrija Rupela da Srbiji ne bi trebalo postavljati prevelike prepreke i da je reč o državi važnoj za stabilnost zapadnog Balkana.
    - Kad sam čula da vaš ministar govori o obnovi pregovora sa Srbijom, bila sam šokirana. Zna da se tako šalju lažne poruke. Naravno da svi želimo da Srbija uđe u Evropu. Odlično. Ali, ni korak napred ne sme da napravi Srbija koja štiti ratne zločince. To ne možemo prihvatiti, mislim da to ne može ni vaš ministar - poručila je Slovencima Del Ponteova.

- To je jedna rasistička teza i najgori mogući nacistički govor mržnje - kaže Vučić, dodajući da je Hitlerov miljenik Julijus Štrajher sa svojim rasističkim teorijama mala maca u odnosu na Karlu del Ponte.

- E, takav je njen odnos generalno prema Srbima i njihovom učešću u događajima u bivšoj Jugoslaviji, i ne samo njen već jednog dobrog dela zapadnih političara - kaže Vučić, dodajući da haška tužiteljka ovakvom izjavom "samo pokazuje koliko mrzi srpski narod".

I funkcioner DSS Nebojša Bakarec izjavu Karle del Ponte ocenjuje kao "jadnu i neinteligentnu".

- Pa šta sad!? Ispade da je ceo srpski narod glupav i nekulturan zato što Mladić nije u Hagu! Pa ne držimo mi Mladića u CZ, pa da ga ne damo! Možda je negde na Kanarskim ostrvima kao Gotovina.

Karla del Ponte takvom izjavom čini istu grešku kao Marti Ahtisari kada je onomad svalio krivicu na srpski narod u celini, i na taj način urušio svoj ionako poljuljani kredibilitet. Neće biti da je ceo srpski narod glupav i nekulturan kao što kaže Karla u svojoj glupavoj izjavi - kaže Bakarec, dodajući da bi Srbija "zbilja bila jadna i glupava kada bi njome vladala Karla del Ponte".
    Portparol DS Jelena Marković smatra da izjava Karle del Ponte samo "dodatno i bezrazložno komplikuje odnose Srbije i međunarodne zajednice i povećava animozitet i nepoverenje koje građani već imaju prema sudu u Hagu".

- Srbija treba da ispuni sve međunarodne obaveze koje je preuzela, ali pretnje i uvrede nisu put ka tome - kaže Markovićeva, dodajući da će Srbija uskoro biti dovoljno politički zrela i razvijena da bude punopravan član EU.
    Iako su vodeće stranke osudile prljavi jezik Del Ponteove, zanimljivo je da nijedan državni organ do zaključenja ovog našeg izdanja nije zvanično reagovao na nedopustiv ispad glavne haške tužiteljke!

(D. N.)
    Ovo nije ni iznenadjujuce, nije ni iznenadjujuce da "demokrate" sve ovo pljuvanje primaju i radosno ih salju na srpski narod. Ds je odmah nakon presude, odmah izjavio da je haski sud u pravu u svemu i da sa njim mora da se saradjuje i da oni koji to nece nisu ljudi.

Sud koji je rekao "sto niste napustili hrvatsku, kad vas nisu hteli", sud koji je ignorisao svedoke koji su culi naredjivanje orica da sve srpsko pokolje, sud koji je sudio prvenstevnu oricu zbog pobijene stoke a ne pobijenim srbima, sud koji je ignorisao konc logore za srbe. Da imate dusu "demokrati" pekle bi vas suze srba i srpkinja koji su preziveli kampovi silovanja, srba i srpkinja koji ne mogu da zaborave na klanja i silovanja srba i svojih namjmilijih.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Podrazumevano Re: Srbomrzscu Del ponte krivi srbi sto su zivi

Карло Дел Понте је изгледа рођени брат Мадлен Олбрајт. Патолошка мржња. А и Ахтисари им је неки род ...

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Карло и Мадлен и Ахтисари срца три

Poznat jeremijabg (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

a sve lepsi-a od lepse-g.milina ih gledati!

Primećen član
    Učlanjen
    08.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

...........rekao ja Vama..da sa svojim nacinom razmisljanaja nema u E.U.....svi koji zele prihvacaju standarde...ok neko ne moze pokaze mu se dobra volja.... malo se popuste kajasi...sagledajte malo vrlo crni scenarij....kosovo ce u E.U...kao samostalni.......moze Vam se desiti da vam Sandžak bude štrik oko vrata.....ako se Vojvodina Srijem Backa i Banat odluce za standarde E.U...i njima ce netko vec pomoci da odu ...ljudi crno Vam se pise ako nastavite takvim tempom.....ostat cete crna rupa........dajte ugledajte se na Crnogorce.....

Poznat jeremijabg (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

koja govedoglava stoka nas mrzi,prosto mi drago sto nisu za nas!

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

BEOGRAD - Izjavom da "Srbija nema pameti ni kulture za ulazak u EU" glavna tužiteljka haškog tribunala Karla del Ponte na nedopustiv način izvređala je građane Srbije.
    Ajde, recimo Carla da si u pravu, a zašto onda nećete ni HRVATSKU primiti u EU!?

Ukratko, ne gnjavi kokoško obična!
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Zainteresovan član apolid (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pravi tekst koji pokazuje na kako prost nacin Kurir koristi glupost svojih citalaca. Jednostavno, pomesa se malo istine sa mnogo lazi i eto pravog recepta.

Kljucna recenica u celom tekstu je ona Karlina naravno- Dok se ne reši svojih ratnih zločinaca, Srbija nema pameti niti kulture za ulazak u EU - gde je akcenat na drzavi Srbiji sa svojim organima a ne na Srbima.

Postoji velika razlika izmedju drzavnih aparata i funkcionera koji te aparate cine od celokupnog srpskog naroda.

Prosto imam osecaj da radikali vole da se pecaju na kurirske cake.

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio apolid
    Pravi tekst koji pokazuje na kako prost nacin Kurir koristi glupost svojih citalaca. Jednostavno, pomesa se malo istine sa mnogo lazi i eto pravog recepta.

Kljucna recenica u celom tekstu je ona Karlina naravno- Dok se ne reši svojih ratnih zločinaca, Srbija nema pameti niti kulture za ulazak u EU - gde je akcenat na drzavi Srbiji sa svojim organima a ne na Srbima.

Postoji velika razlika izmedju drzavnih aparata i funkcionera koji te aparate cine od celokupnog srpskog naroda.

Prosto imam osecaj da radikali vole da se pecaju na kurirske cake.
    A ti na Karlu

Zainteresovan član apolid (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa da, od radikala nisam ni ocekivao nesto mudro kada se upecaju na sopstvenu glupost, nego da se koriste jeftinim forama i fazonama

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio apolid
    Pa da, od radikala nisam ni ocekivao nesto mudro kada se upecaju na sopstvenu glupost, nego da se koriste jeftinim forama i fazonama
    Uzvracam

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Kome je Karla dobra moze da je nosi kuci a i da je PREPARIRA....radi dugotrajnosti svog misaonog divljenja................ebiga.................

Ističe se Arnold_Layne (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

opsa, neko je nervozan jer puca na svetskom planu...

ne obazirite se, ona ne odlučuje o ulasku u EU.
    Aristotel: "Drag mi je Platon, al' mi je Draza Mihajlovic"
    -----------------------------------------------------------------------------------
    "Nijedna maca koja voli ribu nije takva da je ne mozemo nesto nauciti. Nijedna maca bez repa nece se igrati sa gorilom. Mace s brcima uvek vole ribu. Nijedna maca koju mozemo nesto nauciti nema zelene oci. Nijedna maca nema rep ako ima brkove. Prema tome, nijedna maca sa zelenim ocima nece se igrati sa gorilom."

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Cool Re: Srbomrzscu Del ponte krivi srbi sto su zivi

Citat Original postavio Arnold_Layne
    opsa, neko je nervozan jer puca na svetskom planu...

ne obazirite se, ona ne odlučuje o ulasku u EU.
    Svakako!!! Tribunal nije više u fokusu, a babetini uskoro ističe mandat u tužilaštvu istog!!! Muškolika klimakteruša je evoluirala u istorijsku bruku međunarodnog prava i postala je sinonim profesionalnog beščašća i licemjerja!!! To je izuzetno frustrira pa nemoćno skače iz greške u grešku!!! Potpuno je izgubila u vidu da je ona samo mali točkić u funkciji sredstva za ostvarivanje interesa centara moći i d je kao takva potpuno POTROŠENA (čitaj: istekao joj rok trajanja)!!! Prioriteti tih moćnika su izuzetno promjenljivi, a to babac neće da prihvati pa se unaokolo provaljuje u svojim javnim nastupima uzimajući sebi za pravo da prijeti sredstvima (mjerama) prisile na koje ne da nema uticaj, već i sama zavisi od istih!!!
    Babac je providan svima oko nje, samo što to još jedino ona sama ne konta!!!
    Kad je neko neupućen sluša stekao bi utisak da je sam Buš u svojim postupcima zavisan od njenih odluka!!!
    Obična ljudska moralna, fizička i profesionalna nakarada!!!

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Podrazumevano НАКАРАДИ - Del ponte - krivi Срби sto su zivi

Citat Original postavio Rainbow Six
    Svakako!!! Tribunal nije više u fokusu, a babetini uskoro ističe mandat u tužilaštvu istog!!! Muškolika klimakteruša je evoluirala u istorijsku bruku međunarodnog prava i postala je sinonim profesionalnog beščašća i licemjerja!!! To je izuzetno frustrira pa nemoćno skače iz greške u grešku!!! Potpuno je izgubila u vidu da je ona samo mali točkić u funkciji sredstva za ostvarivanje interesa centara moći i d je kao takva potpuno POTROŠENA (čitaj: istekao joj rok trajanja)!!! Prioriteti tih moćnika su izuzetno promjenljivi, a to babac neće da prihvati pa se unaokolo provaljuje u svojim javnim nastupima uzimajući sebi za pravo da prijeti sredstvima (mjerama) prisile na koje ne da nema uticaj, već i sama zavisi od istih!!!
    Babac je providan svima oko nje, samo što to još jedino ona sama ne konta!!!
    Kad je neko neupućen sluša stekao bi utisak da je sam Buš u svojim postupcima zavisan od njenih odluka!!!
    Obična ljudska moralna, fizička i profesionalna nakarada!!!
    Е што волим кад је овако "улепшаш"

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ma koja bre Del Ponte?? Gaborcina napacena isto kao i ona Kandicka,Biserko,Vuco,Liht i ostala bagra nedojeb_ana.
    Cujem da je ona Kandicka za nekog siptara bila udata .Pa takvima samo siptar moze da umoci zato im je zahvalna do kraja zivota a Srbe mrzi posto je ni jedan nece. Jbg siptar gura **** gde drugi ne bi ni nogu.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente-BG
    Ma koja bre Del Ponte?? Gaborcina napacena isto kao i ona Kandicka,Biserko,Vuco,Liht i ostala bagra nedojeb_ana.
    Cujem da je ona Kandicka za nekog siptara bila udata .Pa takvima samo siptar moze da umoci zato im je zahvalna do kraja zivota a Srbe mrzi posto je ni jedan nece. Jbg siptar gura **** gde drugi ne bi ni nogu.

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Lacibg
    Карло Дел Понте је изгледа рођени брат Мадлен Олбрајт. Патолошка мржња. А и Ахтисари им је неки род ...
    ne mogu a da ne komentiram...

što sam danas čuo za Ahtisarija...njegova izjava da Kosovo mora bit nezavisno, pa prije par dana ova izjava od Carle del Ponte...
    nekima ste očito "balvan# u oku...
    nego da se vratim na Ahtisarija...
    zbog njega sam ovdje i došao..

kako može tako nešto reć tako visoki funkcioner i "diplomata" kad se je (dobro znamo) zalagao da rješenje treba biti kompromisno...

mislim sa ovakvim istupom totalno se je razotkrio na čijoj je strani..

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MalaKosava
    ...........rekao ja Vama..da sa svojim nacinom razmisljanaja nema u E.U.....svi koji zele prihvacaju standarde...ok neko ne moze pokaze mu se dobra volja.... malo se popuste kajasi...sagledajte malo vrlo crni scenarij....kosovo ce u E.U...kao samostalni.......moze Vam se desiti da vam Sandžak bude štrik oko vrata.....ako se Vojvodina Srijem Backa i Banat odluce za standarde E.U...i njima ce netko vec pomoci da odu ...ljudi crno Vam se pise ako nastavite takvim tempom.....ostat cete crna rupa........dajte ugledajte se na Crnogorce.....

aha. hoces da kazes da treba da sprovedemo genocid nad Srbima u Hrvatskoj, one koje su ostali pobijemo, da izbeglice mitraljiramo iz aviona i spalimo im kuce i svu ostalu imovinu - i tek onda cemo ispuniti te "evropske standarde" koje vi Hrvati vec ispunjavate?

ne brini se ti ustaso, za zdravlje Srbije. Zdravlje Srbije je svakako nama Srbima daleko bitnije nego tebi.

Primećen član
    Učlanjen
    08.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jerry Ropero
    aha. hoces da kazes da treba da sprovedemo genocid nad Srbima u Hrvatskoj, one koje su ostali pobijemo, da izbeglice mitraljiramo iz aviona i spalimo im kuce i svu ostalu imovinu - i tek onda cemo ispuniti te "evropske standarde" koje vi Hrvati vec ispunjavate?

ne brini se ti ustaso, za zdravlje Srbije. Zdravlje Srbije je svakako nama Srbima daleko bitnije nego tebi.
    ....postovani... sve mi je jasno sto si napisao...ali zasto me vrijedjas.....ja nisam ustasa....ja od kada sam ovdje nisam jos nasao gdje si ti napisao nesto sto nije vodilo krajnjem ektremizmu oliti ga radikalizmu......bit ce da imas traume iz zivota......zasto si toliko ogorcen na ljude koji ovdje samo iznose svoja misljenja...od zelja koje se ovdje pisu ionako nema nista...jer da se pita neke ovdje davno bi bacili atomic bombu.....jedni na druge....s toga nemoj se zivcirati...uzmi neku cugu i odmori se malo.....preporucio bih ti da malo odes i na bolovanje....pozdrav iz Osijeka.....

Zainteresovan član Polly Jean (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

"Srbomrzscu Del ponte krivi srbi sto su zivi".

Gramatika i pravopis ovog naslova govore koliko su primitivni oblici života koji ovde pljuju po gospođi del Ponte,te ni ona,ni mi obrazovani ne treba da obraćamo nikakvu pažnju na njih.

Primećen član sunflowerv (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

BEOGRAD - Izjavom da "Srbija nema pameti ni kulture za ulazak u EU" glavna tužiteljka haškog tribunala Karla del Ponte na nedopustiv način izvređala je građane Srbije.
    Ovo me uopste ne cudi, verovatno je bila na ovom forumu.

Primećen član bogibatina (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

...karla me podseca na sliku dorijana greja...

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio sunflowerv
    Ovo me uopste ne cudi, verovatno je bila na ovom forumu.
    Suncokretiću mali, Ne sudi po sebi o drugima!
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Polly Jean
    "Srbomrzscu Del ponte krivi srbi sto su zivi".

Gramatika i pravopis ovog naslova govore koliko su primitivni oblici života koji ovde pljuju po gospođi del Ponte,te ni ona,ni mi obrazovani ne treba da obraćamo nikakvu pažnju na njih.
    Jel' tako??? GOSPOĐA Del ponte??? Vi ''obrazovani'' i ostali ''napredni oblici života'' (bečka škola)???
    E pa onda nek ti bude, a sad tako ''obrazovan'' i ''naprednog oblika života'' malo nastavi da ne ''obraćaš pažnju'' na ovaj forum!!!! ''Obrazujte'' se i ''napredujte'' i dalje, a ostatak nas poštedite svog ''bogatstva mudrosti i obrazovanja''!!! ops: ops:

Slične teme

1. Ahtisari-Srbi krivi kao narod----
    Autor opanak u forumu Politika
    Odgovora: 296
    Poslednja poruka: 02.04.2009., 21:06
  2. Del Ponte: Srbi najviše krivi
    Autor porin50 u forumu Politika
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 20.12.2007., 16:21
  3. Zar su Srbi krivi?
    Autor was u forumu Politika
    Odgovora: 17