Sony Ericsson K510i - PREBACIVANJE IGRICA

unisoft

Zainteresovan član
Poruka
143
Ja sam pre imao Siemens M65 i da bih prebacio preko USB na njega igice morao sam
prvo na internetu da nadjem program koji otkljucava zakljucane fajlove na telefonu.

Zna li neko neki drugi nacin za prebacivanje igrica na Sony Ericsson K510i
ili je uspeo da nadje program koji otkljucava zakljucane fajlove na Sony Ericsson K510i.


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
 
govoris o njegovim igricama ili igricama koje si skinuo pa hoces da ih ubacis u telefon?
Nisi mi jasan.

Prebacivanje je klasicno, po principu drag and drop
Samo uneses igricu u telefon i pri prvom startovanju on ce te pitati gde da je smesti , ti izaberi folder sa igricama i to je to. Taj folder se ne vidi klasicno ali ti napravi bilo koji privremeni folder i igrice prebaci u njega. Onda je startujes iz tog foldera i kad te pita gde da je smesti ti izaberi folder sa igrama. Posle mozes taj tvoj privrmeni folder i da obrises.

Sad kad smo kod toga.
Da li neko zna (moze i na privat da mi javi) sajt sa koga mogu da se skidaju "prave" igrice za taj telefon. Znaci ne one besplatne i male nego one "velike" koje su obicno kao demoi dostupni za skidanje.
JA sam samo splintercell3D uspeo da nadjem na jednom torrentu. Sad pokusavam da skinem jedan monopol ali nesto ne ide, nema seedera :(
Ako ima neko ko je nasao sajt sa punim ili krekovanim igricama molim ga da mi javi na privat.
 

Back
Top