Fudbalski savez Srbije ili Terzićeva radionica sitnih lopovluka

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
ZATVORENO ZBOG KRAĐE!
locked.gif
 
ZzZzZz:
Nije vam dosudjen cist penal, ali nije ni njima.
Gol Hajduka je bio regularan.
Dobili su dva crvena kartona.
Dosudjen vam je penal u 90. minutu koji ste promasili.
I plus, utakmica produzena za 5 minuta.

I sta je Piksi kriv sto je vash ljubimac Smiljanic promasio penal i sto mu je uhvatio zivu loptu?
Druže, e ovako stoje stvari.
Prvo poluvreme Hajduk pravi preko 20 faulova i dobijaju samo jedan žuti karton zbog prigovora! :x A zaslužili su najmanje 3-4 kartona. Nego sudiji Vićentijeviću je potrebno bilo tek drugo poluvreme da da daje zaslužene kartone iz prvog. Tako je stvorio, SMIŠLJENO PO ZADATKU, napetu atmosferu kod igrača Partizana, po receptu utakmice sa OFK-a, koji su nervozno ušli u završnicu uz batine tipično za seoske lige. KASAPINI su zasluženo dobili 2 crvena kartona. Ko je gledao utakmicu i bio realan mogao je da vidi očiglednu nameru sudije Vićentijevića da stvori haos kao na utakmici istih timova u prošlom prvenstvu kada nije dosudio dva očigledna penala za Partizan, zbog čega je bio kažnjen 4 utakmice nesuđenja. Penal koji je sviran za Partizan je prethodio igranju rukom na gol liniji što je crveni karton koji nije pokazan. Sve je jasno kao dan.

Ne bi bio problem da je sve bilo regularno i da nije sudio Vićentijević. Partizan je gubio i od Mladosti, Voždovca i drugih pa niko nije pominjao regularnost ili neregularnost. Glavni krivci su tada bili za neke uprava, za neke trener, a za neke igrači. Ali ovo je previše. Partizan je pokraden u ovom prvenstvu ma koliko neki pričali neku drugu priču. Ono što mi je sada želja, doduše nerealna, da se Zvezdi dese ovakve utakmice da vidim reakciju vas "pravednika" iz Cigan-male koji ne razlikuju pravdu od kontejnera. Pa bih vas posle pitao kako se osećate. A u fudbalskom savezu se itekako oseća. Smrdi nešto na sve strane. :evil:
 
68Mustang428CJ:
Fluid, ova vasa situaiju u fudbalu je ista onoj koju drugi klubovi imaju u kosarci.
Ovde se radi o ovome u šta sam 100% uveren i iznosim činjenice koje stoje. A ima ih u mojim prethodnim postovima na ovoj i Partiznovoj temi. Neka neko dokaže da nije bilo tako na famoznoj utakmici. Ovima što se javljaju i pričaju gluposti, navijački ostrašćeni i zaslepljeni sumnjivim sjajem njihove Zvezde, a da nisu ni videli utakmicu i sagledali činjenice nemam šta da poručim. Slepilo ne lečim, a nisam ni doktor.

A o košarci možemo da pričamo tamo gde je mesto. Tamo ću ti, prijatelju, objasniti gde je Partizan a gde Zvezda u borbi pod obručima.
 
68Mustang428CJ:
Terzic je glavni krivac sto je Hajduk dobio 2 crvena kartona i sto je velika zvezda Smiljanic promasio penal.

:lol: :lol: :lol:
Da si gledao utakmicu, a nisi mogao, video bi o čemu pričam i što su svi realni ljubitelji fudbala videli.

Da je neko protiv Zvezde ovako sudio i da je utakmica završena ovako kako je završena Partizanova sada bi ti ovde uprkos svemu razjapio ustao u Bjeki i Zeki kao vrhunskim manipulatorima našeg fudbala. Ali i nad popom ima pop, kaže naš narod.
 
68Mustang428CJ:
Kad Partizan "biva ostecen" (kao u fudbalu) onda treba poceti 3. svetski rat. Ali kad drugi timovi budu osteceni u drugim sportovima, onda nikog ne treba biti briga, jer vazno je samo da Partizan ne bude ostecen.
Ne znam ko je gde oštećen. Da li je neko oštećen ako gubi 11:0 u pobedama? Pre bih rekao da taj ne zna. O oštećenju možemo da govorimo kao o oštećenju mozga poraženih. :-D
 
rema:
Ahahahah ma daj nas fudbal-taj Smiljanic - pa mene bi bila sramota da mi golman uhvati "zivu" kod penala.Idi bre decko uci malo da sutiras na nekom skolskom.
Ne radi se ovde o promašenom penalu, nego o nečem mnogo težem.
Inače, Smiljanić je do ovog penala bio siguran izvođač u Partizanu.
Znači ne pratiš a hoćeš da diskutuješ o tome.
 
terzic je cigancina isto ko pixet...
pa ovaj ga postavio za predsednika? :shock:
ciganima odgovara zbog usluga i namestanja, pa mogu da se prave ''pametni'' i ''objektivni''
i da podrzavaju fss i ostala g.ovna
isto tako mogu da postave i 11 cigana da igraju za reprezentaciju...
....da bi pixet prodao ''reprezentativce'' za vece pare...

to je nase vidjenje,a vi cigani nastavite da uzivate u ''titulama'' i ''pobedama''
prvi u selu......boli vas ...
fk seoska zvezda
 

Back
Top