Novi Sad je selo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sloboda 2

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
231
Pri podeli naselja na sela i gradove, Novi Sad je selo.Nazalost, tako je.Ako mislite drugacije, ubedite me argumentima, molim vas.Za pocetak- nema aerodrom, pun univerzitet, duh grada...
 
sloboda 2:
Pri podeli naselja na sela i gradove, Novi Sad je selo.Nazalost, tako je.Ako mislite drugacije, ubedite me argumentima, molim vas.Za pocetak- nema aerodrom, pun univerzitet, duh grada...

A aerodrom je pod obavezno da ima grad?

Ti si sigurno iz Nisa, oni se tripuju kako je Nis veci i bitniji od NSa, hahaha!! :D:D
 
Ti, gospodine iz velegrada Beograda nisam bas ubedjena da je Beograd ponosan na takve gradjane kao sto si ti.
Ne svidja ti se Bg, ne svidja ti se NS, pa ti idi gde ti se svidja, sta ces na ovom forumu?
Kad je covek dobar nije vazno ni odakle je ni gde je. Grad cine i ljudi a ne samo aerodromi i zgrade. Ne kazem nista protiv ni jednog, svaki grad ima svoje prednosti i mane, svugde ima svakakvih ljudi ali zaboga sta se glupirate sa ovakvim temama, nije smisleno, mi svi treba da budemo jedan tim a ne zaracene strane.
Pozdrav i Novom Sadu i Beogradu
 
I jos nesto, nikad mi nece biti jasno sta vi veliki gradjani umisljate kad nekog nazivate seljakom. Pa da nije sela I seljaka jeli biste zidine sa zgrada I piste sa aerodroma, onako kao prava elita. Trebalo biste malo vise da cenite I budete zahvalni posto vam je sve na izvolite, a nekima i bez ikakve zasluge.
 
iskreno - prvi novosadjani pljuju kada je neko iz beograda... kao nisu ljubazni, ali nisu ni ljudi iz ns... pravi beogradjanin ne pljuje nikoga... makar dok taj neko njega ne pochne da pljuje, a kad pochne ako zeli ima chime da se argumentuje, dok taj bash i nema... osim kompleksa...
 
Aham.. dakle,PRAVI Beogradjanin ne pljuje nikog prvi,jel da? ... pa shta smo onda zakljuchili,da je topic otvorio nepravi Beogradjanin...ili da ga je neko uvredio kao PRAVOG Beogradjanina pa mu je ova tema odbrambeni mehanizam...?
E svashta cu prochitati... :roll: ..da vidimo dokle ce opstati ova tema....
 
bigsister:
iskreno - prvi novosadjani pljuju kada je neko iz beograda... kao nisu ljubazni, ali nisu ni ljudi iz ns... pravi beogradjanin ne pljuje nikoga... makar dok taj neko njega ne pochne da pljuje, a kad pochne ako zeli ima chime da se argumentuje, dok taj bash i nema... osim kompleksa...


Ja volim PRAVE beogradjanke... :lol:
 
Aleksej_BASO:
A aerodrom je pod obavezno da ima grad?

Pa da znas i jeste.To ti je veza sa svetom.Novi Sad je najvece mesto u bivsoj SFRJ koji nema aerodrom.
Inace ja ne mrzim ns, naprotiv meni je zao sto je tako.Novi Sad je tokom razvoja suvise sredjivan, pa je mozda i zbog toga ostao bez mnogo toga.Bolje je da grad bude prljav, a asfalt ponegde propao, ali da ima neki muzej ili zoo vrt npr,
Steta sto se Novi Sad nije razvijao prema Fruskoj Gori vec tamo prema Futogu u onoj mocvarcini, kao kod nas ova pancevacka strana Dunava.
Novom Sadu fali vise zivota u svakom smislu.
 
Aleksej_BASO:
Ej a najsmesnije je sto svi iz oklnih sela oko BG, ono Marinkova Bara i Kotez kazu da su iz BG kada ih pitas! :lol:

To su delovi Beograda. Marinkova bara je zaista ruglo, ali Kotez je kao vas Veternik, pa i oni kazu da su Novosadjani. Zato nikad necete ni biti kao Bg jer nikog ne prihvatate da je novosadjanin sem limana i centra.

Inace, ja sam sa Banjice.
 
sloboda 2:
Pa da znas i jeste.To ti je veza sa svetom.Novi Sad je najvece mesto u bivsoj SFRJ koji nema aerodrom.
Inace ja ne mrzim ns, naprotiv meni je zao sto je tako.Novi Sad je tokom razvoja suvise sredjivan, pa je mozda i zbog toga ostao bez mnogo toga.Bolje je da grad bude prljav, a asfalt ponegde propao, ali da ima neki muzej ili zoo vrt npr,
Steta sto se Novi Sad nije razvijao prema Fruskoj Gori vec tamo prema Futogu u onoj mocvarcini, kao kod nas ova pancevacka strana Dunava.
Novom Sadu fali vise zivota u svakom smislu.


Gluposti!

Novom Sadu treba aerodrom kao sto mu treba metro... :roll:

NS je tokom 90tih pljackan sistematski, da sada ne zapocinjem pricu,... Ali svakako poslednja stvar koja mu treba je aerodrom.

Drugo jako mi je drago sto NS NEMA zoo vrt, jer smatram da je to mucenje zivotinja.

Trece, kada vec pricamo o asfaltu, nase su ulice glava boli dobre, za BG recimo...

NS ne moze da se razvija prema Fruskoj Gori bas previse,pa do Duynava je vec doterao....
 
them:
Ti, gospodine iz velegrada Beograda nisam bas ubedjena da je Beograd ponosan na takve gradjane kao sto si ti.
Ne svidja ti se Bg, ne svidja ti se NS, pa ti idi gde ti se svidja, sta ces na ovom forumu?
Kad je covek dobar nije vazno ni odakle je ni gde je. Grad cine i ljudi a ne samo aerodromi i zgrade. Ne kazem nista protiv ni jednog, svaki grad ima svoje prednosti i mane, svugde ima svakakvih ljudi ali zaboga sta se glupirate sa ovakvim temama, nije smisleno, mi svi treba da budemo jedan tim a ne zaracene strane.
Pozdrav i Novom Sadu i Beogradu

Beograd nije velegrad, vec obicni grad. Velegradi su London, Pariz, NJujork,Moskva...
Beograd nije ponosan ni na koga on je iznad svih. Arkan je mislio suprotno pa je ipak shvatio na kraju.Slazem se da ne treba da ratujemo, ali smucili su mi se novosadjani koji kukaju kad dodju u bg.Svima je ok samo smeta novosadjanima i hrvatima.
 
sloboda 2:
To su delovi Beograda. Marinkova bara je zaista ruglo, ali Kotez je kao vas Veternik, pa i oni kazu da su Novosadjani. Zato nikad necete ni biti kao Bg jer nikog ne prihvatate da je novosadjanin sem limana i centra.

Inace, ja sam sa Banjice.


Hehehe ali iz Veternika se stize do centra za 10 minuta autom! ;)

NICS:
Aerodrom na Ceneju sa okolnim mestima ima oko 450.000 stanovnika mozda nesto vise, imamo CAK dve autobuske stanice a Bg koliko znam samo JEDNU e tu zmo Vas zajebali.


Ma imaju i oni Lastinu... I vole je bas kao i mi sto "volimo" ovu nasu novu... :?
 
them:
I jos nesto, nikad mi nece biti jasno sta vi veliki gradjani umisljate kad nekog nazivate seljakom. Pa da nije sela I seljaka jeli biste zidine sa zgrada I piste sa aerodroma, onako kao prava elita. Trebalo biste malo vise da cenite I budete zahvalni posto vam je sve na izvolite, a nekima i bez ikakve zasluge.

Da nije stoke ne bi bilo mesa sto ne znaci da je dobro biti stoka.
 
Aleksej_BASO:
Gluposti!

Novom Sadu treba aerodrom kao sto mu treba metro... :roll:

NS je tokom 90tih pljackan sistematski, da sada ne zapocinjem pricu,... Ali svakako poslednja stvar koja mu treba je aerodrom.

Drugo jako mi je drago sto NS NEMA zoo vrt, jer smatram da je to mucenje zivotinja.

Trece, kada vec pricamo o asfaltu, nase su ulice glava boli dobre, za BG recimo...

NS ne moze da se razvija prema Fruskoj Gori bas previse,pa do Duynava je vec doterao....

Ne treba vama aerodrom vi ste se izolovali od sveta, boli vas uvo.Plus ste stavili radikale na vlast.Alal vera!
Ne trebaju vam ni skole jer je to mucenje dece.
To za asfalt nije tacno. Umalo mi nije otpo tocak kod futoske pijace, a cim malo mrdnes iz centra nema asfalta. Jedino je malo cistije.
Mislio sam na razvoj na sremskoj strani. Sremska kamenica je najlepsi deo novog sada.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top