Gif animacije

Google pokaze jos vise pogodaka 3.760.000 :)
Dakle, stvarno ne razumem zasto ljudi ne koriste te pretrazivace. Toliko korisnih informacija, pomoc, ideje dobijam SVAKI DAN koristeci ih ali ne, uvek se nadje neko da pita..
Isto kao da u sred Terazija neko pita - ima li neki kiosk za novine u blizini? Sta biste mu rekli osim "pa covece osvrni se oko sebe"..
 
codemaker:
Google pokaze jos vise pogodaka 3.760.000 :)
Dakle, stvarno ne razumem zasto ljudi ne koriste te pretrazivace. Toliko korisnih informacija, pomoc, ideje dobijam SVAKI DAN koristeci ih ali ne, uvek se nadje neko da pita..
Isto kao da u sred Terazija neko pita - ima li neki kiosk za novine u blizini? Sta biste mu rekli osim "pa covece osvrni se oko sebe"..
Codemaker, ni jedna tvoja izjava na ovom forumu nije bila bez nekog sarkazma.
Zasto si toliko isfrustriran??? Imas dioptriju +13 ili si tezak 155kg???
 
ljubafm:
Codemaker, ni jedna tvoja izjava na ovom forumu nije bila bez nekog sarkazma.
Zasto si toliko isfrustriran??? Imas dioptriju +13 ili si tezak 155kg???
Codemaker je upravu, ovaj slucaj je prelijen i ne zasluzuje nista bolji odgovor od onog kojeg je dobio.
Sem toga, pokusaj da ne vrijedjas clanove koji ovaj forum pokusavaju da vrate na stare staze uspjeha i koji su na njemu mnogo, mnogo duze od tebe.
 
Hmmm.. Za vrijedjanje su predvidjene i sankcije Pravilnikom... te molim vas da se uzdrzite od vrijedjanja..

Ako niste posobni da nadjete sami, postavite pitanje, ljudi vam daju odgovor, i jos na to uvreda umjesto hvala..
 
ljubafm:
Codemaker, ni jedna tvoja izjava na ovom forumu nije bila bez nekog sarkazma.
Zasto si toliko isfrustriran??? Imas dioptriju +13 ili si tezak 155kg???
- Dioptriju nemam
- Tezak sam taman kako treba +- 2kg
- Nisam isfrustriran, samo pokusavam objasniti ocigledno (sto tebi i ne koristi)

Ajde, sedi pa razmisli.
Pitao si nesto sto je najlakse (zapravo nista lakse) naci preko interneta, koristeci google. To verujem da i sam dobro znas. A ipak pitas. Kad ti ukazem na analogiju sa kioscima (kioksima sto rece Balasevic), ti prelazis na vredjanje.
Sta da ti covek kaze no da te uputi tamo gde ces naci odgovor na pitanje.

Primera radi, nocas sam nesto radio i trebala mi je tacna sintaksa neke JS funkcije. Znam za nju, korisio vec ali me je mrzelo da trazim po starim kodovima, knjigu sam pozajmio pre desetak dana. Sta sam sad trebao da tresnem pitanje ovde? Pa da mi kazu ljudi da zaboga vidim na google? Naravno da sam posetio google, za 10 sekundi nasao odgovor, za narednih 10 sekundi nastavio sa radom...

O tome ti pricam, ali dzaba tebi pricati, lakse je pokusati vredjati.

Pa i to vredjanje nece ici, ne moze me vredjati. Ne vredja mene neznalica (ili lenstina u tvom slucaju), bez obzira na sve, pokusam da pomognem.

Dakle, pre nego sto postavis glupo pitanje, proveri sta ima google da kaze povodom toga, veruj mi bice ti mnogo jasnije sta sam ti ovde napisao. A ako ne mozes da shvatis napisano kao dobronamerno - nije ti onda ostalo ni nibl mozga.
 
Ako je sarkazam nekome u sred biblioteke na pitanje "gde ima neka knjiga" odgovoriti "osvrni se oko sebe dete" -onda se slazem da je to sarkazam.
Mada se ja u zivotu uvek trudim da ljudima pomognem ali mnogima ne treba pomoc vec motka da se trgnu iz lenjosti.. i da pocnu da razmisljaju malo vise...
 
1. Lepo sam postavio pitanje na ovom forumu: da li neko zna neku adresu sa gif animacijama. Već u drugoj rečenici (bukvalno) ti odgovoaraš: «Uvek se nađe neko da pita...» i tako redom.

2. Ako ti se neko pitanje, iz bilo kog razloga ne dopada, zašto se smatraš pozvanim da baš ti moraš odgovoriti na njega. Je li ovo možda tvoj privatni forum. Jesam li ti došao na gajbu, na vrata da te pitam nešto. «Uvek se nađe neko da pita...» - dosađujem ti, šta li?

3. Čak i da je ovo tvoj privatni forum, postoji hiljadu i jedan razlog zbog kojeg neko može postaviti pitanje o adresi sa gifovima. Možda je neko totalni početnik, neka vrsta vanzemaljca na Terazijama, koji ne zna ni kako se diše ovde na Zemlji, ni kako se korača (na mreži), a kamoli da zna gde su novine. Ako se samo malo osvrneš, videćeš da si i sam, pre nekog vremena bio taj.

4. Čak i ne-početnici mogu imati gomilu razloga za takvo pitanje: Dial up ograničenja sa dugim Google-ovim pretragama, nesnalaženje sa Googlom, ili je neko jednostavno, tog trenutka, procenio da je bolje da čuje iskustva drugih u skidanju gifova. Dakle u samom pitanju nema ničeg nenormalnog, postavljeno je vrlo razumljivo i korektno.

5. Tvoji odgovori, međutim, nisu uopšte puni sarkazma, to je blaga kvalifikacija. Ti si drzak dečko. Jesi li čuo nekad za nešto što se zove dobro domaće vaspitanje. To je ono gde si malčice načet, tvoj osnovni kod je tu nedorađen i na forumu sam sebi praviš neku vrstu terapije. Prelistaj svoje odgovore ljudima i udubi se malo u svoje reči.

6. Ako već neko drugi treba da te vaspitava, ispravan odgovor na moje pitanje bio bi: «To je vrlo lako. Idi na Google, ukucaj to i to...», ili nešto slično. U tom slučaju imao bi moje puno poštovanje (i ne samo moje). Ovako, pridružujem se onima koji misle da ti nije mesto ovde, dok malčice ne porasteš, u nekom čisto ljudskom, elementarnom smislu.
 
ocean:
1. Lepo sam postavio pitanje na ovom forumu: da li neko zna neku adresu sa gif animacijama. Već u drugoj rečenici (bukvalno) ti odgovoaraš: «Uvek se nađe neko da pita...» i tako redom.
Ajmo redom, kad se vec decko nasao pozvanim da objasnjava objasnjeno...
Pa naravno da se uvek nadje neko da pita nesto, na sta svaka baba koja zna da upali racunar, moze preko googla naci odgovor. Ili ti nisi ni cuo za google? Procitaj pitanje koje si postavio jos jednom, pa se nasmej sam sebi, ako si iskren.

ocean:
2. Ako ti se neko pitanje, iz bilo kog razloga ne dopada, zašto se smatraš pozvanim da baš ti moraš odgovoriti na njega. Je li ovo možda tvoj privatni forum. Jesam li ti došao na gajbu, na vrata da te pitam nešto. «Uvek se nađe neko da pita...» - dosađujem ti, šta li?
Nisi kvalifikovan da mi dolazis na gajbu.
Nije to moj provatni forum, to je JAVNI forum, na kome ja kao i ti imamo pravo da pisemo. Ako nisi zeleo da ti ja ili Marko ili Pera ili Janko odgovore, molim te da ubuduce taksativno navedes koji od clanova ne bi trebalo da ti odgovore, jer te ne zanima njihovo misljenje o tvom totalnom neznanju. Ja ne odgovoaram kad mi se neko pitanje dopada ili ne, vec kad smatram da treba da odgovorim. Odluku o tome donosim ja a ne ti.


ocean:
3. Čak i da je ovo tvoj privatni forum, postoji hiljadu i jedan razlog zbog kojeg neko može postaviti pitanje o adresi sa gifovima. Možda je neko totalni početnik, neka vrsta vanzemaljca na Terazijama, koji ne zna ni kako se diše ovde na Zemlji, ni kako se korača (na mreži), a kamoli da zna gde su novine. Ako se samo malo osvrneš, videćeš da si i sam, pre nekog vremena bio taj.
Bio sam i ja totalna neznalica, naravno. Ali ako umes da upalis kompjuter, ako umes da se registrujes na forumu i startujes browser uopste, sigurno si u zivotu cuo za google. Nemoj se sad praviti veci duduk od Duduka...
Ako si pak ti neznalica kakvu si opisao, onda tebi nema pomoci, sve i da ti kazemo gde se moze naci GIF animacija ili program za nju. Ukucaj na primer "GIF" u google pretragu, pa citaj dve godine o tome

ocean:
4. Čak i ne-početnici mogu imati gomilu razloga za takvo pitanje: Dial up ograničenja sa dugim Google-ovim pretragama, nesnalaženje sa Googlom, ili je neko jednostavno, tog trenutka, procenio da je bolje da čuje iskustva drugih u skidanju gifova. Dakle u samom pitanju nema ničeg nenormalnog, postavljeno je vrlo razumljivo i korektno.
Nesnalazenje sa googlom? Ajde? Komplikovano za tebe, hmm?
U tvom pitanju je SVE nenormalno, a razumljivo je jedino da nista nisi uradio da sam nadjes resenje i ako je to korektno prema clanovima, onda smatram da vredjas inteligenciju ljudi ovde.
Ponavljam, da me onako izgubljen pitas na sred Terazije gde ima neki kiosk za novine, prvo sto bi pomislio da me zayebavas. Ti ne bi?

ocean:
5. Tvoji odgovori, međutim, nisu uopšte puni sarkazma, to je blaga kvalifikacija. Ti si drzak dečko. Jesi li čuo nekad za nešto što se zove dobro domaće vaspitanje. To je ono gde si malčice načet, tvoj osnovni kod je tu nedorađen i na forumu sam sebi praviš neku vrstu terapije. Prelistaj svoje odgovore ljudima i udubi se malo u svoje reči.
Opa, covek me je psiho-analizirao? Decko moj dragi, jos ces ti 'leba da se najedes dok budes uopste shvatio sta je to cime pokusavas da baratas recima... Ja uvek ljudima kazem istinu samo sto ljude poput tebe istina boli, u tvom slucaju je istina da si indolentan.


ocean:
6. Ako već neko drugi treba da te vaspitava, ispravan odgovor na moje pitanje bio bi: «To je vrlo lako. Idi na Google, ukucaj to i to...», ili nešto slično. U tom slučaju imao bi moje puno poštovanje (i ne samo moje). Ovako, pridružujem se onima koji misle da ti nije mesto ovde, dok malčice ne porasteš, u nekom čisto ljudskom, elementarnom smislu.
Jel' ti citas sta ti se pise, ili se samo skribonanises? Nikad cuo za google? Zanimljivo, treba da te ovde neko uputi na google, za koji znaju i deca u obdanistu, samo ti eto jadan i zbunjen ne znas? Kad ti se to kaze, spreman na svadju. Ne ide to tako dete, nikako ne ide. Hvala, ne treba mi vaspitanje od coveka koji je dovoljno nevaspitan da bi da trosi tudje vreme za trazenje odgovora a nece da sam ulozi malo vremena u trazenje.

Da si trazio pomoc u necem malo komplikovanijem od google adrese, rado bih pomogao, ovako, mogu samo da te zalim jer eto, jadnik nije ni znao da postoji neko tamo pretrazivac, gde ima mnogo lepih stvarcica. Otkrices ti taj svet pre ili kasnije, mlad si.

Momak, kad nesto u zivotu naucis i ulozis trud u tako stogod, javi se ovde da malo diskutujemo. Ovako da ucim tebe i tebi slicne da postoji google ili kiosk na terazijama, jednostavno nemam vremena, samo cu vas "uputiti na prav put"
Pokrij se usima, nauci nesto pa dodji da pricamo.
Za pocetak "www.google.com"

Kad budes trebao pomoc za nesto drugo osim nalazenja adrese google ili yahoo, rado cu ti pomoci u programiranju, dizajnu, billo cemu. Za ostalo ces morati sam da se snadjes i podnese kritike kad lupis..

Ovo je ipak forum da jendi druge pomazemo savetujemo - pa i kritikujemo kad se pokaze da su nesto mogli i sami.. tako da smatram da nema smisla ova prepiska izmedju nas. Mozda neko ceka da mu se pomogne a ti zamajavas ljude ovde pitanjima bez smisla.
 
ljubafm:
Predhodni post je za codemaker-a, codemaster-a, mindbracker-a ili sta je vec!
Napisao sam - "A AKO ne mozes da shvatis napisano kao dobronamerno - nije ti onda ostalo ni nibl mozga." Nisi razumeo?
Koji je tvoj problem? Ja ili ti sam?

Mani me se molim te.
Ako ti treba pomoc, pomoci cu ti rado, a tvoja ostala zapazanja, ostavi za sebe jer ne sluze niecemu. Nasao si se pozvan na analizu mog prisustva ovde, sve zaboravljajuci zasto si TI ovde. Nema potrebe da izigravas drvenog advokata.
 
Zahvalan si za analizu, zaista. Samo nikako ne mogu da proniknem do kraja, gde je kvrc, u glavi negde, ali gde? Možda nešto iz detinjstva? Jesi li išao daleko u školu, po snegu, kilometrima? I imao sve petice? Ma ajde, kaži, slobodno!

Jedno si u pravu. Treba da prekinemo. Zbog svih onih koji hrle da ti postave pitanje. Pogledaj kroz prozor: rulja se formirala, sa transparentima, guraju se sa pubovima. Hoće baš tebe da pitaju, čoveče. Ispričaj nam malo kako si dogurao? Pa ovaj forum bi uvenuo bez tebe, svi to znaju. Ajde, javiću ti se sa detaljnijom dijagnozom krajem vikenda. Izvini.
 
Drago mi je da si shvatio sustinu.

Jedino je problem sto takvih kao ti, koji postavljaju nebulozna pitanja, ima sve vise, pa oduzimaju vreme onima kojima stvarno treba pomoc i zele nesto da nauce i trude se.

Tek da ponovim, upit na ono sto tebe zanima daje ovaj rezultat na google:
[size=-1]Results 1 - 10 of about 291,000,000
A ako bas suzis pretragu daje izmedju 2 i 3 miliona pogodaka...
A ti pitas ovde i posle se ljutis sto te ljudi kritikuju?

[/size]
 
@ocean

Molim vas.. da li treba vama pomoc ili ne??? drugo, tema nije postavljena o ponasanju Codemakera vec o Gif animacijama.. trece, kakvo je to ponasanje na opasku i odgovor na odgovor gdje se sta moze da nadje..cetvrto, kojim i kakvim stvarima raspolazes da tako mozes da kontatujes?
peto, codemaker ti daje argmentovane odgovore na sve upite, ti i dalje pokusavas da to ignorises i dajes sebi za pravo da negiras..

i na kraju sesto.. nisam ovde u sluzbi policajca, ali ako ti treba rjesenje, dato ti je, ne samo u smislu rjesenja, vec i uputa, podrske i nacina..

Necu da dozvolim vise ni jedno prepucavanje sa bilo kim.. Na kraju krajeva, ako nisi, a vidim da nisi znao pitanje na forumu se i postavlja onda kada se ne moze, umije, ili nema nekog brzeg rjesenja za potrebne stvari..
Prema tome, neci vise ni jedan offtopic na ovu temu ili vise bilo koje repliciranje...
Hvala...
 
Ljudi dosadni ste.Ovaj forum postaje popriste TETAKA PERSI.
Svadjate se kao dve babe bez posla.
Slazem se ako se nekom ne svidja pitanje koje je postavljeno ne mora da omalovazava onog ko ga je postavio,ne mora ni da odgovori.
Naci ce se vec neko ko ce da odgovori.
Nisu ovde svi koji imaju racunar vec dugo vremena i kojima je sve jasno.
Uvek ima pocetnika i koji bi da nesto nauce a ne da zivkaju kojekakve tipove iz oglasa da im odrade ovo ili ono za 200.dindzi po satu.



Ako ne mozete pomoci ili vas mrzi,
nemojte ni odmagati.



Nadam se da se niko nece naci uvredjen zbog ovog napisanog.

Pozdrav.
 

Back
Top