Dobro došli u forum "Pozorište"!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strela:
Воја Брајовић ушао у историју српске кинематографије :confused: А ко је написао ту историју :confused: Воја Брајовић се не сме критиковати јер је "Света крава" :confused: Ако ми је неки глумац изразито антипатичан, то је Воја Брајовић. То је једна застарела, тешка, досандна глума.
Поменута је с разлогом Калина Ковачевић. С тим се слажем у потпуности.
Бојана Стефановић, згодна и лепа, али глумачки танка, без сценског шарма, не пребацује рампу.
А за Наду Мацанковић, важи све што сам рекла за Бојану, осим што није лепа и згодна, као Бојана.
Pa nisam ja sluchajno navela Voju Brajevica, meni je takodje on skroz antipatichan, ali opet kad pogledam gde je sve glumio i shta je sve radio ipak svoje mishljenje chuvam za sebe, jer smatram da nisam dovoljno kvalifikovana da kritikujem chuvenog Tihog. A Nada Macankovic je ko beshe?
 
just_somebody:
Pa nisam ja sluchajno navela Voju Brajevica, meni je takodje on skroz antipatichan, ali opet kad pogledam gde je sve glumio i shta je sve radio ipak svoje mishljenje chuvam za sebe, jer smatram da nisam dovoljno kvalifikovana da kritikujem chuvenog Tihog. A Nada Macankovic je ko beshe?

Па управо си ти започела тему најгори глумац и глумица, а пошто су глумци и глумице, јавне личности (такав им је посао), наравно да публика сме да изнесе своје мишљење и то чак пре критичара, јер публика плаћа улазнице за позориште и биоскоп, а због публике и постоје позоришта... И наравно нема изузетака. Публика може да каже да јој се не свиђа чак и Чарли Чаплин...

А одговор на ово болдовано, па знаш како, то је сестричина Дане Драшковић...
:-D
 
Ovde sam cula dosta losih komentara na racun Voje Brajovica, Dragana Bjelogrlica, Zorana Cvijanovica... Kako uopste neko sme da kritikuje takva imene.... To su zaista veliki glumci, mnogi ovde ne smeju dati sebi za pravo da kritikuju jednog Voju Brajovica, ili Dragana Bjelogrlica... A sto se toce dece poznatih glumaca, oni se uglavnom izvlace na slavu svojih roditelja, ali ima izuzetaka. Na primer, Katarina Zutic. Nju sam nekoliko puta gledala u pozoristu, i sjajna je glumica, zaista talentovana, sto je verovatno nasledila od majke.
 
marlen_kini:
Ovde sam cula dosta losih komentara na racun Voje Brajovica, Dragana Bjelogrlica, Zorana Cvijanovica... Kako uopste neko sme da kritikuje takva imene.... To su zaista veliki glumci, mnogi ovde ne smeju dati sebi za pravo da kritikuju jednog Voju Brajovica, ili Dragana Bjelogrlica... A sto se toce dece poznatih glumaca, oni se uglavnom izvlace na slavu svojih roditelja, ali ima izuzetaka. Na primer, Katarina Zutic. Nju sam nekoliko puta gledala u pozoristu, i sjajna je glumica, zaista talentovana, sto je verovatno nasledila od majke.

Раде јавни посао, нису неки анонимни банкари или апотекари. Публика и критика сме да их критикује и да износи своје мишљење. Глумци живе од публике!
На западу, коме многи теже, одавно се мери популарност глумаца код публике и на бази тога се добијају улоге и одређује висина хонорара! Не воли те публика, не добијаш улоге, крај приче.
А што се толико потресаш због Воје Брајовића, као да ти је род рођени?
 
Čuj, Bjelogrlić veliko glumačko ime ... on dostojno reprezentuje sunovrat domaćeg glumišća. Pa on ceo život igra Bobu Popadića, kao što Cvijanović ceo život igra Šojku, a V. Brajović Tihog.
Ali ima i gorih, onih koji ceo život igraju sami sebe. Segej Trifunović, Gordan Kičić, Nikola Đuričko, Boris Milivojević i da ih ne nabrajam dalje, nisu zaslužili.
 
Da bi mogla/o tako nesto da pricas, prvo otidji u neko pozoriste, i pogledaj neku predstavu, pa onda prcaj o tim glumcim. Dragan Bjelogrlic je na primer maestralan u predstavi LET IZNAD KUKAVICJEG GNEZDA. ili Voja Brajovic u SKAKAVCIMA. kao i u mnogim drugim predstavama.po tvom misljenju ko su dobri glumci kod nas, ako su ovi losi?
 
To ti hoćeš da kažeš da ja ne idem u pozorište? :razz:
Blejogrlić uopšte nije ni glumac, on je najobičniji netalentovani pozer. Gledao sam ga mnogo više nego što sam i želeo. Još devedesetih, u "kultnoj" predstavi MALA uspeo je da bude najgori, sa onako dobrim tekstom i onako dobrom glumačkom ekipom. Pojeli su ga. Od tada je bio sve gori i gori, što na daskama što na filmu. Ne bih više tropio reči na tu besprizornu individuu.
Voja je najbolju ulogu odigrao u BURETU BARUTA, i to je jedino pozitivno što imam da kažem o njemu. Dosadan, predvidiv, sa zastarelim glumačkim rešenjima.
 
...Slazem se za glumice...Gledala sam Hasanaginicu pre nekog vremena i nije mi se svidela Vanja Ejdus bog zna kako(mozda nije dobro jela tog dana :))..A cula sam da je bas za tu ulogu dobila neku nagradu....toliko je skolski glumila da nemam reci ....A tek Kapicic i Stojimenovica -blagi uzas...da nije bilo Madžgalja,Sreckovica i pomalo Tomovica izasla bih na pola predstave da izblejim u kaficu...
 
Отварам ПОЗОРИШНИ КЛУБ, који ће бити намењен свим љубитељима позоришта, за угодну и необавезну конверзацију, пре и након представа!

champagnevf4.jpg


Шампањац у част отварања новог клуба!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top