Turbo Slank

  • Začetnik teme Madame Bovari
  • Datum pokretanja
M

Madame Bovari

Gost
Cao, svima!!!

Zeljela bih vas pitati nesto. Ne zamjerite mi ako je ova tema vec bila na forumu, ja sam na Krstarici "freshman", i ovo mi je prvi topic:-)
Elem, imam problema sa kilazom. Trebam da skinem 10 kg da bih dostigla svoju normalnu tezinu. E sad, sve sam probala, razne dijete, ali skinem najvise 5 kg. Gledam one reklame Bozen Cosmetics, i zaista djeluje impresivno kad ti se pred ocima pojave ljudi koji su smrsali minumum 20 kg za odredjeni period! Mislila sam da ih probam, iako nikad prije nisam koristila ikakve tablete. Moze li mi neko reci sta misli o tim tabletama iz BC, da li je neko imao iskustva s time, ima li negativnih efekata i sl.? :roll:
Usput, imam 20 godina, studiram, i vrlo mi je tesko drzati dijetu zajedno sa fizickim aktivnostima.
Puno vas pozdravljam!!! :) :)
 
Ja ih licno nisam koristila ali moja prijateljica jeste, to su neke tablete na bazi nekih algi, nisam kod nje primetila da su imale neka nezeljena dejstva, fora je u tome da ubrzavaju metabolizam, rucas, popijes 2 i nakon pola sata pravac WC na praznjenje. Bas sad nisam sigurna koliko su zdrave, ali njoj su koristile. Smrsala je ali ne puno najvise 5-6 kg, jer je ona tako htela, ali se kilaza posle prestanka uzimanja ponovo brzo vraca.
Pozdrav
 
Dionis:
Ja ih licno nisam koristila ali moja prijateljica jeste, to su neke tablete na bazi nekih algi, nisam kod nje primetila da su imale neka nezeljena dejstva, fora je u tome da ubrzavaju metabolizam, rucas, popijes 2 i nakon pola sata pravac WC na praznjenje. Bas sad nisam sigurna koliko su zdrave, ali njoj su koristile. Smrsala je ali ne puno najvise 5-6 kg, jer je ona tako htela, ali se kilaza posle prestanka uzimanja ponovo brzo vraca.
Pozdrav

Hvala ti puno na odgovoru!!!
samo, reci mi, koliko ih je otprilike dugo pila? Ili mozda bolje reci, koliko je onih kutija uzela? A znam da se kilaza vraca, to je kao kod svake dijete, ukoliko se ne cuvas... Ali ocu da ljetos izgledam WRH :) :D
Hvala jos jednom!
 
Ja sam se umorila od pricanja istih stvari. :roll:
Toliko tema na forumu se vec bavi gubljenjem kilaze i jedno 100 puta sam napomenula da pravilno skidanje kilograma nije praceno jo-jo efektom,tj vracanjem istih ali vama narode ne vredi pricati.
Svi hocete neke cudotvorne pilulice posle kojih mislite da cete izgledati kao top modeli.
Dajte kako ne shvatate da vam takvi proizvodi nece pomoci na duze staze...ma odustajem! :(
 
Koristila sam 2 meseca te tablete, ali skinula sam - skoro ništa. Mada je i nisam debela (možda samo par kilograma viška - znaš kakve smo ti mi ženske po tom pitanju :) )
One ti mogu pomoći ako nemaš dovoljno i redovno pražnjenje creva.
Zaista mi nisu jasni oni sa reklame ...
 
Malo se zna o jednim slicnim tableticama, cijeg imena se ne secam... Znam da su se pojavile pre 2-3 godine kod nas, i bile hit na svakom teleshop-u...

Fazon, uzimas pilule iz jedne bocice 30 dana... Onda pravis mesec dana pauze, pa onda pijes one iz druge bocice...

I zaista, dosta ljudi je smrsalo tom metodom... A onda se otkrila caka (tj. kad je neko saznao da su iste zakonom zabranjene i proterane iz drugih zemalja (ljudi se cudili sto se proizvode u Iranu))...

Prvom bocicom lepo sebi 'instaliras' pantljicaru, pa onda ona jede mesec dana umesto tebe... pa onda pijes lekove da je izbacis iz organizma...

Pa sad vi vidite koja je cena koju ce ljudi platiti samo da smrsaju... Mislim da malo setanja po Kosutnjaku dva puta nedeljno, i fino odmerena ishrana skidaju kilograme mnogo vise nego bilo koje te tabletice, a usput se ne ugrozava zdravlje... i sto dr rece, kad postepeno i prirodno skines kilograme, jo-jo efekat ne postoji...
 
Koristila sam te tablete i nista. Mislim da je to teska prevara. Moja drugarica ih je koristila i jos se vise ugojila.
Evo ti moj dobronameran savet a na tebi je da li ces da ga primenis ili ne.
Izbacila sam iz ishrane slatkise i testenine. Posto sam lenja za vezbe, nateram sebe da svaki dan setam od pola sata do sat ili dva, zavisi od raspolozenja. Pijem vitamine. I to je sve. Tako mrsavim oko 2-3 kg za 15 dana. Nema brzih dijeta, nema gladovanja. Neces lako skinuti kilograme, ali ces ih barem skinuti zdravo. :wink:
 
koristila sam ih i meni su pomogle, doduše skinula sam jedno 6 kila a pila sam mesec dana. Meni su recimo smanjivale apetit. Isprobala sam i onu dijetu sa mesom i zaista je odlična ako možeš da je izdržiš. Koliko je zdrava je već drugo pitanje, ali kile se ne vraćaju. Ja sam izdržala samo 7 dana a smršala sam 4 kg. Pa ti sama odluči, najpametnije ti je da odeš kod Dr.Pfafa i da ti on prepiše dijetu koja je bezopasna za tebe a delotvorna. Njegove dijete su zaista najbolje.
 
dis:
koristila sam ih i meni su pomogle, doduše skinula sam jedno 6 kila a pila sam mesec dana. Meni su recimo smanjivale apetit. Isprobala sam i onu dijetu sa mesom i zaista je odlična ako možeš da je izdržiš. Koliko je zdrava je već drugo pitanje, ali kile se ne vraćaju. Ja sam izdržala samo 7 dana a smršala sam 4 kg. Pa ti sama odluči, najpametnije ti je da odeš kod Dr.Pfafa i da ti on prepiše dijetu koja je bezopasna za tebe a delotvorna. Njegove dijete su zaista najbolje.
a kakva je to dijeta s mesom?mozel li mi objasniti?i kako si se osecala kad si je drzala/da li si bila gladna,nervozna...ili je sve normalno?
 
Jedeš meso, jaja sve suhomesnato,povrće sve sem pasulja, graška i krompira koliko hoćeš i kad hoćeš i obavezno piješ po jednu oligovit tabletu dnevno ( vitamini). Bitno je da nipošto ne koristiš ništa što ima brašna, šećera, pirinač,mleko i mlečne proizvode,voće..Jedino moraš sok od jednog limuna dnevno. Meni je bilo lako 7 dana a posle mi je jako falio hleb pa sam prekinula ali sam bila zadovoljna koliko sam smršala.Uglavnom kile se ne vraćaju, ja već 5 meseci jedem sve a one se ne vraćaju.
 
Anonymous:
Jedeš meso, jaja sve suhomesnato,povrće sve sem pasulja, graška i krompira koliko hoćeš i kad hoćeš i obavezno piješ po jednu oligovit tabletu dnevno ( vitamini). Bitno je da nipošto ne koristiš ništa što ima brašna, šećera, pirinač,mleko i mlečne proizvode,voće..Jedino moraš sok od jednog limuna dnevno. Meni je bilo lako 7 dana a posle mi je jako falio hleb pa sam prekinula ali sam bila zadovoljna koliko sam smršala.Uglavnom kile se ne vraćaju, ja već 5 meseci jedem sve a one se ne vraćaju.

Ta dijeta se zove Atkinsova dijeta po dr Atkinsu koji ju je sacinio. Bazira se upotrebi proteina masti i belancevina, bez ugljenih hidrata-sto podrazumeva sve belo-nema brasna, testenine, krompira, pirinca, mlecnih proizvoda (osim tvrdih sireva)i voca. Moze da se jede meso na sve nacine osim pohovanog, riba, suhomesnato, jaja na sve nacine i salate osim kao sto je vec receno pasulja i graska. Prva faza se zova faza indukcije i traje 14 dana. Za to vreme smrsa se ok 3-7kg, zavisno od metabolizma osobe koja drzi dijetu. Tokom te faze iznos ugljenih hidrata koji je dozvoljen da se unese u organizam je 22grama. Nije tesko da se izracuna, recimo sardine ili bilo koja riba iz konzerve sa uljem ne sadrzi nijedan ugljeni hidrat-sve pise na pakovanju. Meso i salate su oko 10-15 grama. Mora se piti oko 2 litra vode dnevno. Nakon dve nedelje ide druga faza kada se nedljeno moze dodavati 5 grama ugljenih hidrata. Nakon 5 nedelja trebalo bi da se gubi kilogram nedeljeno, ali sve zavisi od organizma i tada ide faza odrzavanja sto znaci da sam vidis koliko ugljnih hidrata mozes da uneses, a da se ne udebljas-jednostavno testiras sam sebe. Obavezno se piju vitamini-preporucujem Duovit od Krke.Ja sam drzala tu dijetu 4 nedelje i smrsala 4 kg koji se ne vracaju ni nakon 4 meseca, a sa da jedem skoro sve normalno-trudim se da ne preterujem sa hlebom i slatkisima, ali ih nisam potpuno izbacila
 
Jeca_:
Koristila sam te tablete i nista. Mislim da je to teska prevara. Moja drugarica ih je koristila i jos se vise ugojila.
Evo ti moj dobronameran savet a na tebi je da li ces da ga primenis ili ne.
Izbacila sam iz ishrane slatkise i testenine. Posto sam lenja za vezbe, nateram sebe da svaki dan setam od pola sata do sat ili dva, zavisi od raspolozenja. Pijem vitamine. I to je sve. Tako mrsavim oko 2-3 kg za 15 dana. Nema brzih dijeta, nema gladovanja. Neces lako skinuti kilograme, ali ces ih barem skinuti zdravo. :wink:
Tako je!!!!!!!!!!!!!!!U potpunosti je dovoljno da se iz ishrane izbace slatkiši i testenine da bi se na zdrav i pravilan način rešili viška kilograma. U to sam se sama uvaerila skupa sa mojim prijateljima i sad smo SUPER FIT!!!!!!!!!!!!!!!!
 
[/quote]
Tako je!!!!!!!!!!!!!!!U potpunosti je dovoljno da se iz ishrane izbace slatkiši i testenine da bi se na zdrav i pravilan način rešili viška kilograma. U to sam se sama uvaerila skupa sa mojim prijateljima i sad smo SUPER FIT!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Eto vidiš, nikada ne možeš da konzumiraš toliko soli, koliko šečer ima kalorija :wink:
 
Dragi moji,
hvala vam puno na odgovorima. Potpuno sam svjesna da treba smrsati na pravi nacin, al nekad iz prostog ocaja il cega vec, zelim da smrsam onako "na brzinu", a znam da se nista na brzinu ne postize. Nikad nisam koristila tablete za mrsavljenje i zato sam trazila savjet. Imam ravno 10kg viska, setam i ja dnevno, slatkisi mi nisu problem, pa hleb tu i tamo, ali volim da veceram, i volim slano-kiselu "kuhinju". I tako, mogu da izdrzim nekoliko dana, al cim uhvatim da spremam ispite, uvece ne mogu da se kontrolisem. Eto, jednostavno, imam apetit.
Vjeruj mi, i ja bih zeljela trosit novac na novu garderobu, ali onu o kojoj maltene sanjam...
Nikad nisam cula za tu dijetu sa mesom... zvuci zanimljivo. Prije par godina sam bila na jednoj dijeti, al sam joj zaboravila ime... mislim da se zvala Unicefova ili tako nesto... Uglavnom, fora je da se 4 dana jede raznovrsno ali da se zna- 1.dan bjelancevine, 2.ugljeni hidrati, 3. (pojma nemam), 4. dan je vocni... Drzi se 3 mjeseca, i mijenja metabolizam. I fora je da se ujutru obavezno jede samo voce. Ako neko zna ovu dijetu, molim ga da nam je napise ovdje. Ja sam je zaboravila... :( Bila mi je jako efikasna. Za mjesec i po smrsala sam 8 kg, i uz to se nisam do kraja drzala nje.
A nije ni teska...
Hvala jos jednom!
Kiss za sve!
 
Dijeta se zasniva na pravilnom kombinovanju hrane...
Dakle, slicno pomenutoj knjizi "Zdravi i vitki", samo sto je sve jos podeljeno po danima.
Dakle...
Dorucak je svakog dane isti: dve jabuke ili dve pomorandze ili dve banana... ili saka sitnog voca (naravno: breskve, kruske... ne pominjem jer je sezonski)
1. dan (belancevine): Za rucak meso (kolicina dve normalne snicle) ili riba, jaja (2kom), sir... Popijes 2dl supe (ali bez testenine) i mozes jesti salatu kakvu zelis i to u neogranicenim kolicinama.
Vecera je ista samo smanjis kolicinu. Pojedes i dve tanke kriske hleba (bolje integralnog, ali mozes i da izbegnes). Vazno je da ako za rucek jedes jaja, da tog dana to jedes i za veceru.
2. dan (skrob): Krompir, grasak, pasulj... bilo koje povrce. Naravno opet salata u neogranicenim kolicinama.
vecera - isto, ali opet u manjoj kolicini.
3. dan (ugljeni hidrati): za rucak testo (recimo makarone) ili podloga za pizzu (ali bez sira, mesa i ostalih dodataka) sa kecapom, zacinima, belim lukom (pustis masti na volju - u principu sve ono sto pripada kategoriji namirnica za slobodno kombinovanje sto imas u pomenutoj knjizi), bilo koje slano pecivo (ali prazno) i salata
Vecera: mozes pojesti porciju sladoleda, parce torte ili dva komada kolaca + rebro cokolade za kuvanje.
4 dan je kao sto si rekla - voce.
Tokom dijete mozes piti kafu i caj u neogranicenim kolicinama, ali nezasladjeno (i bez mleka). Sokove mozes koristiti, ali gledaj da budu oni bez secera... I to ti je otprilike to... sad se bas ne secam da li sam sve napisala, ali ako te jos nesto zanima - pitaj.
Pozdrav!
 
Uopste ne znam koja je fora sa Turbo Slankom...
Uzas, kako mog da reklamiraju kad citam ovdje da nikome nije bilo ok.
Ja sam na ovoj UN dijeti za regulisanje metabolizma. Nije teska, samo se treba malko disciplinovat. Tek sam pocela, ima 13 dana, pa cu obavijestit za jedno 17 dana kakvi su rezultati.
Porbala sam ovu mesnu dijetu ali...ja to ne mogu. Izdrzala sam samo 7 dana.
Pozdrav
 
i ja sam bila na toj mesnoj dijeti i izdrzala sam 10 dana. u pocetku izgleda super. kao mozes da jedes koliko hoces, ali kada ti se nakon nekoliko dana smuce meso, riba i jaja nije bas sjajno.
sto se tice ove dijete za metabolizam moja drugarica je drzala i za tri meseca skinula 8 kg tako da mislim da nije bas nesto efikasna.
a turbo slank je najveca prevara na ovim prostorim. moja sestra je tri kutije popila a ni kilogram nije smrsala!!!
 
Ja znam dosta ljudi koji su drzali ovu za metabolizam, i super im je bila. Pa i ja primijecujem da mi je stomak splasnuo. Naravno, treba se pridrzavat, a i imat malo fizickih aktivnosti. Nije teska dijeta, zato mi odgovara. Sve i da smrsam 8 kg za 3 mjeseca, bila bih zadovoljna. Ma, naviknes se brzo.E znas sto sam cula, cula sam da je dobro piti kiselu vodu sa limunom. U litar i po vose, stavis jedan dan jedan limun, drugi dan 2 i tako do 7, pa opet unazad. Za celulit je super, a i limun podstice enzime u pankreasu da se izlucuju i brze se vari hrana. To cu od sjutra, nadam se, probat.
 
svedok:
Anonymous:
Jedeš meso, jaja sve suhomesnato,povrće sve sem pasulja, graška i krompira koliko hoćeš i kad hoćeš i obavezno piješ po jednu oligovit tabletu dnevno ( vitamini). Bitno je da nipošto ne koristiš ništa što ima brašna, šećera, pirinač,mleko i mlečne proizvode,voće..Jedino moraš sok od jednog limuna dnevno. Meni je bilo lako 7 dana a posle mi je jako falio hleb pa sam prekinula ali sam bila zadovoljna koliko sam smršala.Uglavnom kile se ne vraćaju, ja već 5 meseci jedem sve a one se ne vraćaju.

Ta dijeta se zove Atkinsova dijeta po dr Atkinsu koji ju je sacinio. Bazira se upotrebi proteina masti i belancevina, bez ugljenih hidrata-sto podrazumeva sve belo-nema brasna, testenine, krompira, pirinca, mlecnih proizvoda (osim tvrdih sireva)i voca. Moze da se jede meso na sve nacine osim pohovanog, riba, suhomesnato, jaja na sve nacine i salate osim kao sto je vec receno pasulja i graska. Prva faza se zova faza indukcije i traje 14 dana. Za to vreme smrsa se ok 3-7kg, zavisno od metabolizma osobe koja drzi dijetu. Tokom te faze iznos ugljenih hidrata koji je dozvoljen da se unese u organizam je 22grama. Nije tesko da se izracuna, recimo sardine ili bilo koja riba iz konzerve sa uljem ne sadrzi nijedan ugljeni hidrat-sve pise na pakovanju. Meso i salate su oko 10-15 grama. Mora se piti oko 2 litra vode dnevno. Nakon dve nedelje ide druga faza kada se nedljeno moze dodavati 5 grama ugljenih hidrata. Nakon 5 nedelja trebalo bi da se gubi kilogram nedeljeno, ali sve zavisi od organizma i tada ide faza odrzavanja sto znaci da sam vidis koliko ugljnih hidrata mozes da uneses, a da se ne udebljas-jednostavno testiras sam sebe. Obavezno se piju vitamini-preporucujem Duovit od Krke.Ja sam drzala tu dijetu 4 nedelje i smrsala 4 kg koji se ne vracaju ni nakon 4 meseca, a sa da jedem skoro sve normalno-trudim se da ne preterujem sa hlebom i slatkisima, ali ih nisam potpuno izbacila

Dr. Atkins je umro debeo i nesrecan, a hranio se svojom dijetom. Jedino sto je usput uspeo da zdeblja i svoj novcanik.
 

Back
Top