Zasto varate dobre ljubavnike

Cula sam i to ne samo jednom :lol:

Super tip se toliko uzivi u ulogu svoje superoce, da zeni pored njega jednostavno pukne film, ostavi ga i skrasi se pored nekog finog, mirnog i pouzdanog... :wink:

Eto...valjda sam uspela malo da ti docharam odgovor... :lol:
 
difrent from others...:
Moj nedokucivi zenski svete....Kad je neko najbolji u sexu,zaljubljenost sa obe strane....sve je kako treba ali "ribica" je gladna jos nekog....ZASTO kad je sve super?????
prvo, univerzalno najbolji u seksu - tako nesto ne postoji.
dvoje se ili sloze ili ne, i onda su jedno drugom najbolji (ili nisu).

da li je sve kako treba i bas tako super u pomenutom primeru - ja to ne znam (i ne verujem na osnovu opisanog). treba pitati tu devojku.
 
moje srce:
prvo, univerzalno najbolji u seksu - tako nesto ne postoji.
dvoje se ili sloze ili ne, i onda su jedno drugom najbolji (ili nisu).

da li je sve kako treba i bas tako super u pomenutom primeru - ja to ne znam (i ne verujem na osnovu opisanog). treba pitati tu devojku.

najbolji njoj a ne univerzalno.
devojcin odgovor glasi odprilike:stvarno mi je zao,neznam koji mi ku***.necu vise...
i tako jedno 7-8 puta.
 
mravojedi:
Potpuno je blesavo da vrhunske ljubavnike zene prevare.

Covek koji je uvek imao devojaka koliko je hteo i sve trcale za njim da bude prevaren od zene i to s nekim mlakonjom.

Da li ste culi nekad tako nesto?

Vrhunski ljubavnik je onaj koji je imao devojaka koliko je hteo. :confused: :roll: ..to nije vrhunski ljubavnik no seks masina.... :lol: :lol:

Ocigledno je nekim zenama bitan KVALITET a ne kvantitet.... :D ;) samo se vi tesite, da ste vrhunski ljubavnici...
 
defintivno ima smisla u tome da to što neko za sebe misli da je vrhunski ljubavnik ne mora da bude činjenično stanje, već samo muški trip(a i ženski, kad smo već kod tih samozvanih titula).
možda problem nije u sexu, već u njegovom insistiranju da je najbolji i da ona MORA da bude zadovoljna. možda je devojci jednostavno dosadila ta priča.
a što se tiče generalisanja o ribama i prevari, stvarno, imajte malo mere. nije svaka cura takva.
Samanta, sećaš li se mene?:)
 
mravojedi:
Potpuno je blesavo da vrhunske ljubavnike zene prevare.

Covek koji je uvek imao devojaka koliko je hteo i sve trcale za njim da bude prevaren od zene i to s nekim mlakonjom.

Da li ste culi nekad tako nesto?


Možda za nju on nije super ljubavnik.
Možda jeste super ljubavnik, ali sa njim ima samo super sex i ništa više.
Možda je super ljubavnik sirovina koja ne shvata njene potrebe za predigrom i postigrom.

Ko zna ... 1000 je razloga zašto ''Super ljubavnik'' može biti prevaren.
 
Da.To sam cesto cula.Razlog je to sto kad je zena sa savrsenim ljubavnikom oseca se kao projekat na kome on radi,a ne kao zena.To joj stvara pritisak,ne moze da se opusti i ima oseca da mora da glumi.Uredu je kad je muskarac vest.Ali nije ok kada on to istice i hvali se time.Takvi muskarci su previse fokusirani na svoj rad,a jedino telo kojim su oni uzbudjeni je njihovo sopstveno.
 

Back
Top