MLADIĆ KOŠTAO 1,5 MILIJARDI EVRA

sw-darthBEN

Aktivan član
Poruka
1.135
Izostanak pune saradnje s Haškim tribunalom do sada je koštao Srbiju milijardu do milijardu i po evra.

Reč je o propuštenim investicijama, dobijanju kredita i uopšte koristi od rejtinga koji bi bio značajno veći da je Beograd prošle godine potpisao Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, pišu Večernje novosti.

Istovremeno, Srbija je zbog toga što nije uhapsila Ratka Mladića naškodila značajno svom kredibilitetu u EU, koji je trenutno na najnižem nivou od demokratskih promena iz 2000, rekao je u razgovoru za list funkcioner EU koji je želeo da ostane anoniman.(B92)

Kostace on i vise ,videcete ,cak i nase zivote .
 
Ала га израчуна - свака му част !
a093.gif


Јел то нека нова кампања за хватање Младића ?
c026.gif


Ај сад, да нас мало наватају на лову. Хехехе . Тешко ...
 
sve u zivotu kosta. i kad imas decu kostaju te. i kad imas prijatelje kosta te da odes kod njih na slavu, svadbu, ispracaj . trebas kupiti neki poklon, dati novac, trebas i ti ponekad njih zvati kod sebe i opet za to treba novac.

naravoucenije; sve u zivotu kosta i sve je stvar izbora

ja mladica ne bih izdao pa sve da mi obecaju 150 milijardi. ko je izdajom i prodajom ljudi stvarao egzistenciju - taj se nije usrecio.

naravno ima nekih "srba" koji bi i rodjenu kevu i oca prodali za 50e. no hvala Bogu dragome da ja nisam takav.
 
Hahahaha, dosta mi ovih sto bi se prodali za sitne pare.. Neko ce reci, sitne pare 1,5$..
Nije rijec o tome.. Koliko bi racunica iznosila u ovim uslovima da Djindjic nije predao Slobu..
Vjerujem da bi se cifra para koja bi nam neko "DAO" kretala u stotinama milijardi dolara, i evo vec smo od kako smo Slobu predali Hagu, toliko napredovali da ne znamo sta cemo od srece i napretka..
 
Lacibg:
Ала га израчуна - свака му част !
a093.gif


Јел то нека нова кампања за хватање Младића ?
c026.gif


Ај сад, да нас мало наватају на лову. Хехехе . Тешко ...
Bedno je to kolega Laci, "anonimni izvori, daju nicim zasnovane procene, LDP partijskom servisu"...

Valjda misle da su Srbi prostitutke, kao sto su oni, pa ce ovakvim glupostima da nas nateraju da prodamo dostojanstvo.

Ma ne bih izrucio Mladica ni da je kostao 105 milijardi !
 
А да ли се неко сећа носоње Батића, који је на ТВ говорио да на граници чека 7 милијарди долара само да падне СПС и Слоба ??? Богу хвала, Ја гледао лично и чуо, и запамтио ! Тако да нико не може да ми каже да то није истина.

Јефтина лажовска демагогија. Срамота.
 
И, ово се изгледа своди на : "Кад би баба имала моода, била би деда". Баш строго политички ...експертски ... транспарентно ... демократски ... виртуално - дигитално, ултра-мега-гига ...
 
sw-darthBEN:
Izostanak pune saradnje s Haškim tribunalom do sada je koštao Srbiju milijardu do milijardu i po evra.

Reč je o propuštenim investicijama, dobijanju kredita i uopšte koristi od rejtinga koji bi bio značajno veći da je Beograd prošle godine potpisao Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, pišu Večernje novosti.

Istovremeno, Srbija je zbog toga što nije uhapsila Ratka Mladića naškodila značajno svom kredibilitetu u EU, koji je trenutno na najnižem nivou od demokratskih promena iz 2000, rekao je u razgovoru za list funkcioner EU koji je želeo da ostane anoniman.(B92)

Kostace on i vise ,videcete ,cak i nase zivote .

Lopatu u ruke pa na rad. Ne treba srbiji socijalna primanja, islezavanja po ceo dan i antisrpski demagozi. Podsecas me na glumicu MIlenu Dravic sto je izjavila 1993 "nek ih sve pobiju, milosevic mora da zatvori granicu prema bosni. Uopste nas ne interesuju srbi u bosni. Zbog njih ne mozemo na odmor."
 
pa ko je nesposoban u srbiji bice nesposoban i na zapadu. sto neko rece lopatu u ruke i na posao . to st o su neki lenstine , neznalice i neradnici nije kriv mladic.

sanjaju te lencuge i paraziti da ce moci kao u komunizmu da ne rade nista lepo da zive, da izdaju ponesto i prodaju . no ta su vremena prosla, nema vise nikad.

danas ko zeli da ima treba da zasuce rukave i da radi kao konj a ne da serucka po forumima.
 
sw-darthBEN:
Izostanak pune saradnje s Haškim tribunalom do sada je koštao Srbiju milijardu do milijardu i po evra.

Reč je o propuštenim investicijama, dobijanju kredita i uopšte koristi od rejtinga koji bi bio značajno veći da je Beograd prošle godine potpisao Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, pišu Večernje novosti.

Istovremeno, Srbija je zbog toga što nije uhapsila Ratka Mladića naškodila značajno svom kredibilitetu u EU, koji je trenutno na najnižem nivou od demokratskih promena iz 2000, rekao je u razgovoru za list funkcioner EU koji je želeo da ostane anoniman.(B92)

Kostace on i vise ,videcete ,cak i nase zivote .
ako smo zbog Siptara bombardovani i pri tom nam bila naneta steta od oko 4 milijarde maraka koje nam nikada niko nije nadoknadio sta je onda 1,5 milijardi eura koje navodno gubimo zbog naseg SRPSKOG GENERALA(KOJE OPET GUBIMO ZATO STO NAM NE DAJU OVI STO NAS BOMBARDOVASE)
 
jeremijabg:
ako smo zbog Siptara bombardovani i pri tom nam bila naneta steta od oko 4 milijarde maraka koje nam nikada niko nije nadoknadio sta je onda 1,5 milijardi eura koje navodno gubimo zbog naseg SRPSKOG GENERALA(KOJE OPET GUBIMO ZATO STO NAM NE DAJU OVI STO NAS BOMBARDOVASE)


Dosadilo mi da ponavljam ko je krivac za bombardovanje ,ali evo jos jednom, Sloba i retrogradna politika tok rezima.
Zar danas nasi politicari ne bih dali svoja jaja za autonomiju Kosova umesto nezavisnosti ,zar to nije bilo ponudjeno u rezoluciji koju je Sloba olako odbacio (dosta pre bombardovanja) ?
 
sw-darthBEN:
Dosadilo mi da ponavljam ko je krivac za bombardovanje ,ali evo jos jednom, Sloba i retrogradna politika tok rezima.
Zar danas nasi politicari ne bih dali svoja jaja za autonomiju Kosova umesto nezavisnosti ,zar to nije bilo ponudjeno u rezoluciji koju je Sloba olako odbacio (dosta pre bombardovanja) ?
I meni je dosadilo da ponavljam i ispravljam BAS svaki tvoj post koji slucajno pogledam....
'Ne bih' je prvo lice jednine, u ovom slucaju ide 'ne bi', jer je trece lice mnozine.

Ja bih
ti bi
on/ona/ono bi
mi bismo
vi biste
oni/one/ona bi

Ajde sad sam, nije tesko:
 
sw-darthBEN:
Izostanak pune saradnje s Haškim tribunalom do sada je koštao Srbiju milijardu do milijardu i po evra.

Reč je o propuštenim investicijama, dobijanju kredita i uopšte koristi od rejtinga koji bi bio značajno veći da je Beograd prošle godine potpisao Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, pišu Večernje novosti.

Istovremeno, Srbija je zbog toga što nije uhapsila Ratka Mladića naškodila značajno svom kredibilitetu u EU, koji je trenutno na najnižem nivou od demokratskih promena iz 2000, rekao je u razgovoru za list funkcioner EU koji je želeo da ostane anoniman.(B92)

Kostace on i vise ,videcete ,cak i nase zivote .

Ovo je isuvise pojednostavljeno (pitam se sa kojom namjerom :roll: ). Kao prvo investicije zavise od povrata i rizika investiranja u Srbiju a ne od toga da li Srbija saradjuje sa Hagom ili ne. Naravno ne isporucivanje Mladica stvara odredjen nivo politicke nestabilnosti sto povecava rizik, medjutim to je zanemarljivo u poredjenju sa Kosovom i generalnom reputacijom Balkana kao i korupcijom. Dakle za pocetak bilo bi dobro da se ekonomski aspekt tvog posta ispravi!!! Kao drugo, samo budale vjeruju da ce isporucivanje Mladica promjeniti odnos MZ prema Srbiji i prema Srbima. Pravda i onako ne igra skoro nikakvu ulogu u politici (da igra Alija, Tudjman i ostala kompanija bi zavrsili u Hagu) i samo se koristi kao jedna od instrumenata politike. Znaci oni prema nama nemaju negativan stav zbog Mladica vec zbog nekih daleko znacajnijih i dugotrajnijih faktora. Ako mi isporucimo Mladica, onda ce sve biti oko Karadzica, ako i njega isporucimo onda ce naci nesto drugo itd. Zar vas slucaj Milosevica nije nicemu naucio ili vi zbog licnog interesa odbijate da ucite na primjerima iz proslosti?
 

Back
Top