Prevaren sam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mravojedi

Obećava
Poruka
75
Sta da uradim?
Zena me prevarila sa cinovnikom iz opstine i to dva puta do sada.
Mislim i ja sam taslacio sa strane ali nikad nisam bio provaljen zbog toga i nisam unosio emocije a ona jeste vidim po njoj da se samo smeska.

Pa me zanima da li da je ostavim... jako sam povredjen i pomalo iznerviran svasta mi pada na pamet... ubija me ljubomora.
 
Ма није, и жене се таслаче без емоција....насео си на пропаганду како су жене крхка и нежна бића која се таслаче само из љубави...
 
mravojedi:
Sta da uradim?
Zena me prevarila sa cinovnikom iz opstine i to dva puta do sada.
Mislim i ja sam taslacio sa strane ali nikad nisam bio provaljen zbog toga i nisam unosio emocije a ona jeste vidim po njoj da se samo smeska.

Pa me zanima da li da je ostavim... jako sam povredjen i pomalo iznerviran svasta mi pada na pamet... ubija me ljubomora.


A mozda si previse torbao ove sa strane pa si zenu zapostavio.
 
A da napravite jedan grupnjak? Mislim, ono, ti i tvoja taslacica i ona i cinovnik?

P.s.: Desilo mi se isto (prevara uz brdo emoooocija) i ostavio sam je. Nikada se nisam pokajao zbog toga...
 
mravojedi:
Sta da uradim?
Zena me prevarila sa cinovnikom iz opstine i to dva puta do sada.
Mislim i ja sam taslacio sa strane ali nikad nisam bio provaljen zbog toga i nisam unosio emocije a ona jeste vidim po njoj da se samo smeska.

Pa me zanima da li da je ostavim... jako sam povredjen i pomalo iznerviran svasta mi pada na pamet... ubija me ljubomora.

AHA!!!! I sad se nama ovde žališ, jel... :?
Nego, kako si saznao?
 
1) "Muskarac vara telom, a zena dusom"
2) A ti mislis da ona nije saznala za tvoje orgije sa strane?
3) Nemoj da se pravis nevinasce nego se uozbilji i gradi porodicu. Peglaj situaciju kako znas i umes. Jos ako imate dece i ako ste iole razumni ljudi drzite porodicu na okupu kako znate i umete!
 
Kalimer0:
1) "Muskarac vara telom, a zena dusom"
2) A ti mislis da ona nije saznala za tvoje orgije sa strane?
3) Nemoj da se pravis nevinasce nego se uozbilji i gradi porodicu. Peglaj situaciju kako znas i umes. Jos ako imate dece i ako ste iole razumni ljudi drzite porodicu na okupu kako znate i umete!

Prvo peglaj, pa fajtaj i problema nema. I Stari Rimljani su govorili : Penis bonus, paktum in domus!
Nego meni se sve cini da se ti malo vise hvalis?! :-? :lol: :lol: ;)
 
Prevara, pravara... prihvati tako kako je.. nema ti druge... Zaobidji je, bezi.. takva ti ne treba... I jos jedno glavno pravilo: NEMOJ DA JOJ SE SVETIS, to nigde ne vodi, samo ces napraviti sebi ogdroman problem....

Pozdrav i sve najbolje!
 
nid:
Prevara, pravara... prihvati tako kako je.. nema ti druge... Zaobidji je, bezi.. takva ti ne treba... I jos jedno glavno pravilo: NEMOJ DA JOJ SE SVETIS, to nigde ne vodi, samo ces napraviti sebi ogdroman problem....

Pozdrav i sve najbolje!

...zasto ona njemu ne treba takva...valjda ne treba on njoj...takav... :)...vidiš da ga čojek baca gde stigne...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top