Idemo dalje ....Menjaza !!!

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
M

Mirka šizika

Gost
Posto smo do skora uspesno i rado sakupljali i menjali se slicicama Sara Kej ( vise mame istina nego deca :wink: ) red je da tradiciju MENJAZE nastavimo.

Ako ste mislili da Jagodica Bobica ne moze vise da iskoci ni sa jednog poznatog mesta , pogresili ste. Evo drage nam Jagodice na albumu i slicicama. :roll:

Zato , zapocinjem akciju menjanja slicicama JAGODICA BOBICA , i pozivam vas da mi se pridruzite.

Nek nam je sa srecom ...ko prezivi jos jedan album - pricace.
 
pajamaca:
pu za mene.
irone nemam snorkijevce, nemam pojm ni šta ti je to.
štrumfovi..nisam skupljala..vidim ti si baš mali:lol:

v13.jpg


GORNJI RED> Dule, Malecki, Duda, Guverner (ćale od Maleckog), Tuta (uiu uiu uaaa)
DONJI RED> Zvezdan, Katica (to mu riba), e ovom sam zaboravio ime, Oktopod Oki

Nedostaje mladji brat od Maleckog.
 
Mirka šizika:
:shock: Ne verujem !!!
ladno se secas imena...

Kad se nisam srusila sa stolice ...

Ispravka posle duže pretrage po najprašnjavijim delovima memorije: nije Duda nego Daca a mladji brat od Maleckog se zove Verko
:razz:

Imam dobro pamćenje inače. Kad tad ću se setiti svega, šteta što mi ne podje za rukom u kritičnim situacijama... :wink:
 
AntunTun:
taj profesor zove se chika galeo...ima laboratoriju ono...matori ste a izlapeli...

:D
Čim sam video ono "UJKA Galeo" odmah sam se setio i laboratorije!
P.S. za neke forumašice sam mator čisto iz seksualnih razloga a to sa tobom nema veze jer si muško!
Naime našao sam foru da me manje smaraju. Kažeš lujki - ma mator sam ti ja nema od mene ništa i ona to razglasi. Sa ostalim se dogovorim da ćute da bih bio samo njihov :D
 
nisam rekao tebi vetj ovima shto se ischudjavaju kako se neko setja imena...al ql si ti...previshe se eksponirash al briga me...gde si bio sve ove godine?...pametno ti to za dogovaranje i ja isto tako postavim ultimatum da tjute...jao kad se sazna bitje haos na forumu
 

Back
Top